فدرال پل کمک کمک به پرداخت برای کالج – اما آنها به اندازه کافی برای کمک به دانش آموزان به پایان برساند ؟

پل کمک یکی از راه های دولت فدرال کمک می کند تا مردم پرداخت برای کالج.

در طول 2020 2021 سال تحصیلی دانش آموزان واجد شرایط می توانند تا US$6,345 از طریق این برنامه بسته به جایی که آنها به مدرسه چگونه بسیاری از کلاس های آنها را و چه مقدار پول خانواده خود را می سازد.

با وجود این کمک های دانش آموزان که برای دریافت پل کمک به احتمال زیاد کمتر از سایر دانش آموزان فارغ التحصیل از چهار سال در موسسه در ظرف شش سال: 51 درصد در مقابل 59 درصد برای دانش آموزانی که برای اولین بار ثبت نام در سال 2010. شش سال است timespan دولت فدرال با استفاده از اندازه گیری نرخ فارغ التحصیلی.

یک دلیل این اختلاف این است که پل گرانت دریافت کنندگان تمایل به رفتن به کمتر انتخابی کالج ها و دانشگاه ها. فارغ التحصیلی نرخ پایین تر برای این موسسات نسبت به بیشتر های انتخابی موسسات.

مثلا در چهار سال دانشکده با پذیرش – است که یک موسسه که فقط در مورد هر کسی که اعمال می شود در تنها 31 درصد از دانش آموزانی که برای اولین بار ثبت نام شده تمام وقت در سال 2011 فارغ التحصیل شد و در عرض شش سال است. در انتخابی مدارس که اعتراف تنها یک چهارم از متقاضیان 87% بود.

ما دانشمندان که به مطالعه چرا دانش آموزان در کالج های مختلف و دیگر مسائل مربوط به عدالت در آموزش عالی است. یکی از مطالعات اخیر نشان می دهد که موسسات که ثبت نام شماره های بالا از پل گرانت دریافت کنندگان نیز باید ویژگی های دیگر که مرتبط با کاهش نرخ فارغ التحصیلی مانند داشتن کمتر دانشجویان در پردیس زندگی و هزینه کمتر به ازای هر دانش آموز در آموزش.

یافته های ما باید مفاهیم برای سیاستگذاران مالیات دهندگان کالج رهبران و پل گرانت دانش آموزان خود را.

انتخاب کالج

حدود یک سوم از این کشور حدود 22 میلیون نفر دانشجویان دریافت این کمک های مالی در سال 2018 است. دولت فدرال صرف حدود 28 میلیارد دلار در پل کمک که در سال تحصیلی.

بیش از نیمی از 58 درصد از پل گرانت و گیرنده هستند که از نظر مالی وابسته به پدر و مادر خود را به حال, خانواده, درآمد زیر 30.000 دلار در 2015-16.

اما نه همه پل گرانت دریافت کنندگان جوان هستند و یا با والدین خود زندگی کنند. حدود نیمی (53%) مراقبت از خود و 42 درصد سن 24 یا مسن تر.

بیشتر درجه

کنگره برای اولین بار ایجاد شده و آنچه در حال حاضر شناخته شده به عنوان پل فدرال کمک مالی برنامه در سال 1972 است. هدف اصلی بود برای رسیدگی به موانع مالی به دانشگاه ثبت نام برای دانش آموزان از خانواده های کم درآمد.

حتی با در دسترس بودن از پل فدرال کمک مالی دانشگاه, ثبت نام, نرخ همچنان پایین تر برای دانش آموزان از خانواده های کم درآمد.

و به سادگی ثبت نام در کالج نیست به اندازه کافی برای بلند کردن این دانش آموزان از فقر. آنها نیاز به فارغ التحصیل. دانشگاه جورج تاون مرکز آموزش و نیروی کار نشان داده است که به طور فزاینده “شغل خوب” تعریف شده به عنوان یک شغل “است که پرداخت حداقل $35,000 برای کارگران 25 تا 44 و حداقل $45,000 برای کارگران 45 تا 64” – نیاز به حداقل مدرک لیسانس.

موانع ساختاری

در گزارش ما تولید با پل موسسه تحقیقات و تجزیه و تحلیل سیاست های سازمان است که با تمرکز بر کم درآمد نسل اول و دانش آموزان معلول ما در بر داشت که در کالج ها و 55 درصد از اول سال دانش آموزان تمام وقت کردم فدرال کمک های مالی از جمله پل کمک در 2016-17.

دانش آموزان که به اعطای پل هستند کمتر در کالج های انتخابی. کون تصاویر / گتی ایماژ

درصد بود و حتی بالاتر در صورت سود کالج – 68%.

در مقابل در کشور اکثر تحصیلی کالج های انتخابی تنها 16 درصد از وقت و تمام وقت دانشجویان دریافت کمک های مالی فدرال.

یکی از دلایل اعطای پل گیرندگان معمولا حضور باز ثبت نام و کمتر کالج های انتخابی است که دانش آموزان از خانواده های کم درآمد بیشتر حضور در K-12 مدرسه با کمتر آکادمیک خواستار دوره. عدم آمادگی علمی را کاهش می دهد شانس خود را از ابتلا به یک کالج رقابتی. و آن منجر به نیاز به رشد و نمو و یا اصلاحی دوره های آموزش.

2015 گزارش منتشر شده توسط آموزش و پرورش اعتماد نشان می دهد که نرخ فارغ التحصیلی بالاتر برای پل گیرندگان در بیشتر آکادمیک انتخابی موسسات. در موسسات ثبت نام دانش آموزان با بالاترین نشسته نمرات نرخ فارغ التحصیلی شد 74 درصد برای پل گیرندگان و 79% به صورت غیر پل گیرندگان. در موسسات ثبت نام دانش آموزان با کمترین نشسته نمرات فارغ التحصیلی نرخ به طور متوسط 37 درصد برای پل گیرنده و 42 درصد به صورت غیر پل گیرندگان.

درآمد دانش آموزانی که بیشترین انتخابی مدارس نیز کرایه و همچنین مرفه خود را با همسالان در شرایط چقدر پول آنها را پس از آن با توجه به فرصت بینش یک دانشگاه هاروارد-بر اساس تحقیقات و تجزیه و تحلیل سیاست ،

حمایت از دانش آموزان کم درآمد

بسیار مورد توجه متمرکز بر افزایش ثبت نام از پل گیرندگان در ترین کشور انتخابی موسسات. در حالی که مهم است ما معتقدیم که این تلاش ها کافی نیست.

خیلی بیشتر باید انجام شود به منظور بهبود نرخ فارغ التحصیلی در دسترسی و کمتر کالج های انتخابی است که در آن بسیاری از ملت را از پل دریافت کنندگان ثبت نام. در پاییز 2015 فقط 8 ٪ از تمام دانشجویان بودند حضور در این کشور را بیشتر و بسیار انتخابی کالج ها و دانشگاه ها. در مقایسه با 37 درصد از تمام دانشجویان شد و ثبت نام در کالج و کالج های دو ساله.

[شما باهوش و کنجکاو در مورد جهان است. بنابراین در حال گفتگو نویسندگان و ویراستاران. شما می توانید به عنوان خوانده شده ما روزانه با اشتراک در خبرنامه ما شوید.]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im