وزیر فدرال در دیدار اول کشور در راه آهن محاصره

TYENDINAGA MOHAWK خاک, ONT. — فدرال بومی خدمات وزیر برای جلسه امروز با نمایندگان Mohawk ملت به بحث در مورد راه آهن محاصره است که تعطیل خدمات راه آهن در سراسر شرق کانادا.

مارک میلر می گوید: وضعیت “بسیار زمان بسیار فرار” و از آن زمان به بحث به عنوان اعضای Mohawk ملت بلوک خط در حمایت از ارثی روسای مرطوب’suwet’en در مخالفت خود به گاز طبیعی خط لوله در سراسر قلمرو سنتی خود را در شمال B. C.

محاصره در Tyendinaga Mohawk خاک در نزدیکی Belleville, Ont., است که در آن 10 روز است.

میلر درخواست جلسه به “لهستانی نقره میثاق های زنجیره ای” که Mohawks می گویند اشاره به یکی از اصلی موافقت نامه بین ملت و تاج و تخت.

مشابه محاصره در سراسر کشور باید قطع هر دو مسافر و حمل و نقل ریلی و خدمات با فشار نصب بر دولت فدرال برای پایان دادن به آنها.

ملی کانادا راه آهن به دست آمده از دستور دادگاه برای پایان دادن به تظاهرات در فوریه. 7 اما استان انتاریو پلیس باید اجرا آن است.

یک دستور در B. C. اجرا شد در اوایل این ماه توسط RCMP به ساحلی GasLink دسترسی به یک کار سایت برای این خط لوله که بخشی از $40 میلیارد LNG کانادا صادرات پروژه در Kitimat.

ساحلی GasLink امضا توافق نامه با تمام 20 انتخاب گروه شوراها در طول مسیر خط لوله. اما مرطوب’suwet’en ارثی ستاد ادعا به عنوان گسترده ای 22,000-مربع-کیلومتر مساحت و می گویند گروه شوراهای فقط باید اقتدار بر زمین ذخیره.

تعداد فزاینده ای از رهبران کسب و کار و صنعت گروه به نام دولت یا دخالت پلیس در آتن و فدرال محافظه کار رهبر اندرو Scheer گرفت تا گریه در روز جمعه.

نخست وزیر جاستین ترودو گفت: این اختلال باید از طریق گفت و گو حل و فصل شود و نه با سفارش در پلیس. او اذعان کرد مشکلات این محاصره باعث شده برای مسافران و کسب و کار, اما او گفت که دولت فدرال قصد ندارد به RCMP از بین بردن آنها.

“ما نه از نوع کشور که در آن سیاستمداران را وادار به پلیس بگویید که چه چیزی را در عملیاتی مهم” ترودو گفت: در بایرن مونیخ جایی که او حضور جهانی در کنفرانس امنیتی.

“ما یک کشور به رسمیت می شناسد که حق اعتراض به, اما ما یک کشور از حکومت قانون است. و ما اطمینان حاصل شود که همه چیز انجام شده است به حل و فصل این طریق گفت و گو و سازنده به بار آورده است.”

این گزارش توسط The Canadian Press منتشر گردید Feb. از 15 سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>