OTTAWA — فدرال و بریتیش کلمبیا دولت مشغول به کار هستند به ترتیب جلسات با رهبران بومی در تلاش برای توقف محاصره از خطوط راه آهن که باید خفه اقتصاد کانادا.

بومی خدمات وزیر مارک میلر نوشت: نامه ای به سه نفر در انتاریو مورد اعتراض در Tyendinaga Mohawk سنتی سرزمین است که متوقف حمل و نقل و ترافیک مسافری بین تورنتو و مونترال. او ارائه شده به ملاقات در یک محل از انتخاب خود در روز شنبه.

“درخواست من که من از شما لطفا در نظر است به منظور اعتراض و مانع شدن از ریل قطار به عنوان به زودی به عنوان عملی. به عنوان شما را به خوبی می دانم که این بسیار فرار وضعیت و ایمنی از همه درگیر است از بیشترین اهمیت را به من” میلر گفت: در این ایمیل یک کپی از آن او نوشته شده علنی یکشنبه صبح.

“من امیدوارم که شما توافق می کنید به این درخواست و که ما می توانیم در دیدار با روح صلح و همکاری است که باید راهنمای ما در ارتباط است.”

Tyendinaga Mohawk رئیس دونالد Maracle یکی از سه دریافت کنندگان این نامه گفت که او انتظار دارد که این جلسه برگزار خواهد شد اما او نمی تواند اظهار نظر در مورد میلر درخواست برای پایان دادن به محاصره غزه به دلیل نبود آغاز شده توسط شورای.

“ما خوشحال هستیم که او را در توافق آمده است” Maracle گفت. “ما نیاز به اجازه می دهد بحث در می گیرد.”

هرگن نیز برای عموم منتشر شد نامه پنج شنبه خطاب به Simogyet Spookw که می رود توسط نورمن Stephens یک رئیس Gitxsan ملت است. در این نامه برتر تشکر رئیس برای رسیدن به دفتر کار خود به پیشنهاد یک جلسه با ارثی روسای Gitxsan و مرطوب’suwet’en ملت بیش از یک راه آهن محاصره در Hazelton, B. C.

“من تایید دولت ما تمایل به شرکت در چنین نشست” هرگن گفت. “من درک می کنم که در دریافت این نامه و مشابه تعهد از کانادا محاصره CN خط حذف خواهد شد اجازه می دهد تا برای یک دوره آرام و صلح آمیز و گفت و گو است.”

اعتراض سازمان در سراسر کانادا گفته اند که آنها در حال اقدام در همبستگی با کسانی که مخالف ساحلی GasLink پروژه خط لوله که عبور سنتی خاک مرطوب’suwet’en اول کشور در نزدیکی هوستون, B. C.

محاصره ساخته شد پس از RCMP اجرا یک دستور دادگاه در هفته گذشته در برابر مرطوب’suwet’en ارثی ستاد و حامیان آنها که توقف ساخت خط لوله یک بخش کلیدی از $40 میلیارد LNG کانادا گاز طبیعی مایع و پروژه صادرات.

B. C. بومی روابط وزیر اسکات فریزر گفت: او را به نمایندگی از دولت استانی در این نشست با Gitxsan و مرطوب’suwet’en ندارند.

“بحث و گفتگو با رئیس Stephens است که با توافق به این دیدار خواهد بود وجود دارد یک پایه را در محاصره,” او گفت:. “این دلگرم کننده.”

نخست وزیر جاستین ترودو همچنین در پاسخ به این نامه و تاج بومی روابط وزیر کارولین بنت را به حضور در این جلسه در B. C., دفتر نخست وزیر گفت.

استفن بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

جلسه ترتیبات آمده پس از مونتاژ از سازمان ملل و سیاستمداران مخالف خواست دولت لیبرال به swifter و محکم تر عمل برای خنثی کردن تنش ها بر سر خط لوله.

از طریق راه آهن به لغو خدمات خود در مونترال-تورنتو و اتاوا-تورنتو مسیرهای حداقل تا پایان روز جمعه به دلیل Mohawk محاصره نزدیک Belleville, Ont.

طریق نیز گفت: محاصره نزدیکی جدید Hazelton به معنی عادی از خدمات ریلی است که قطع شده بین شاهزاده روپرت و شاهزاده جورج.

ایان Boxall معاون رئیس جمهور از تولید کشاورزی Association of Saskatchewan گفت: راه آهن محاصره مؤثر هستند تقریبا هر کالا.

Boxall گفت: ده ها تن از کشتی ها در ونکوور در حال انتظار برای لود شود در حالی که هشت در انتظار حمل و نقل در شاهزاده روپرت.

در مانیتوبا برتر برایان Pallister گفت: وزارت دادگستری به دنبال یک دستور برای پایان دادن به یک راه آهن محاصره غرب وینیپگ و آن را به اجرا در عرض چند روز.

معترضان در ونکوور اشغال دفتر B. C. دادستان کل دیوید است در روز پنج شنبه خواستار حذف فوری RCMP و ساحلی GasLink از مرطوب’suwet’en خاک.

“امروز بحران … است در عین حال یکی دیگر از flashpoint است که نشان می دهد بی عدالتی ذاتی تعبیه شده در ناهموار و رابطه نابرابر بین دولت کانادا و بومی ملل” از معترضان گفت ناتالی شوالیه, در بیانیه ای.

روز پس از صدها نفر از مردم مسدود ورودی به B. C. مقننه و شعار “شرم” در سیاستمداران تلاش برای گرفتن در داخل سر از B. C. خدمات مدنی ارسال یک ایمیل به کارکنان هشدار می داد که دیگر اعتراض ممکن است رخ دهد در روز جمعه.

همین رایت نوشت که کارکنان ممکن است شنیده معترضان در حال برنامه ریزی برای “تعطیل” را به عنوان بسیاری از وزارتخانه ها به عنوان امکان پذیر است. او گفت: خدمات مدنی را توسعه داده است یک برنامه انعطاف پذیر برای حفظ به عنوان بسیاری از خدمات عمومی به عنوان امکان پذیر است.

“لطفا اطمینان حاصل شود که ایمنی شما و همکاران خود را اولویت اول خود را,” او گفت:. “ما نمی خواهد درخواست بندگان خود را به هر موقعیتی که در آن آنها احساس نمی امن است.”

در ضمن دو ارثی ستاد از مرطوب’suwet’en اول کشور راه اندازی کرده اند در قانون اساسی چالش از سوخت فسیلی پروژه ها.

چالش تماس در دادگاه فدرال اعلام کرد که کانادا است که قانون اساسی موظف به پاسخگویی بین المللی آب و هوا-تغییر اهداف که روسای ادعا را لغو مصوبات برای ساحلی GasLink خط.

ساحلی GasLink می گوید: این موافقت نامه با تمام 20 منتخب اول سازمان ملل شوراهای همراه 670 کیلومتر مسیر اما ارثی ستاد در مرطوب’suwet’en اول کشور می گویند که به عنوان گسترده بخش از زمین و هرگز واگذار که با امضای یک پیمان است.

بدون رضایت خود را از این پروژه ساخته شود نمی گویند و آنها بارها و بارها به دادگاه رفته برای جلوگیری از آن-بدون موفقیت است.

– با فایل های از دیوید Reevely در اتاوا و خنجر Meissner در ویکتوریا.

این گزارش توسط The Canadian Press منتشر گردید Feb. 13, 2020.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو