16 آوریل دستور unsealed روز جمعه در برابر پیدایش II کلیسای بهداشت و درمان و مدیران اجرایی آن پس از دادستان پرونده مدنی شکایت در دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای منطقه جنوب فلوریدا.

در شکایت دادستان ها می گویند این شرکت به طور نادرست به بازار عرضه شده خود را “معجزه معدنی راه حل” به عنوان یک درمان برای COVID-19 ادعا که “پشتیبانی نشده توسط هر خوبی کنترل مطالعات بالینی و یا دیگر معتبر علمی اثبات.”

این شکایت به دنبال یک هشدار نامه ارسال شده به این شرکت توسط سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) در 8 آوریل بیش از ادعای خود سفارش آن را به ظرف 48 ساعت پاسخ دهد در مورد آنچه اقدامات اصلاحی آن برنامه ریزی شده را به.

این راه حل در مسئله شامل دی اکسید کلر یک نوع محصول که FDA هشدار داده است را تبدیل به خطرناک سفید کننده زمانی که آن را مخلوط با چیزهای دیگر.

این شرکت سکولار با وجود داشتن نام “کلیسا” در عنوان آن و این واقعیت آن مدیران – علامت Grenon یوسف Grenon اردن Grenon و جاناتان Grenon – برگزاری عنوان “اسقف” و یا “اسقف اعظم” با توجه به مدنی شکایت.

وب سایت خود را توصیف خود را به عنوان یک “گره شل سازمان” بود که “شکل گرفته برای خدمت به مردم به طور مستقیم” و “آوردن سلامت برای جهان”.

هیچ وکیل اطلاعات ذکر شده بود در دادگاه رکورد Grenons و یک نماینده شرکت نمی تواند بلافاصله نظر رسیده.

وزارت دادگستری گفت: علامت Grenon ساخته شده اشتباه نظرات در مورد درمان برای COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از کروناویروس در یک ویدئو در وب سایت شرکت.

“Coronavirus قابل درمان است, آیا شما آن را باور کنید ؟ شما بهتر … این ماهواره چیزهای خوب جو.”

یوسف Grenon سپس پاسخ: “MMS خواهد آن را بکشند.”

در ماه مارس دادستان کل ویلیام بر دستور داد همه ما وکیل دفاتر به اولویت بندی تحقیقات به کلاهبرداری به جهانی coronavirus همه گیر مانند دستفروشی جعلی درمان طرح های سرمایه گذاری و تقلب در مدیکر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im