دولت فدرال نقض حریم خصوصی کانادایی در ویروس زده کشتی کروز

ویکتوریا — تنها چند روز پس از بازگشت به خانه از یک سفر دریایی که در آن چهار همکار مسافران در طول درگذشت شیوع رمان coronavirus بیش از 240 کانادایی روی MS زاندم گفته شد حفظ حریم خصوصی خود را به حال شده است نقض توسط دولت فدرال.

نورما کیرخم هنوز روی Holland America Line کشتی کروز در سواحل فلوریدا در مارس 1, زمانی که او موفق به دریافت یک ایمیل از امور جهانی کانادا. آن را مشخص و به این سازمان تلاش برای متقاعد کردن مقامات ایالتی و فدرال در نهایت اجازه می دهد ویروس زده کشتی به اسکله و اجازه کانادایی پیاده روی پس از هفته ها از عدم قطعیت در دریا.

آن را به عنوان امداد آمد. مسافران اجازه داده می شود خاموش, روز بعد, داشتن شده است را تکذیب کرد, مطلب را در بنادر مختلف از مارس 14.

دقیقه بعد از گرفتن ایمیل, اما, جزیره ونکوور ساکن یکی دیگر از دریافت یکی از این درخواست او برای حذف پیام قبلی بلافاصله.

“بنابراین من فکر کردم خب چه آنها ارسال کنم؟” کیرخم گفت: اخبار CTV در روز سه شنبه. “من میگردین به پایین ایمیل و مطمئن شوید به اندازه کافی وجود دارد صفحه گسترده اکسل با تمام اطلاعات شخصی در آن است.”

دولت فدرال به حال سهوا به اشتراک گذاشته یک مسافر آشکار با هر کانادا روی زاندم از جمله اسم, تاریخ, تولد, خانه, آدرس, شماره تلفن و شماره گذرنامه.

“من نگران” کیرخم گفت.

در یک ایمیل پیگیری امور جهانی کانادا فرستاده شده به مسافران در مارس 10, آژانس سرزنش یک “خطا اداری” برای نقض حریم خصوصی و تشویق مسافران برای نظارت بر حساب بانکی خود را و درخواست گزارش اعتبار برای بعد از 36 ماه برای جلوگیری از سرقت هویت.

“همه تعهد شد و ما باید هوشیار بود چک کردن رتبه بندی اعتباری ما” کیرخم گفت. “قطعا وجود دارد هیچ چیز از امور جهانی گفت:” این چیزی است که ما در حال رفتن به برای شما انجام دهد. ما ساخته شده یک خطا و ما آن را برطرف خواهد کرد.'”

کیرخم در حال حاضر به اشتراک گذاشته شده ایمیل حاوی آشکار با پسرش و مظنون دیگران روی احتمال ارسال آن به خانواده و دوستان به عنوان به خوبی.

شوهرش دیوید Kirkham, خواستار, دولت فدرال موضوع زن و شوهر 10 ساله گذرنامه و ارائه نظارت اعتباری رایگان. “این پتانسیل سرقت هویت و ما فقط می خواهیم حفاظت,” او گفت:.

در مارس 10 ایمیل به تحت تاثیر مسافران امور جهانی کانادا گفت: “در پاسخ به این حادثه یک واحد کوچک تاسیس شده است” برای رسیدگی به ارتباطات با مسافران گفت: “با ایجاد تخصص و دقیق فرآیندهای کسب و کار در این تیم ما اعتماد به نفس است که ما را برای جلوگیری از خطاهای اضافی از این طبیعت است.”

توجه توصیه به مسافران برای “هوشیار باقی می ماند در مورد فعالیت های مشکوک” و محل هشدار تقلب در حساب های مالی خود برای جلوگیری از حساب های جدید از باز شدن در نام خود را.

شخص مسافر و جزیره ونکوور ساکن وندی میچل می گوید او می خواهد اولین و مهمترین عذرخواهی.

“امور جهانی باید عذرخواهی کرد و آن نامه که آنها فرستاده شده بود و نه یک نامه عذرخواهی” میچل گفت. “من می خواهم برای دیدن یک کمی مسئولیت گرفته شده وجود دارد.”

مانند Kirkhams میچل نیز درخواست گذرنامه جدید و تعریف اعتبار نظارت بر تماس تمام مصیبت کروز و آن خرید اینترنتی “مشکل روانی.”

در ضمن Mitchell ثبت شده است شکایت رسمی خود با دفتر کمیسر حریم خصوصی کانادا.

امور جهانی کانادا شناخته اخبار CTV درخواست برای اظهار نظر در مورد حفظ حریم خصوصی و نقض شنبه اما هنوز ارائه دهید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im