تغذیه کاهش نرخ بهره در اورژانس حرکت

“Coronavirus شمار در حال تحول خطرات به فعالیت های اقتصادی” بانک فدرال گفت. “در پرتو این خطرات و در حمایت از دستیابی به حداکثر خود اشتغال و ثبات قیمت ها اهداف کمیتۀ بازار آزاد فدرال ریزرو تصمیم گرفت امروز به پایین تر از این محدوده هدف برای نرخ وجوه فدرال.”

این بیانیه در رای گیری شد که به اتفاق آرا همچنین متعهد شده است که فدرال رزرو “است که از نزدیک نظارت بر تحولات و پیامدهای آن برای چشم انداز اقتصادی و استفاده از ابزار آن و عمل به عنوان مناسب برای حمایت از اقتصاد است.”

نرخ در حال حاضر در یک محدوده 1 درصد به 1.25%. جروم H. پاول رئیس بانک فدرال شد برنامه ریزی برای برگزاری یک کنفرانس خبری در روز سه شنبه در واشنگتن بانک مرکزی گفت.

حرکت آمد و به عنوان اقتصاددانان در سراسر جهان به شدت تنزیل رتبه خود را در رشد اقتصادی انتظارات برای سال به عنوان coronavirus اسپرد معطل ماندن کارخانه ها و محدود کردن سفر و quarantining کارگران است. سرمایه گذاران به طور فزاینده ای عصبی که خرید اینترنتی شیرجه می تواند اقتصاد جهانی را به رکود و نگاه به بانک مرکزی برای اولین بار در میان آنها تغذیه برای پاسخ قاطعانه به این ساختمان تهدید.

سهام ایالات متحده رشد پیدا کردند و پس از تغذیه گفت: کاهش نرخ بهره. S&P 500 مشخصی بیش از 1% بلافاصله پس از قطع اعلام شد, چرخش در اطراف یک بدبینی شروع به معاملات روز پس از بیانیه ای از گروه 7 وزیران دارایی و روسای بانک های مرکزی نیست پیشنهاد قریب الوقوع عمل است.

اضطراری کاهش نرخ می باشد و بدون سابقه. فدرال ریزرو حرکت سهشنبه تکرار 50-اساس-نقطه کاهش نرخ آن ساخته شده در اکتبر 2008 به بازار ذوب پایین در پی سقوط لیمن برادرز و دیگر آن که در آن سال.

اما این بار بانک مرکزی نقل مکان کرد و پیشگیرانه — تلاش برای جلو افتادن از مشکل اقتصادی به جای انتظار تا زمانی که این ذرات بیشتر بود به طور کامل متوجه شدم.

این برش برگ بانک مرکزی با اتاق محدود به نرخ پایین تر بیشتر باید اقتصاد را به اجرا خطر است. رفتن به 2007 تا 2009 رکود اقتصادی فدرال رزرو کاهش نرخ بهره بالاتر از 5 درصد است. در حال حاضر آن را فقط چهار چهارم-نقطه حرکت به سمت چپ در اختیار دارد.

©2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im