ترس از جهانی coronavirus گسترش به عنوان موارد تسریع در ایران و کره جنوبی

Coronavirus شیوع خطرناک نشان داد نشانه هایی از شکستن فراتر از چین در روز جمعه به عنوان موارد جدید گزارش شده در خاورمیانه و خوشه های بزرگ پدید آمده در سراسر آسیا.

کشورها بسته شدن مرزهای خود را با ایران به مقامات بهداشت درهم برای ایجاد حس گزارشها از تهران نشان می دهد که این ویروس منتقل می شود بیشتر به طور گسترده ای از مقامات وجود دارد که علنا اذعان کرد.

اخیرا در سه شنبه مقامات ایرانی گفته بود وجود دارد هیچ موردی از این ویروس در کشور است. جمعه, اما آنها اذعان 18 نفر در سه شهر با چهار مرگ و میر.

آن خواهد شد که چگونه این ویروس ساخته شده راه خود را به ایران است. اما اعداد پیشنهاد گسترده تر انتقال است که اگر تایید, خواهد افزایش شانس یک بیماری همه گیر.

در همان زمان افزایش موارد در کره جنوبی — که در آن کل رقم افزایش یافت و بالای 200 روز جمعه و نمرات بیشتر تحت نظر قرار گرفتند علائم — اضافه شده به ترس است که این ویروس نیز به گسترش در سراسر آسیا با خطرناک با سرعت.

این موارد شده اند به مرموز یک کلیسا. کره جنوبی مقامات در حال مسابقه برای ردیابی افرادی که در تماس با آلوده جماعت, اعضای, اما, تلاش برای پیدا کردن همه کسانی که متصل به کلیسا صدها نفر از اعضای.

و در چین وجود دارد نگرانی شد که این ویروس می تواند فراتر از آن نقطه شروع در هوبئی استان پس از گزارش مسئولین شیوع بیماری در بیمارستان در پکن و خوشه هایی از عفونت در حداقل چهار زندانهای سراسر سه استان.

اخلال جدید خوشه اعلام شد و در همان روز که مقامات چینی اذعان کرد که خود را تکرار و تغییر در روش برای شمارش موارد جدید بود کاشته سردرگمی است.

مقامات در هوبئی تجدید نظر خود را در مورد برگه دوباره به دلیل تغییر تعاریف از یک مورد تایید شده و آنچه که مقامات به عنوان توضیح داده شده که قبلا ناشناخته اطلاعات است.

اذعان استانی توسط رهبران آمد و به عنوان ملی, مقامات اعلام کرد که 889 جدید کروناویروس موارد گزارش شده بود در چین در سال گذشته 24 ساعت افزایش کلی تعداد بالا 75,000. مرگ و میر بالا رفت و 118 به 2,236 فتح کرد گرفته شد.

چین در حال حاضر شمارش “آزمایشگاه-تایید” و “مشکوک” موارد است. روز جمعه Tedros Adhanom Ghebreyesus سازمان بهداشت جهانی مدیر کل ستایش که تصمیم به عنوان “اضافه کردن وضوح” و اشاره کرد که همان رویکرد مورد استفاده در شیوع بیماری ابولا که در آن بسیاری از مردم می میرند بدون هر مورد در حال تست آزمایشگاهی.

جدید خوشه ویروس در داخل چین زندانها.

چین مواجه جبهه جدید در coronavirus بیماری همه گیر در روز جمعه به مقامات گزارش خوشه های عفونت در حداقل چهار زندان در سه استان. شیوع موثر بر حداقل 512 زندانیان و نگهبانان مطرح شبح از این بیماری گسترش از طریق این کشور گسترده ،

دو نفر از زندانیان در استان هوبی که در آن اپیدمی نشات گرفته است. ووهان زندان زنان گزارش 230 موارد تایید شده در حالی که 41 زندانیان آزمایش مثبت در Hanjin زندان در Shayang شهرستان به غرب با توجه به بیانیه ای در دولت های استانی و وب سایت.

در استان شاندونگ در انتخابات گفت: 207 موارد پدید آمده در یک زندان در شهر جینینگ, 450 مایلی شرق ووهان. شیوع درخواست مقامات محلی به اخراج مدیر و دبیر استانی وزارت دادگستری که نظارت بر زندانها وجود دارد, همراه با هفت مقامات دیگر است.

موارد وجود دارد ممکن است گسترش از یک نگهبان زندان که یک سرفه در فوریه. 12 و آزمایش مثبت برای این ویروس بعد با توجه به بیانیه ای توسط دولت استانی. دوم گارد نیز داشت به این ویروس در آن روز باعث شد که مقامات زندان برای شروع غربالگری کل جمعیت زندان.

در همه 2,077 فتح کند گرفته شد زندانیان و زندان کارگران مورد آزمایش قرار گرفتند در شاندونگ با 200 زندانیان و هفت پاسداران آزمایش مثبت برای coronavirus. هیچ مرگ و میر گزارش شده است.

شاندونگ دولت انجام بازرسی در دیگر زندانها و مراکز درمانی که در آن زندانی هستند که برای درمان بیماری ها از جمله مواد مخدر و اعتیاد به الکل. همچنین برنامه “به سرعت راه اندازی یک بیمارستان” در زندان زمینه را برای درمان افراد آلوده بیانیه ای گفت:.

مشابه شیوع در استان ژجیانگ باعث اخراج یک سرپرست و یک حزب در یک زندان در شهر هانگژو. این مرکز در گزارش 27 عفونت های جدید در روز جمعه با توجه به گزارش در چین روزانه آوردن تعداد زندانیان آلوده وجود دارد به 34. یک نگهبان زندان نیز اعتقاد بر این بود که منبع آن عفونت.

کره جنوبی کلیسا به افزایش عفونت های جدید.

کره جنوبی گزارش داد افزایش تایید عفونت و مرگ دوم از coronavirus روز جمعه با آخرین شیوع مرتبط مرموز یک کلیسا که اعضای آن حساب برای دو سوم از عفونت های جدید در کشور است.

مقامات بهداشت در حال zeroing در Shincheonji کلیسای عیسی — که اعضای آن همچنان به نشستن با هم بسته بندی شده در کف کلیسا حتی زمانی که بیمار به عنوان آنها به دنبال حاوی این کشور را نگران کننده شیوع.

روز جمعه تعدادی از موارد در کشور افزایش یافت و بالای 200 — دوم تنها به سرزمین اصلی چین اگر شیوع بیماری در الماس شاهزاده کشتی کروز است که از مطالعه حذف شدند ژاپن را حساب کند.

بیش از 540 دیگر اعضای کلیسا را گزارش کرده اند پتانسیل علائم مقامات بهداشت گفت: بالا بردن احتمال این که این کشور caseload می تواند به زودی به موشک وار رفتن بیشتر است. در پاسخ دولت تعطیل هزاران نفر از مهد کودک ها و خانه های پرستاری و مراکز جامعه و حتی ممنوع کردن فضای سیاسی تظاهرات که یکی از ویژگی های زندگی در مرکز شهر سئول است.

از روز جمعه بیش از 340 اعضای Shincheonji که جریان اصلی کره جنوبی کلیساها در نظر گرفتن یک فرقه هنوز هم نمی تواند رسید, به گفته مقامات بهداشتی بودند که دیوانه وار امیدوار به صفحه نمایش آنها به صورت نشانه ای از عفونت است.

کلیسا تاسیس شده توسط Lee Man-Hee در سال 1984 می گوید که بیش از 200 ، 000 کاربران در سراسر جهان با توجه به کره جنوبی آژانس خبری Yonhap. این بسته تمام کلیساها در کره جنوبی این هفته گفت: پیروان برای تماشای خدمات خود را آنلاین.

کلیسا را رد کرد انتقاد از شیوه های آن در روز جمعه خواستار آن را “تهمت و افترا بر اساس تعصبات در میان تاسیس کلیسا.”

افزایش موارد در پکن که تا به حال تا حد زیادی در امان است.

سنبله در coronavirus موارد در دو پکن بیمارستان ها مطرح شده است و ترس است که این اپیدمی می تواند در حال رشد در یک شهرستان است که تا کنون تا حد زیادی در امان است.

در مقایسه با دیگر شهرهای پکن تا به حال تعداد نسبتا کمی از موارد: 396 از شنبه و چهار مرگ و میر. اما Shuanghe بیمارستان در حال حاضر دارای حداقل 36 عفونت های قابل ملاحظه افزایش دهد و پس از Feb. 3, هنگامی که مقامات برای اولین بار اعلام کرد که پنج پزشکی کارگران وجود دارد تا به حال آزمایش مثبت است.

دانشگاه پکن بیمارستان نیز ثبت سه مورد: یک زن که قبلا در بیمارستان بستری و دختر و پسر در قانون که بازدید او را پس از سفر به سین کیانگ منطقه غرب. زن و شوهر آزمایش مثبت برای این ویروس در فوریه. 17 روز پس از پکن شهرداری از دولت اعلام کرد که همه مردم از ورود به پایتخت باید قرنطینه خود را برای 14 روز و یا در صورت عواقب قانونی.

روز جمعه گفته است که مردم پرواز به شهر از خارج از کشور بوده در چین در سال گذشته 14 روز خواهد بود معاف از قوانین است.

پکن اقدامات به نظر می رسد منعکس کننده قوی تلاش مقامات برای به حداقل رساندن گسترش این بیماری همه گیر در پایتخت که میلیون ها نفر از کارگران بازگشت از یک استراحت طولانی مدت زیر سال جدید قمری. از اقدامات جدید اعلام شد و مقامات شهرستان با تشدید تلاش ها برای کنترل حرکت در شهر است که نحو نامشخصی ترک برای نزدیک به یک ماه است.

ملی این کشور در قوه مقننه همچنین اعلام کرد که آماده شد برای به تعویق انداختن آن سالانه جلسات برای برنامه ریزی هفته اول ماه مارس.

یکی دیگر از دکتر جوان در ووهان درگذشت.

29-در سال تنفسی در ووهان شهر در قلب شیوع کروناویروس در چین درگذشت پنج شنبه شب پس از آلوده شدن توسط ویروس با توجه به اعلام از بیمارستان که در آن او کار می کرد. این آخرین در یک رشته از مرگ و میر در میان ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی کار برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

دکتر پنگ Yinhua نیز در میان جوانترین علنا اعلام کرد قربانیان این ویروس که تا حد زیادی کشته مردان مسن با شرایط بهداشتی اساسی.

در رسانه های اجتماعی چینی, کاربران بیان شوک در پنگ سن. آنها همچنین با اشاره به رسانه های دولتی گزارش می دهد که پنگ در حال برنامه ریزی برای ازدواج در فوریه. 1 اما که او تا به حال به تعویق افتاد عروسی به دلیل بیماری همه گیر.

ماه گذشته مرگ یکی دیگر از جوان ووهان دکتر لی Wenliang برانگیخت یک فوران خشم و غم و اندوه در رسانه های اجتماعی. Li, 34 شده بود مواخذه توسط مقامات محلی و در تلاش برای هشدار دادن به او در دانشکده پزشکی همکلاسی در مورد ویروس قبل از به حال مقامات اذعان شیوع. زمانی که لی درگذشت ویروس او شد قوی نمادی از درک دولت سوء مدیریت و پنهان.

پس از پنگ مرگ برخی از کاربران به نظر می رسید اشاره ای به لی به عنوان به خوبی. “ما ارسال دور دیگری قهرمان” یک نفر نوشت: در Weibo چینی توییتر مانند پلت فرم.

“دقیقا چگونه بسیاری از کادر پزشکی را به مرگ ؟” دیگر نوشت.

در اوایل این هفته یکی دیگر از مشخصات بالا, دکتر, Liu Zhiming درگذشت. لیو شد مدیر هاربین بیمارستان در ووهان.

به سرکوب اعتراضات در شرق اوکراین گفت: او را به پیوستن به evacuees در قرنطینه.

اوکراین وزیر بهداشت گفت: در روز جمعه که او را به پیوستن به یک گروه از evacuees از چین در یک قرنطینه روستایی بیمارستان امید آرام عصبانی تظاهرات از همسایگان مخالف به زندگی در نزدیکی افرادی که به طور بالقوه آلوده.

وزیر Zoryana Skaletska گفت: در Facebook است که او را پایبند قوانین همان 45 اوکراین و 27 نفر از ملیت های دیگر بودند که تخلیه از هوبئی استان مرکز شیوع کروناویروس در چین به منطقه Poltava در شرق اوکراین است.

خلبانان و خدمه پرواز و پزشکان که انجام تخلیه نیز در حال حاضر در قرنطینه سایت. یک بار Skaletska وارد بیمارستان در نزدیکی روستای نوی Sanzhary او نمی خواهد اجازه خروج از محافظت سایت تا قرنطینه برداشته است, او گفت:.

“من صرف خواهد شد بعد از 14 روز هم با آنها در همان محل و تحت همان شرایط” او در بیانیه ای گفت: در روز پنج شنبه. “من امیدوارم که حضور من را آرام کسانی که در نوی Sanzhary و بقیه از کشور است.”

ترس از این ویروس تا به حال گریبانگیر ایجاد کرد. روز پنجشنبه ساکنان مسدود جاده با خودروهای سوخته و لاستیک برای جلوگیری از اتوبوس با evacuees از عبور. اوکراین گارد ملی با استفاده از زره پوش حامل پرسنل برای پاک کردن جاده ها است. معترضان سپس با پرتاب سنگ به اتوبوس و شکستن پنجره ها.

تشدید تنش ها در اوکراین, بازگشت هواپیمای حامل evacuees همزمان با آنلاین شایعاتی است که coronavirus گسترش در حال حاضر در کشور است. تظاهرات شروع شد و حتی در شهرهای دور از قرنطینه سایت.

اوکراین گزارش کرده است هیچ موردی از عفونت کروناویروس.

کانادا اعلام کرد مورد جدید با امکان لینک به ایران

مقامات در کانادا اعلام کرد یک مورد جدید از coronavirus روز جمعه در یک بیمار که به تازگی از ایران است که خود تا به حال فقط تایید آن چند مورد از این ویروس است.

مقامات ایرانی روز چهارشنبه اعلام کرد دو coronavirus موارد در کشور و پس از آن فقط چند ساعت بعد گزارش داد که هر دو گروه از بیماران فوت کرده است. روز جمعه مقامات وجود دارد اعلام کرد دو مرگ و میر بیشتر.

اسرائیل همچنین گزارش اولین مورد یک مسافر که آورده شده است بازگشت به کشور از الماس شاهزاده خانم کروز کشتی لنگر انداخت خاموش یوکوهاما, ژاپن, که در آن صدها نفر از مردم بوده اند با این ویروس آلوده. وزارت بهداشت تاکید کرد که “این یک عفونت رخ داده است که در اسرائیل است.”

مورد جدید کانادا بیمار ششم در غرب استان بریتیش کلمبیا می تواند نگرانی خوشه موارد و گسترش رسیدن به جهانی از ویروس. مقامات بهداشت در حال بررسی ویروسی خوشه در کره جنوبی و ژاپن و سنگاپور بریتانیا و فرانسه است.

منبع این ویروس در ایران ناشناخته باقی مانده است. ارشد سلامت رسمی وجود دارد گفت که هیچ یک از افرادی که تشخیص داده شده اند تا به حال سفر به چین شده است و یا در تماس با هر کسی که تا به حال سفر وجود دارد با توجه به تحت کنترل دولت IRIB news agency.

مقامات در بریتیش کلمبیا گفت: بیمار جدید بود یک زن در 30s بود که فرض مثبت بر روی local تست شد و منتظر تایید نهایی از ملی مقامات.

آی فون ساز گفت: این امر محتاط در از سرگیری کار در چین است.

با خیلی از چین هنوز هم در مستند کسب و کار در حال تلاش برای رسیدن به بالا و در حال اجرا است. Foxconn تایوان شرکت تولید کننده اپل اپل و ابزارهای دیگر نشان داد که چگونه مشکل آن خواهد بود.

این شرکت اعلام کرد که درآمد آن را به یک ضربه از گسترش coronavirus و که این امر می تواند “محتاط” در از سرگیری کار در آن کارخانه در چین. گیاهان خارج از کشور در مکان هایی مانند ویتنام و مکزیک در ظرفیت کامل ،

هشدار می آید به عنوان رهبران چینی سعی کنید به تعادل مجدد اقتصاد با کنترل گسترش از coronavirus. پس از تکرار پسوند قمری تعطیلات سال جدید بسیاری از کارگران مهاجر در خانه باقی می ماند رو اجباری قرنطينه و مستندات. چند کسب و کار و مقامات هشدارهای صادر شده است که این سیاست نیاز به آرامش برای جلوگیری از یک بحران جدید اقتصادی باشد.

حتی اگر کارخانه تمام کارگران خود را به عقب, سیاست های دیگر به احتمال زیاد به را کار دشوار است. برخی از دولت های محلی جدید نیاز به اقدامات پیشگیرانه مانند نیاز به کارگران به پوشیدن ماسک یا مسکن هر کارگر در یک اتاق خوابگاه. در موارد دیگر شهرستانها به استناد اجباری دو هفته قرنطينه در همه بازگشت کارگران است.

نگرانی در مورد تولید در Foxconn بزرگترین قرارداد تولید, الکترونیک, تاکید گسترده تر تاثیر این بیماری همه گیر می تواند در جهانی زنجیره تامین. بخش عظیمی از جهان الکترونیک بیرون آمدن از چین کارخانه های.

پکن مراحل جنگ از کلمات بیش از بحرانی پوشش.

به سفارت چین در نپال حمله نپال روزنامه برای انتشار یک ستون نخوری پکن را از دست داده و از شیوع کروناویروس و یک تصویر از مائو تسه تونگ با پوشیدن یک ماسک صورت.

سفارت در بیانیه ای گفت: این هفته که کاتماندو پست بود “عمدا آغشته” دولت و مردم چین و “حمله وحشیانه” این کشور نظام سیاسی.

در این بیانیه که به طور خاص به مقاله بالا, ویرایشگر شد آخرین نمونه از دولت چین به طور فزاینده ای عضلانی با نام تجاری از دیپلماسی و تلاش خود را برای عموم سرکوب انتقاد از سیاست های خود حتی در خارج از کشور. این هفته در پکن همچنین اعلام کرد این امر اخراج سه وال استریت ژورنال خبرنگاران در اقدامی تلافی جویانه برای یک تیتر در نظر تکه.

ستون مورد نظر در کاتماندو پست همزمان نظر قطعه و تحت عنوان “چین پنهان کاری ساخته شده است coronavirus بحران بسیار بدتر است.” آن را در اصل منتشر شد کره هرالد و تجدید چاپ توسط پست در روز سه شنبه. مقاله همراه ستون با یک تصویر از یک بانک چینی یادداشت دیجیتالی تغییر به تصویر کشیدن مائو پوشیدن فولاد ماسک صورت.

یکی از آسیا فقیرترین و کم-طراحی و توسعه دموکراسی, نپال افزایش یافته و نزدیک به چین آن را به عنوان به دنبال کاهش وابستگی به هند است. سرمایه گذاران چینی را پمپ میلیون دلار به کشور است.

©2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de