ترس از coronavirus ثابت شده مصر را تنگ زندان

در حال حاضر در انتظار محاکمه برای بیش از یک سال و به اتهام سوء استفاده از رسانه های اجتماعی و کمک به گروه های تروریستی در مصر-آمریکا ترس از گسترش این کروناویروس در مصر شلوغ زندان.

ماه گذشته awlad zayd که رنج می برد از یک بیماری خود ایمنی و آسم شروع اعتصاب غذا به منظور جلب توجه به وضعیت پدر و مادر خود را گفت.

او یکی از 114,000 زندانیان در مصر به گفته های اخیر سازمان ملل متحد تخمین می زنند.

مصر که دارای جمعیت 100 میلیون دلار گزارش کرده است 3,490 موارد جدید کروناویروس از جمله 264 مرگ و میر.

مقامات ابراز اعتماد به نفس آنها می تواند شامل شیوع بیماری از طریق اقدامات از جمله قرنطینه یک شب مقررات منع رفت و آمد در محل پس از مارس 25 و اطلاعات عمومی مبارزات.

اما از آنجا که کشور را به حالت اول بر Feb 14 بستگان و گروه های حقوق بشر خواستار آزادی زندانیان از جمله زندانیان سیاسی جاروب در سرکوب مخالفان تحت ریاست جمهوری عبدالفتاح السیسی.

برخی از گروه های حقوق وکلا و فعلی و سابق زندانیان می گویند زندانیان اغلب نگهداری در تنگ, کثیف, سلول ها و فقدان آب کافی و تهویه و بهداشت و درمان: شرایط رسیده برای انتقال سریع بیماری است.

در حالی که کشورها از جمله ایران و آلمان و کانادا را آزاد زندانیان در تلاش برای جلوگیری از بیماری کروناویروس مصر داده است هیچ نشانهای از آن را انجام خواهد داد.

دولت مطبوعاتی مرکز فرستاده آمریکا در یک وزارت کشور در بیانیه ای روز پنج شنبه گفت که این همه لازم پیشگیرانه و اقدامات حفاظتی برای کارکنان زندان حصول اطمینان از تمیز کردن بهداشت و درمان و تست در داخل مکان بازداشت.

دولت نیز به حالت تعلیق در خانواده بازدید از زندانها در مارس 10 برای محدود کردن خطر ابتلا به عفونت هر چند برخی از خانواده ها می گویند این اقدام باعث می شود آن را سخت تر برای آنها را به ارائه منابع از جمله صابون و پزشکی است.

وزارت کشور گفت: این اجازه را برای زندانیان وسایل به در آورده و تبادل پیام.

در ماه نوامبر مقامات سازمان شدیدا تحت نظارت تور قاهره وسیع تورا زندان های پیچیده که در آن رئیس جمهور سابق محمد مرسی سقوط کرد و درگذشت در زندان دادگاه در سال گذشته که در آن awlad zayd برگزار می شود.

تورهای پس از گزارش کارشناسان سازمان ملل که گفت که فقیر زندان شرایط ممکن است منجر به طور مستقیم به مرسی از مرگ و قرار دادن هزاران نفر دیگر در خطر.

زندان اعتراض

اعتصاب غذا آغاز شده و در چندین بخش در Tora در اواخر ماه فوریه در اعتراض به شرایط بد و کمبود اطلاعات در مورد جدید کروناویروس و یک شکست برای ضد عفونی کردن سلول ها گفت: یک وکیل حقوق بشر در تماس با زندانیان.

وکیل اضافه شده است که اعتصاب غذا کرده بودند به پایان رسید و بعد از حدود یک هفته که مقامات زندان شروع اجازه در بیشتر پزشکی لباس ها و نامه ها.

یک سخنگوی وزارت کشور نیست پاسخ دادن به تماس های تلفنی و یا پیام های Whatsapp درخواست برای اظهار نظر در مورد وکیل حساب.

Awlad zayd خود را ادامه داد و اعتراض و منتقل شد به بیمارستان زندان, پدرش, Abdel-Megeed به رویترز گفت, گفت: او می ترسید پسرش می تواند رنج می برند به همان سرنوشت مصطفی Kassem یک مصری-آمریکایی که در زندان درگذشت در مصر در ماه ژانویه پس از برگزاری یک مایع-تنها اعتصاب غذا.

“آنها او را ترک کند تا زمانی که او می میرد? من می دانم که هیچ چیزی در مورد او من قادر به حتی با او صحبت کنید و به او بگویید برای متوقف کردن” گفت: awlad zayd را Naglaa عبد فتاح. وزارت کشور سخنگوی نمی تواند رسید و برای اظهار نظر در awlad zayd است.

سفارت آمریکا در قاهره کاهش یافته است به نظر به طور مستقیم در awlad zayd اما گفت که آن را درخواست کرده بود اجازه صحبت با تعداد نامشخص زندانی شهروندان آمریکایی توسط تلفن تا بازديد از سر گرفت.

در 10 آوریل یک گروه دو حزبی سنای آمریکا با ارسال نامه ای به وزیر امور خارجه مایک Pompeo و از او درخواست تماس برای آزادی ما زندانیان با استناد به خطر از جدید کروناویروس. در این نامه ذکر شده awlad zayd و 14 زندانیان دیگر از جمله دو مطلب در مصر و دیگر کشورها از جمله عربستان سعودی, ایران و سوریه است.

وزارت امور خارجه ایالات متحده کاهش یافته است به نظر در این نامه به طور خاص. دیوید Schenker, معاون وزیر امور خاور نزدیک گفت: در ماه فوریه که در بازداشت آمریکایی ها آمد “با برخی از فرکانس” در گفت و گو با مصر است.

“دولت وحشت’

علا عبد فتاح پیشرو فعال در مصر قیام سال 2011 برگزار شد در بازداشتگاه بازداشت در تورا اتهام از جمله پخش اخبار نادرست متعلق به یک سازمان تروریستی و سوء استفاده از رسانه های اجتماعی همچنین از آغاز اعتصاب غذا در مارس 13, بستگان او گفت:.

“در حالی که مصر وارد سومین هفته مقررات منع رفت و آمد اعضای خانواده در هر دو طرف دیوارهای زندان در حال نگه داشته و در یک حالت وحشت” آنها در بیانیه ای گفت.

وزارت کشور نیست پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در مورد عبد فتاح وضعیت.

عبد فتاح را با مادر و خواهر و عمه شد به طور خلاصه بازداشت در ماه گذشته پس از برگزاری نادر اعتراض های عمومی به برجسته کردن خطر ابتلا به کروناویروس در زندان است.

محققان حقوق ترس نگهبانان می تواند این ویروس را به زندان و از این گفته شده بود چند موارد مشکوک در تورا و در Wadi al-Natroun زندان, غرب از قاهره.

ایسنا قادر به تایید مستقل این که آیا هر زندانی تا به حال آزمایش مثبت است. دو زندان در بخش منابع گفت: 14 موارد مشکوک در سه زندان بود تمام آزمایش منفی است.

شرایط در زندان متفاوت است.

یکی از بازداشت شدگان در تماس با ایسنا گفت: او می ترسید از گسترش این ویروس به دلیل فاصله فیزیکی غیر ممکن بود در قاهره زندان که در آن 15 زندانیان در سلول خود در هر حال حدود 0.5 متر مربع (5.3 متر مربع) – و نه غیر معمول سطح ازدحام به گفته محققان.

کمیته بین المللی صلیب سرخ توصیه می کند حداقل اقامت در فضا در سطح جهان از 3.4 متر مربع (36.6 متر مربع) برای هر یک از بازداشت شدگان.

در ماه مارس به مصر شروع به دیدن اولین خوشه از موارد اطلاعات در مورد این بیماری در داخل زندان محدود شده بود که بازداشت شدگان و به تازگی منتشر شده از بازداشت شدگان گفت.

در ایستگاه های پلیس که در آن مردان گرد برای نقض شب مقررات منع رفت و آمد و یا بسته شدن مساجد برگزار شده است یک شب قبل از اینکه جریمه و منتشر ازدحام بیش از حد می تواند بدتر از زندان گفت: سابق بازداشت شدگان که مورد نیاز بود به گزارش به یک ایستگاه پلیس در قاهره یک بار در هفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im