او کودک است و انتظار می رود برای دیدن نور جهان خیلی زود هنگامی که آن را در مقابله با یک بیماری همه گیر است که ویران اقتصاد و آمار در زندگی روزمره سخت با اقدامات سخت به نگه داشتن مردم به دور از هر یک از دیگر.

Snigdha, 35 هفته به بارداری است که در حال حاضر در مورد او نگران به زودی به کودک تازه متولد شده; اگر آنها گرفتن coronavirus از بیمارستان ؟

او متخصص در بسته اتاق پس از او آنها را بازدید کردند. Snigdha نیست احساس خوبی در مورد آن.

“این بار من باید از من بیشتر است. اما آنها در بسته اتاق به مدت دو هفته و از من خواست تا با آنها تماس بگیرید از طریق تلفن. مشکلاتی که من رو در حال حاضر نمی تواند از طریق گفتگو حل و فصل از طریق تلفن. من نیاز به یک ultrasonogram برای دیدن وضعیت من کودک که نمی تواند انجام شود در حال حاضر. من کاملا می ترسم پس از رسیدن به آخرین مرحله,” او گفت: bdnews24.com.

Snigdha در حال حاضر زندگی در پدر و مادر او را Mirpur همراه با شوهر و 15 ماه کودک قدیمی.

“من حتی تصمیم گرفت که در بیمارستان برای تحویل. طول می کشد تا حداقل سه روز اقامت در بیمارستان زمانی که شما تحویل یک کودک است. و ما مطمئن نیستیم که چه خواهد شد و وضعیت در این کشور در دو هفته از هم اکنون. فرزند من مه گرفتن coronavirus از بیمارستان به عنوان وجود خواهد داشت همه انواع بیماران وجود دارد,” او گفت:.

“و من باید 15 کودک سه ماهه من, پدر و مادر شوهر و دیگران را به رفتن به بیمارستان برای دیدار با من. آنها ممکن است آلوده بیش از حد. من از دست داده اند اشتها و خواب بیش از این مسائل است.”

همه نگران کننده است خود بیمار در مورد coronavirus یک ویروس بسیار مسری است که باعث COVID-19 بیماری است. در بنگلادش – یکی از پرجمعیت ترین کشورهای آن در حال گسترش است به آرامی به عنوان بسیاری از دیگر نقاط جهان در حال مبارزه برای نگه داشتن مرگ عوارض و عفونت کم است.

دولت در حال حاضر ممنوع و جرم جمع آوری و بسته های آموزشی موسسات و دفاتر به سرعت گسترش ویروس.

زندگی مردم در داکا نیز رفتن را از طریق تغییرات در زندگی روزانه خود از این شهر تقریبا رفت و در زیر یک مستند.

برخی از زمان هستند در حالی که دیگران در حال رها با توجه به این که آنها را آلوده خواهد کرد و یا گسترش این ویروس اگر آنها در خانه بمانند.

بسیاری از مردم که در حال کار از خانه خوشحال هستند با این گزینه. برخی از امید بستن به فروشگاه مواد غذایی آنلاین.

Neeta Chattopaddhay با این نسخهها کار با یک شرکت چند ملیتی و زندگی در Baridhara. او او را فرستاده داخلی کمک در ترک و در حال حاضر به صرف مقدار زیادی از زمان انجام کارهای خانه.

“قبلا من استفاده می شود به انجام یک کمی از کارهای خانه اما در حال حاضر من مجبور به انجام همه چیز را به من کمک خانه در تعطیلات است. این یک تغییر عمده در روال روزمره,” او گفت: bdnews24.com.

“من استفاده می شود به طبخ یک یا دو غذاهای گاهی اوقات اما در حال حاضر به طبخ وعده غذایی کامل. من به طبخ غذا برای پدر و مادرم قبل از شروع کردن به کار در صبح است. البته این یک تغییر است.”

سمیه رحمان دانشجوی Jahangirnagar دانشگاه زندگی در Mirpur نشده پا را از خانه اش به مدت هشت روز. او صرف زمان کمک به مادر, مطالعه, نقشه کشی, انجام, کاغذ کرافت با این نسخهها کار پخت و پز و غذاهای فانتزی.

“آخرین باری که من رفتم در Mar 18. از بالکن من من تو را دیدم بسیاری از مردم loitering اطراف بدون هیچ دلیل. آنها باید بدانند که آن زمان آنها شروع به ماندن در خانه” او گفت:.

سمیه به دانشجو درس از طریق تماس تصویری. “من نمی ذهن ماندن در خانه من می خواهم برای دیدن پشت این کوروناویروس” او گفت:.

سابق دولت کارمند AMN علی و همسرش با زندگی دختر خود را. او استفاده می شود به مواد غذایی خود را به عنوان بانکدار دختر و پسر روزنامه نگار در قانون باقی مانده مشغول است.

“در حال حاضر من قصد دارم به فروشگاه به عنوان دختر من است که اجازه می دهد آن را. خوب من باید رفتن نیست,” او گفت:.

“من 6 سال استفاده می شود برای رفتن به مدرسه و به زمین بازی در شب. در حال حاضر همه از آن متوقف شده است. پسر بد خو گرفتن هر روز و چسب به تلفن همراه تمام روز” Kamarjabin مٹھی ساکن Pallabi گفت: bdnews24.com.

او خریداری کرده است همه چیز او نیاز هر چند آنها گرانتر از حد معمول.

Jagannath دانشجوی دانشگاه ‘Mim سهام یک تخت با یک خانواده در Bongram در داکا. او در حال گذراندن زمان انجام کارهای خانه و پخت و پز تماشای فیلم و خواندن کتاب. اما او نگران است در مورد همسایگان’ عدم آگاهی است.

“من نمی پیدا کردن ساکنان در داکا آگاهی از وضعیت. آنها دور ماندن از جاده اصلی به دلیل پلیس گشت اما در حال حرکت در اطراف در کوچه ها; آنها در حال بازدید از هر یک از دیگر در آپارتمان خود را.

“یک بقال زندگی در اتاق بعدی به معدن. من از ماندن در خانه است اما او را از رفتن. بنابراین من ممکن است با آلوده coronavirus. من دارم سعی می کنم به نگه داشتن خودم قفل در اتاق.”

همکلاسی های او رفت و برگشت به روستا و در خانه اما Mim تصمیم به عقب بماند.

“من آن را احساس امن است اینجا. من کتاب, کامپیوتر, همه چیز در داکا به هر حال. بنابراین من رفتن نیست.”

سرور Hossain Kanak که با این نسخهها کار در یک بانک خصوصی, زندگی در Shekhertek, Mohammadpur. خواهر او و همسرش به اشتراک گذاری این اقامت با آنها.

“ما در حال اقامت در خانه در حال حاضر. ما واقعا می ترسم. کمی از ناراحتی های فیزیکی باعث می شود ما به پارانوئید. اما حداقل ماندن در منزل به ما می دهد برخی از مرتب کردن بر اساس از امداد. ما می توانیم جلوگیری از جمعیت است. در خانه ماندن است و چیز خوبی به انجام,” او گفت:.

اما آنها نگران هستند در مورد برادر خود را در قانون یک روزنامه نگار رفتن به کار می کنند. “همه از ما می ترسند از ابتلا به کوروناویروس. ما در حال تلاش ما بهترین های ما برای محافظت از خودمان در برابر آن” او گفت:.

“در واقع وجود دارد هیچ محیط مناسب در خانه برای انجام کار اداری. آن را احساس می کند مانند شما کار زیادی هنگامی که شما انجام داده اند ، اما شما نمی توانید در مورد آن است. من نمی دانم که چگونه ما را به این شیوه” گفت: Azizul Haque آن را اجرایی با یک شرکت خصوصی است.

“من سفارش مواد غذایی آنلاین. مصرف آن را کمی از زمان برای به دست آوردن آنها را تحویل به خانه من اما حداقل من نیاز به مراقبت از هستند” گفت: Azizul.

یک دانشمند در بنگلادش شورای پژوهش های علمی و صنعتی رنج می برد از نور تب و سرفه. او تا به شده است اقامت در داخل خانه پس Mar 15 به عنوان دستور ،

“قبلا من استفاده می شود در دفتر از ساعت 9 صبح تا 5 بعد از ظهر. زمان پرواز در حالی که کار با دستگاه در آزمایشگاه است. و در حال حاضر من فقط نشسته خانه برای 12 آخرین روز,” او گفت: bdnews24.com.

“من پخت و پز, تماشای فیلم و خواندن کتاب های جدید که من تا به حال خریداری شده از نمایشگاه کتاب در اوقات فراغت من,” او گفت:.

او ذخیره می شود برخی از مواد غذایی و دارو و کالاهای اساسی گفت: دانشمند است.

“ما باید به صرف چند روز بیشتر در این راه است. کل کشور در همان وضعیت است. ما برخی از مشکلات در انجام آن عدم عرضه مواد غذایی و یا مناسب فضای کار در خانه. اما این برای خوب بیشتر از این کشور و مردم آن است. همه باید هوشیار باقی می ماند تا زمانی که وضعیت عادی می شود,” او گفت:.

او همچنین گفت: BCSIR آزمایشگاهی در حال تولید و عرضه به اندازه کافی دست sanitisers.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو