آژانس گفت که LabCorp تا به حال ارائه داده و نشان دادن صفحه اصلی آزمون است که به عنوان امن و دقیق به عنوان نمونه مجموعه در مطب و بیمارستان و یا دیگر تست سایت.

“با این اقدام در حال حاضر وجود دارد مناسب و قابل اعتماد گزینه برای نمونه بیمار مجموعه ای از ایمنی و راحتی از خانه خود را” دکتر Stephen M. هان FDA کمیسیون در بیانیه ای گفت:.

بیماران را گرد خود بینی با استفاده از یک کیت تست فرستاده شده توسط این شرکت و پست الکترونیکی آن را در یک عایق بسته به شرکت. آزمون به نام صفحه در دسترس خواهد بود به مصرف کنندگان در بسیاری از کشورهای با دکتر سفارش آژانس گفت.

LabCorp گفت که این امر برای اولین بار آزمون در دسترس به مراقبت های بهداشتی کارگران و کارکنان اورژانس که ممکن است در معرض COVID-19 یا علامتی که این امر می تواند ساخت خود مجموعه کیت در دسترس مصرف کنندگان “در هفته های آینده.” این شرکت همچنین اشاره کرد که از آنجا که آزمایش های انجام شده توسط مصرف کنندگان در خانه خود این امر کاهش تقاضا برای ماسک و دیگر تجهیزات حفاظتی است که معمولا نیاز به جمع آوری تست نمونه.

این شرکت گفت: در این آزمون هزینه خواهد شد $119.

به عنوان ویروس در ایالات متحده چندین شرکت با عجله غیرمجاز صفحه اصلی کیت به بازار حتی اگر FDA گفته بود: در حال ارزیابی این که آیا آنها به درستی کار می کرد.

بسیاری از این شرکت ها پس از آن به حالت تعلیق در بازاریابی خود را از کیت. اما یک شرکت خرک که به طور معمول به فروش می رساند تستوسترون به مردان شروع به تبلیغات یک COVID-19 کیت با استفاده از بزاق مارس 14. که مورد تایید FDA است که شرکت به فروش کیت تست و اطلاع بر طاق وب سایت گفت: این آزمون در حال حاضر در دسترس نیست حداقل تا پنج شنبه.

©2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de