در حال حاضر در دسترس آزمایش طراحی شده برای پیدا کردن قطعاتی از ویروسی ژن نشان دهنده عفونت است. پزشکان سواب بینی و گلو و تقویت هر گونه مواد ژنتیکی از ویروس یافت می شود وجود دارد.

این آزمون جدید, در مقابل به نظر می رسد برای محافظ آنتی بادی در یک خراش انگشت از خون است. آن را می گوید پزشکان که آیا بیمار تا به حال شده است در معرض ویروس و در حال حاضر ممکن است برخی از ایمنی.

که مهم است به چند دلیل. مردم با ایمنی ممکن است قادر به سرمایه گذاری با خیال راحت از خانه های خود و کمک به تقویت نیروی کار است. این ممکن است به خصوص برای پزشکان و پرستاران بدانند که آیا آنها آنتی بادی است.

تست آنتی بادی در نهایت باید به دانشمندان حس بهتری از چگونه گسترده عفونت در جامعه و کمک به محققان محاسبه دقیق تر میزان مرگ و میر.

“اگر ما نمی دانیم که بدون علامت و یا موارد خفیف, ما نمی خواهد می دانم که اگر آن را به قتل قابل ملاحظه کسری از افرادی که در آن یا تنها افرادی که دارای بیماری های زمینه ای و یا بسیار تیره بخت گفت:” دکتر کارل Bergstrom, یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه واشنگتن در سیاتل.

آنتی بادی آزمون در حال حاضر در حال استفاده در چین و سنگاپور و یک تعداد انگشت شماری از کشورهای دیگر است. بهداشت عمومی انگلستان خریداری کرده است میلیون ها نفر از آنتی بادی آزمایش و امیدوار است تا آنها را در دسترس برای استفاده در خانه ای در انگلستان است.

جدید آزمون های ساخته شده توسط Cellex به نظر می رسد برای دو نوع آنتی بادی: ايمونوگلوبولين M ساخته شده توسط بدن چند روز به عفونت و ایمونوگلوبولین G ساخته شد اما به طور خاص برای خنثی خاص مهاجم.

آزمون ارائه نتایج در حدود 15 دقیقه است. اما فقط داشتن آنتی بادی را تضمین نمی کند مصونیت از coronavirus.

این آزمون جدید به نظر می رسد تنها برای حضور آنتی بادی و ارائه کیفی بله یا خیر پاسخ — این نمی گوید که چگونه به خوبی هر آنتی بادی مشغول به کار هستند گفت: دکتر آنجلا راسموسن یک virologist در دانشگاه کلمبیا در نیویورک است.

برخی از افرادی که آلوده می شوند تولید و قدرتمند پاسخ ایمنی بدن; دیگران نیست. و دانشمندان نمی دانم چه مدت ایمنی به این ویروس در ماه مه گذشته.

©2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو