نیویورک — ده زنان باید ثبت یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام علیه ثروتمند کانادا مد مغول پیتر Nygard او را متهم به تجاوز به عنف و قاچاق جنسی با بسیاری از آنها این ادعا که زیر سن 18 سال در زمان به اتهام ضرب و جرح.

این طرح دعوی در دادگاه واصل در ایالات متحده دادگاه منطقه ای برای منطقه جنوبی نیویورک در روز پنج شنبه را متهم Nygard از برگشتاندن “جوان تاثیرپذیر و اغلب فقیر و کودکان و زنان” با پرداخت نقدی و وعده های دروغین از مدل سازی فرصت ها برای سفر خود را در Bahamian عمارت به منظور “حمله و تجاوز به عنف و لواط آنها.”

طرح دعوی در دادگاه نیز نام تعدادی از 77 ساله نجیب زاده کسب و کار را در نیویورک-بر اساس اشخاص شرکت ها و کارکنان به عنوان متهمان این پرونده را به اتهام نقش در “تامین مالی تسهیل و پوشش سوء استفاده است.”

شاکیان که در حال حاضر در محدوده سنی 18 تا 36 گفت: آنها در حال آشکار به هویت خود را به دلیل “حساس و بسیار شخصی طبیعت از این موضوع است.”

در آن زمان از اتهام تجاوز که دعوی متحده رخ داده بین سال های 2008 تا 2015 سه نفر از زنان بودند که 14 سال سه نفر دیگر 15 سال و یکی دیگر 17 سال داشت.

طرح دعوی در دادگاه توضیح در جزئیات گرافیکی چگونه Nygard و همکاران خود را خواهد گفته جلب زنان جوان و دختران به عمارت خود را در باهاما برای “متنعم احزاب” در وعده پرداخت پول نقد و مدلسازی گیگابایت است.

“هنگامی که قربانیان بودند تحت تأثیر وعده های بسیاری از دارو به زور انطباق با Nygard جنسی خواسته های” آزادی مطبوعات برای کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام متحده است.

در طرح دعوی در دادگاه Nygard و دیگر متهمان از متهم با استفاده از “الکل, مواد مخدر, نیروی, تقلب و/یا دیگر اشکال اجبار” به زنان و دختران ناخواسته مرتکب اعمال جنسی از جمله لواط و مدفوع یا ادرار در Nygard.

شاکیان گفت: آنها ارائه شده هزاران دلار پس از هر یک از ضرب و جرح.

در یک مورد یک شاکی که گفت او 14 در زمان حمله گفت: Nygard به او یک پاکت حاوی US$5,600 او پس از تجاوز او را در یکی از خود را متنعم احزاب در باهاما.

جی Prober, Nygard به Winnipeg-بر اساس وکیل به نام اتهامات مفصل در کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام “به طور کامل نادرست است.” او گفت: آنها در حال تاسیس در هر گونه شواهد و آنها را “به شدت” تکذیب کرد توسط مشتری است.

“او دفاع خواهد کرد آنها را با شور و نشاط و در پایان ما انتظار داریم که او می تواند توجیه” او گفت CTVNews.ca در طول یک مصاحبه تلفنی در روز جمعه.

Prober گفت که انتظار می رود این طرح دعوی در دادگاه به دلیل آن را بخشی از یک بزرگتر دیرینه اختلاف بین Nygard در و همسایه در باهاما Prober گفت: نبرد مداوم بین این دو آغاز شده و تجار و بازرگانان بیش از دسترسی به اموال و مدعی است که همسایه پشت فعلی اتهامات علیه Nygard.

“این کلاس اقدام بخشی از یک توطئه بزرگتر,” او گفت:. “زنان در حال پرداخت به ساخت و تولید این نوع از داستان های این جنسی داستان, در تلاش برای از بین بردن Nygard و کسب و کار خود را.”

دو مرد را در زمینه های متعدد پرونده های حقوقی علیه یکدیگر بیش از دهه گذشته است. یکی از جدید ترین ثبت در نوامبر سال 2019 در آن Nygard متهم دیگر از تلاش برای صدمه زدن به شهرت و اعتبار خود و کسب و کار.

با توجه به پنج کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام Nygard به برآورد ارزش خالص ما 900 میلیون دلار از طریق “مختلف نهادهای کسب و کار که او صاحب در صنعت مد است.” او گل سرسبد لباس زنان خرده فروش Nygard بین المللی است که در وینیپگ در عمل بیش از 170 مکان در سراسر شمال امریکا است.

کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام خواستار دادگاه به منع Nygard و دیگر متهمان از درگیر شدن در اعمال غیرقانونی و به جایزه اعضای کت و شلوار خسارت مقدار است که به طور مشخص در دادگاه.

انتشار دو شرکت های حقوقی به نمایندگی از 10 زنان درخواست کرد تا به دیگر قربانیان بالقوه به جلو آمده و پیوستن به کت و شلوار.

هیچ یک از اتهامات تست شده اند در دادگاه و پرونده متهم واصل شده اند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو