HANAU, GERMANY — دادستان فدرال روز پنجشنبه گفت: آنها در حال گرفتن شارژ از بررسی به جرم تیراندازی در شهر هاناو که در سمت چپ 11 نفر از جمله مظنون در میان گزارش می دهد که او ممکن است تا به حال یک راست انگیزه.

این دادستان فدرال در کارلسروهه که دسته جرائم جدی گفت: این برنامه ریزی برای برگزاری یک کنفرانس خبری بعد پنج شنبه.

آلمان آژانس خبری dpa گزارش داد که پلیس در حال بررسی یک ویدیو مشکوک ممکن است آنلاین پست چند روز قبل از آن که او در آن جزئیات یک تئوری توطئه در مورد کودک آزاری در ایالات متحده است. صحت این ویدئو نمی تواند بلافاصله تواند تایید.

نه نفر کشته شدند در دو قلیان میله های یک شبه. پلیس بعد گفت: آنها پیدا شدن اجساد مشکوک تیرانداز و یک نفر دیگر در یک خانه نه چندان دور از نوار دوم.

یک سخنگوی هاناو دادستان Markus یونگ, تایید مرگ و میر کاهش یافته است اما به نظر در گزارش تصویری یا ارائه جزئیات مشکوک و یا قربانیان.

“ما باور نمی وجود دارد بیشتر حمله” یونگ گفته آسوشیتد پرس

افسران مهر و موم کردن و جستجو آپارتمان در هاناو را Kesselstadt منطقه در نزدیکی صحنه یکی از حوادث پس از پیگیری اظهارات شاهد در گریز ماشین. پلیس گفت: کار برای تایید هویت دو جسد در خانه بود و هنوز هم در جریان است و آنها نمی تواند بلافاصله به جزئیات یا بر روی آنها و یا هویت قربانیان قبل از تیراندازی.

“افکار این صبح با مردم هاناو که در میان این جنایت وحشتناک متعهد شد” آنگلا مرکل صدراعظم آلمان گفت که در توییتر.

“همدردی عمیق برای خانواده های آسیب دیده که عزادار برای مرده خود را ،” سخنگوی Steffen Seibert گفت. “ما امیدواریم که با کسانی که زخمی است که آنها به زودی بهبود می یابند.”

صبح روز پنج شنبه گفته است که هشت نفر کشته و پنج نفر زخمی شدند. گفتند تاریک خودرو دیده می شد ترک محل از اولین حمله و تیراندازی یکی دیگر گزارش شد در یک صحنه در حدود 2 1/2 کیلومتر (1 1/2 مایل) به دور است.

افسران پلیس swarmed مرکزی, Hanau, cordoning این منطقه یکی از عکاسی به عنوان یک هلیکوپتر ماند سربار. خودرو تحت پوشش حرارتی فویل نیز می تواند دیده می شود, با شیشه شکسته در کنار آن. کارشناسان پزشکی قانونی در سفید لباس جمع آوری شواهد.

قلیان سالن مکان که در آن مردم جمع آوری به سیگار طعم توتون و تنباکو از خاورمیانه لوله های آب.

“این وحشتناک شب که قطعا اشغال ما برای یک زمان طولانی و ما را به یاد داشته باشید با غم و اندوه” هاناو شهردار نوئل Kaminsky گفت: روزنامه Bild. نماینده مجلس Katja Leikert عضو مرکل مرکز-راست حزب که نشان دهنده هاناو در پارلمان آلمان توییتی که آن را “یک وحشت واقعی سناریو برای همه ما است.”

هاناو حدود 20 کیلومتر (12 مایل) در شرق فرانکفورت. آن را در حدود 100,000 نفر است و در Hesse دولت است.

——

Geir Moulson و فرانک Jordans در برلین کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو