تورنتو — دختر و پسر-در-قانون سالم تورنتو درگذشت مردی که از رمان کروناویروس گفت مرگ او فقط شروع سونامی جلوتر و داستان غم انگیز خواهد بود منحصر به فرد.

مبارک Popat آلوده شد با COVID-19 پس از بازگشت به کانادا از بریتانیا در مارس 5. او بیش از دو هفته بعد در بیمارستان است.

Mubarak Popat COVID-19

77 ساله که تا سفر خود را سوار شد و هنوز هم تا به حال هیچ شناخته شده در زمینه مسائل مربوط به سلامت. او تورنتو اولین COVID-19-مربوط به مرگ و میر در مارس 21.

Popat دختر Noreen و پسرش در قانون ریک هر دو از پزشکان مشغول به کار در خط مقدم به مبارزه با گسترش COVID-19. ریک یک پزشک اورژانس و Noreen است respirologist. آنها هر دو کار در همان بیمارستان Popat بستری شد.

“سفر او در ماه فوریه به انگلستان برای تشییع جنازه او فرزند ارشد خواهر” Noreen گفت: CTV News تورنتو در روز دوشنبه. “او شروع به احساس بیمار دقیقا یک هفته پس از بازگشت او.”

Popat بود که به کار در یک فروشگاه مواد غذایی در تورنتو کمی هند محله آغاز شده و احساس خستگی و تب و خانواده اش می گوید. به دلیل سفر اخیر سابقه او گرفته شده بود به بیمارستان برای آزمایش COVID-19.

“او به خانه رفت و به استراحت و خوب بود برای یک زن و شوهر از روز” ریک گفت. “همان روز سواب نتایج برگشتم او احساس بسیار ناخوش آغاز شده و دچار مشکل در تنفس.”

“او تا به حال هرگز شده است به یک بیمارستان در زندگی اش ندارد چرا که او اجتناب شود, پزشکان, اما از آنجا که او سالم است. این اولین بار بود که او از ما خواست تا او را به بخش اورژانس است. ما می دانستیم چیزی بود که واقعا اشتباه است.”

Popat وضعیت وخیم بیش از چند روز آینده و منتقل شد به بخش مراقبتهای ويژه که او را انتوبه. او شنبه شب و هفت روز پس از شروع علائم.

Popal

ریک و Noreen گفت دلخراش بود که قادر بود با پدر در لحظات پایانی خود.

“ما نمی تواند تماس فیزیکی با او ما نمی تواند نشستن در اتاق. ما عینک ماسک و لباس. ما نمی مانند اعضای خانواده او به طور معمول می بیند و می شناسد,” ریک گفت.

“ما تا به حال برای درمان او را مانند یک بیمار است.”

Noreen گفت: تجربه شد “devastatingly منزوی” و او بود که دل پدر را احساس تنهایی در لحظات پایانی خود.

“من تا به حال یک لحظه به چند چیز برای من پدر است که همه ما امیدواریم که ما می گویند به عزیزان ما قبل از ما به” Noreen گفت. “این غیر قابل تصور و غیر قابل تصور حادثه. آن است که رفتن به یک زمان طولانی به کار را از طریق احساسات داشتن از طریق رفته است.”

‘شروع سونامی جلوتر’

برای اولین بار در زندگی حرفه ای خود ریک می گوید که او ترس از موج جزر و مدی از بیمارانی که به زودی می تواند سیل کانادا سیستم مراقبت های بهداشتی.

“این بسیار واقعی پدیده” ریک گفت. “ما قویا بر این باورند این شروع سونامی در پیش است.”

Popal

“ما ترس واقعا می ترسم برای اولین بار در زندگی حرفه ای ما در مورد چالش های ما در حال رفتن به چهره در رابطه با بودن قادر به ارائه این نوع از مراقبت های کانادایی استفاده می شود.”

آنها در حال حاضر شفاعت با تمام کانادایی ها برای کمک به جلوگیری از گسترش این ویروس به کاهش تاثیر بر منابع مراقبت های بهداشتی.

“من خواهش کنم این با شما نه تنها به عنوان یک اورژانس خط مقدم کارگر اما به عنوان یک عضو خانواده است که تجربه دست اول از دست دادن بزرگ از COVID-19,” ریک گفت.

Warning

“به یاد داشته باشید که داستان پدر من در عبور نخواهد بود منحصر به فرد. بله او سالمند. اما در حال حاضر در بیمارستان و در سراسر GTA ما شاهد بیماران بدحال در سراسر دهه های بسیاری از زندگی است. و برخی از آنها جوان تر از من است.”

“این فقط باعث می شود ما متوجه است که این چیزی است که شما می توانید مخفی کردن و یا فقط رفتن در مورد کسب و کار شما و تظاهر نیست واقعا اینجا.”

بیش از 500 مورد از COVID-19 تایید شده اند در انتاریو یک شماره است که به سرعت در حال افزایش در هر روز. روز دوشنبه به تنهایی بیش از 75 مورد تایید شدند در این استان در حالی که بیش از 2000 نفر آلوده در کانادا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im