تورنتو — چندین خانواده های کانادایی گفته اند که فرزندان خود قرارداد دست-پا و دهان بیماری در حالی که بازدید از استراحتگاه در جمهوری دومینیکن این زمستان.

این شامل رویالتون Bavaro هتل و هتل Barcelo Bavaro کاخ استراحتگاه های محبوب در نزدیکی Punta Cana.

خانواده ها خواستار شفافیت بیشتر از Sunwing سفر گروه و اصرار این شرکت برای گفتن می تواند مشتریان اگر وجود دارد هر گونه خطرات بالقوه بهداشتی مرتبط تفریحی.

Sunwing گفته است که “به طور فعال نظارت بر” وضعیت و مشتریان خود نگرانی.

الماس آبی تفریحی که صاحب رویالتون Bavaro هتل گفت CTVNews.ca که وجود دارد این است که “هیچ نشانه ای از شیوع در رفت و آمد مکرر ما” اما آن است که “نگران به شنیدن در مورد مسائل مهمانان ما مواجه می شوند در طول اقامت خود را با ما.”

در روز پنج شنبه CTVNews.ca گزارش داد که یک Oakville, Ont. خانواده خود را به حال تعطیلات کوتاه پس از آنها گفت: آنها دو سال قرارداد دست-پا و دهان (HFMD) در رویالتون Bavaro هتل در پونتا کانا.

سه روز به اقامت خود سارا Rundsztuk را به کودک نو پا شروع به استفراغ و تشنج. پس از به دنبال مراقبت های پزشکی او گفت: خانواده منعکس بین توچال 24 ساعته پزشکی ایستگاه و یک بیمارستان محلی که در آن Rundsztuk گفت که دختر او اشتباه دو بار.

خانواده رزرو کرده بود این سفر از طریق Sunwing که به ترتیب پروازها به رویالتون Bavaro و استراحتگاه دیگر.

در آن زمان یک Sunwing سخنگو گفت CTVNews.ca که این شرکت تا به حال “تماس رفت و آمد مکرر و درخواست یک بررسی کامل از آنچه صورت گرفت با تمرکز بر حصول اطمینان از هر گونه حوادث آینده هستند به سرعت و responsively خطاب.”

پس از Rundsztuk مشترک او داستان چند خانواده دیگر تماس CTVNews.ca گفت: آنها تا به حال تجربه مشابه در همان رفت و آمد مکرر و یا استراحتگاه دیگر در جمهوری دومینیکن.

بسیاری از موارد در, دسامبر, ژانویه

Anet Ayvazyan گفت: او دو سال و هفت ماهه دختر هر دو قرارداد HFMD در حالی که آنها در رویالتون Bavaro در اوایل دسامبر.

او به همان بیمارستان که در آن او ادعا می کند آنها در مواجه با “موانع زبان, اشتباه, نادرست و غیر ضروری دارو است.”

در حال حاضر او می خواهد جبران خسارت به دلیل آن بود “آنقدر غیر قابل تحمل” به قطع دو هفته سفر در نیم پس از گذراندن چند روز در بیمارستان است.

“تقریبا دو ماه گذشت و پسر من است تجربه گذشته باقی مانده نشانه ای از این بیماری,” او گفت:.

Ayvazyan گفت که او “بسیار ناراحت” برای شنیدن وجود دارد موارد دیگر مانند او. او احساس می کند Sunwing باید اجازه دادن به مسافران در مورد خطر بالقوه.

آنا هرد می گوید خانواده اش در کریسمس خراب شد زمانی که او 16-ماه-پیر دختر آمد با HFMD on Dec. 23 در حالی که ماندن در رویالتون Bavaro. او می گوید: یک دکتر در رفت و آمد مکرر خود گفت: بثورات می تواند یک واکنش به یک اشکال نیش, اما آن است که بیشتر احتمال دارد HFMD ویروس.

در Innisfil, Ont. زن و شوهر گفته شد به نگه داشتن فرزند از استخر.

زمانی که دختر کوچک بدتر با تاول و درد گلو هرد و همسرش تصمیم به نگه داشتن او در اتاق خود را.

هرد و سپس نوشته شده در مورد کودک بیماری در سفر مشاور.

او می گوید: Sunwing سپس خواستار آن شد که خانواده رفتن به خارج رفت و آمد مکرر در بیمارستان برای دریافت, رایگان-به-پرواز توجه داشته باشید به منظور مدیره هواپیما خود را صبح روز بعد. که توجه داشته باشید به علاوه آزمون, هزینه, زن و شوهر $1,600 که هرد امید بیمه سفر را پوشش میدهد.

هرد می گوید خلبان و پرواز آنها را ملاقات در دروازه بود و به متقاعد به خانواده اجازه پرواز.

“پرواز گفت: آنها تا به حال دیده می شود و نه مورد از آن در دو هفته” گفت هرد. “این واقعا یک فاجعه است.”

هرد می گوید قبل از آنها به سمت چپ رفت و آمد مکرر به آنها گفته شد توسط کارکنان که آنها در حال ارائه یک ارتقاء بسته برای آینده باقی بماند. اما وقتی که او رفت و به هتل میز جلو برای بازیابی که او در بر داشت آن را همراه با مقالات منع او از صحبت کردن با هر کسی در مورد تجربه خود را یا از برگزاری این شرکت توچال مسئول در هر راه.

“آنها فقط می خواهم برای رفت و برگشت آن را زیر فرش” او گفت:. “من فکر می کنم باید وجود داشته باشد یک پروتکل است که هنگامی که وجود دارد بیش از سه فعال موارد آنها به یک فرصت برای خانواده ها برای رفتن به یکی دیگر متصل رفت و آمد مکرر. آنها باید به مسئولیت برای آنچه که اتفاق می افتد.”

پدر تماس برای بهداشت بهتر

رایان Foote می گوید او در 18 ماهه دختر قرارداد HFMD در سفر اخیر به رویالتون Bavaro. او می گوید او و همسرش آگاه بودند از طریق رسانه های اجتماعی پست های در مورد دیگر موارد این بیماری در رفت و آمد مکرر به طوری لود شده با دارو.

در روز چهارم وجود دارد, همیلتون, Ont. زن و شوهر دیدم راش بیش از همه خود را در چهره کودک.

“من فقط نمی خواهید برای دیدن هر خانواده از طریق این” گفت: Foote که در بازگشت از جمهوری دومینیکن در Jan. 27. دختر خود را که هنوز دوره نقاهت.

Foote است اصرار رفت و آمد مکرر کارکنان به انجام یک کار بهتر تمیز کردن و مطابق با اصول بهداشتی اتاق ها و استخرها. او می گوید Sunwing و رفت و آمد مکرر نیاز به فعال تر و به مشتریان قبل از رزرو که این بیماری می تواند گرفتار شود.

یکی دیگر از پدر و مادر ملیسا Lameiras از eddie talbert jr, Ont.. گفت: 15 ماه-کودک قرارداد HFMD در حالی که در حوزه های مختلف رفت و آمد مکرر Barcelo Bavaro در جمهوری دومینیکن بین Jan. 18 و 23.

او گفت CTVNews.ca که او می خواست برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را طوری دیگر خانواده ها می باشید.

اما او گفت: Sunwing لزوما مجبور به تحمل این مسئولیت پس از آن خود را نمی کند استراحتگاه. “من فکر می کنم این چیزی است که واقعا سخت به کنترل” Lameiras گفت. او گفت که او نگران او نبود گفت: در مورد بیماری های بالقوه از قبل.

این شرکت که صاحب Barcelo Bavaro نمی تواند نظر رسیده توسط انتشارات زمان.

SUNWING می گوید تحقیقات در جریان است

در بیانیه ای به CTVNews.ca Sunwing گفت که پس از یادگیری در مورد کسانی که HFMD موارد “ما بلافاصله شروع به تحقیق و تفحص با هتل ما همکاران و همچنان به حمایت در بهترین منافع مشتریان ما.

“ما همه ما شرکای هتل بالاترین استانداردها و انتظار ما این است که حداقل آنها ارائه تمیز, بهداشتی محیط با دسترسی به روت و واجد شرایط کادر پزشکی به ارائه کمک به مشتریان ما را به عنوان به خوبی به عنوان قوی سیاست ها و روش های در محل برای جلوگیری از گسترش بیماری” بیانیه ای گفت:.

Sunwing گفت: همه همکاران هتل ملزم به پایبندی به پروتکل طراحی شده برای جلوگیری از گسترش عفونت و شرکت های محلی هستند “بسیار آموزش دیده برای نظارت بر بازخورد مشتری و شناسایی هر گونه مسائل بهداشتی بالقوه در هر هتل ما ارائه می دهیم.”

“ما همچنان به طور فعال نظارت بر این وضعیت و تشویق مشتریان که سلامت و یا نگرانی های ایمنی در حالی که در تعطیلات به توصیه هتل به دنبال کمک های پزشکی و هشدار خود را Sunwing نماینده” این بیانیه افزود که مشتریان که نگرانی های بهداشتی پس از بازگشت به خانه باید با Sunwingcares.ca.

الماس آبی استراحتگاه گفت: این یک “روشن و سازگار با پروتکل برای پیشگیری از گسترش عفونت (مثبت) در محل که شامل دقیق مایع روش استفاده از تخصصی تجهیزات تمیز کردن و تعهد به پاک کردن رکورد نگه داشتن, در علاوه بر این به بررسی کنترل فایل ها برای جلوگیری از احتمال شیوع.”

این شرکت گفت: هیچ HFMD شیوع در اموال خود را.

“به عنوان یک نتیجه از موارد اخیر گزارش شده از دست پا و دهان بیماری در جمهوری دومینیکن, رئیس پزشکی عمومی از Hospiten بین المللی خصوصی ارائه دهنده خدمات پزشکی به این نتیجه رسیدند که پس از بررسی کامل از استراحتگاه در منطقه… که وجود دارد هیچ نشانه ای از شیوع در رفت و آمد مکرر ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو