خانواده های محروم بازديد با کودکان ‘مخرب’ تاثیر

ماه گذشته ویکتوریا معلق چهره به چهره بازديد بین کودکان در خارج از خانه مراقبت و تولد خود را خانواده.

کودکان, دادگاه, وکیل متخصص Joel Orenstein که به نمایندگی از پدر می گوید: تاثیر بر خانواده است و ویرانگر.

“ناگهان همه از یک پرده پایین می رود و هیچ تماس و هیچ قابل پیش بینی پایانی” آقای Orenstein می گوید. “این خواهد شد که تاثیر قابل توجهی در توانایی نوزادان به شکل فایل پیوست با تولد خود را خانواده.”

Sheri و دیوید دختر گرفته شد آنها را زمانی که او بود دو روز در میان نگرانی ها در مورد زن و شوهر را استفاده از مواد مخدر و خشونت خانگی.

“من بسیار هیجان زده در مورد من معجزه نوزاد و او را پاره پاره دور از من” شری می گوید اگر چه او اذعان وجود دارد زمینه را برای انجام این کار است.

“زمانی که من آمد به نظر با این که من فکر می کردم حق ما را مجبور به انجام همه چیز را ما می توانیم به عقب بر گردیم او به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است” – و این چیزی است که ما انجام داده ایم.”

زن و شوهر می گویند آنها تعیین شده مطابق با 24 دادگاه شرایط خود الحاق منظور از جمله مواد مخدر آزمایش ادرار, خانواده و خشونت خانگی مشاوره و سلامت روان قرار ملاقات.

آقای Orenstein می گوید که آنها تا به حال پیشرفت از نظارت تماس را بدون نظارت و یک شب بازدیدکننده داشته است. “آنها خیلی نزدیک بودند.”

او خواستار انعطاف بیشتری روش برای اطمینان از تماس با بازدیدکننده داشته است در ادامه با توجه به دستور دادگاه.

“تعلیق چهره به چهره بازدیدکننده داشته است به طوری مخرب و پیامدهای مادام العمر برای کودک” آقای Orenstein می گوید.

او می گوید تعلیق از ملاقات با تولد پدر و مادر نیز در تقابل با مشاوره دادگاه خانواده در فرزند پروری سفارشات و COVID-19.

در یک بیانیه در مارس 26, رئیس دادگستری دادگاه خانواده از استرالیا ویلیام Alstergren گفت: “مطابق با مسئولیت های خود را به عمل در کودکان بهترین منافع والدین و مراقبین انتظار می رود با رعایت دستور دادگاه در رابطه با پدر و مادر ترتیبات.”

وزارت بهداشت و خدمات انسانی سخنگو گفت که مطابق با مشاوره از رئیس بهداشت افسر بخش فعال اضطراری برنامه ریزی و مدیریت شد و دیگر قادر به به طور منظم نظارت بر بازديد در فرد بین فرزندان و اعضای خانواده.

“این فوق العاده دشوار است اما لازم است برای اطمینان از ایمنی و رفاه فرزندان خود را پدر و مادر و سرپرستان” سخنگوی گفت.

“تماس بین کودکان و خانواده های آنها مهم و حیاتی است و ما در حال کار با مراقبین برای اطمینان از تماس همچنان از طریق ویدئو کنفرانس و تلفن یا وسایل دیگر در طول این زمان.”

اما در اخیر دادگاه عالی مورد عدالت جان دیکسون به تشریح فرصت ها برای یک مادر برای دسترسی بازدیدکننده داشته است توسط هر تلفن یا ویدئو کنفرانس با 17-ماه-پیر دختر با توجه به COVID-19 pandemic محدودیت به عنوان “گمراه کننده”.

عدالت دیکسون ساخته شده سفارشات دادن مادر حضانت دخترش گفت که او گفت که او تا به حال “هیچ اعتماد به نفس است که معنی دار تماس می تواند رخ می دهد در هر فیلم متوسط بین یک مادر و یک دختر 17 ماهه نوزاد”.

“در شرایط عملی خواهد بود وجود دارد هیچ دسترسی و مادر و نوزاد را به معرض قابل جداسازی احتمالا برای یک دوره قابل توجهی از زمان او گفت:” در تصمیم خود.

او گفت: چشم انداز شکستگی مادر/دختر اوراق قرضه خود را در این راه خود را ممکن است باعث شود “بسیار آسیب قابل توجهی” به فرزند ،

یک مورد عمل حمایت از کارگر گفت: سن بخش بود دست و پنجه نرم کردن با چگونه برای محافظت از سلامت جسمی کودکان آسیب پذیر – برخی از آنها ضعف سيستم ايمنی و یا به ضعف سيستم ايمنی سرپرستان و کارکنان از قرار گرفتن در معرض COVID-19 در حالی که اذعان به تاثیر جدایی در سلامت روان خود را.

“من احساس می کنم برای خانواده ها. آن را وحشتناک, من حتی نمی توانید تصور کنید” کارگر گفت. “این بی سابقه است. چگونه می توانم به شما در حفظ جامعه امن و چگونه می توانم به شما در حفظ و پدر و مادر بی خطر است ؟ چگونه شما آنها را حمایت و بچه ها ؟ این بخش نیاز به انجام برخی از خارج از میدان تفکر در این است. وجود دارد نیاز به برخی از انعطاف پذیری.”

* نام تغییر کرده است

اگر شما و یا هر کسی که شما می دانید نیاز به پشتیبانی تماس بگیرید تاسیسات 131 114 یا فراتر از آبی coronavirus سلامت روانی خدمات پشتیبانی در 1800 512 348.

ثبت نام به ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه

ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای روز تحولات مهم در یک نگاه اعداد شما نیاز به دانستن و آنچه خوانندگان ما می گویند. ثبت نام به صبح سیدنی هرالد عضویت در خبرنامه اینجا و سن را در اینجا.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im