خانواده و پزشکان انفجار “عدم شفافیت” بیش از COVID-19 شیوع

روانپزشک به او گفت در مورد شیوع بیماری در روز پنج شنبه به جای درمانگاه و یا وزارت بهداشت, زمانی که او موفق به دریافت یک پتو ایمیل از ویکتوریا رئیس روانپزشک.

“مادر من به صراحت خواسته قبل از او رفت و در روز سه شنبه وجود دارد شده اند هر coronavirus موارد ؟” زن گفت.

“کارکنان گفت: هیچ. آیا آنها نمی دانند و یا مدیریت شد و خودداری آن ارتباط بود و هولناک. مادر من به روانپزشک خشمگین بود در روز پنج شنبه.”

یک سخنگوی آلبرت جاده درمانگاه متعلق به رمزی بهداشت گفت: وزارت بهداشت مسئول تماس با ردیابی و تماس با بیماران اما اعتراف به آن آگاه بود “کوچک تعداد کارکنان مورد” قبل از این هفته.

او گفت: وزارت بهداشت و درمان اطلاع داده درمانگاه در مورد خوشه موارد بیشتر در میان ترخيص بيماران در شب چهارشنبه.

“کلینیک عمل به عنوان به سرعت به عنوان آن می تواند از نظر ارتباطی در پنجشنبه,” او گفت:.

زن مسن مادر دچار ذات الریه برونشیت و مستعد ابتلا به آسم هستند.

پس از چیدن او را تا روز جمعه نه آلبرت جاده درمانگاه و نه وزارت بهداشت در تماس است زن و یا مادر خود را.

زن گفت: او مادر: “ما فکر کردیم که او امن خواهد بود که در آنجا آنها گفت: آنها تا به حال موارد اما این که به طور کامل مورد نیست.

“وجود دارد مردم همه با هم در اتاق ناهار خوری تا اواخر روز شنبه گروه درمان شدند و هنوز هم اتفاق می افتد. آنها فقط همه چیز تغییر پس از آن عمومی شد. به همین دلیل ما خیلی عصبانی است.”

در حال بارگذاری

اولین مورد یک روانپزشک اعتقاد بر این است که قرارداد این ویروس در خارج از درمانگاه.

نخست وزیر اسکات موریسون و ویکتوریا رئیس بهداشت افسر دکتر برت Sutton باید گفت که موثر تشخیص و سرکوب محلی COVID-19 شیوع خواهد بود ضروری در مدیریت گسترش این ویروس در زمانی که محدودیت های اجتماعی کاسته شد.

ویکتوریا اعلام کرد سه coronavirus موارد در شنبه, گرفتن دولت در مجموع برای 1346 با 1262 نفر بهبود یافتند. وجود 24 نفر در بیمارستان از جمله 11 در بخش مراقبت های ویژه.

پس از بررسی شیوع اعلام شد ویکتوریا معاون بهداشت و درمان افسر Annaliese ون دیمن در روز شنبه در دفاع از دولت را پاسخ.

“در هر مورد که تشخیص داده است که تماس با ترسیم … این واقعیت است که ویکتوریا عمومی در مورد این [چهار] به این معنا نیست که هیچ چیز اتفاق می افتد شده است پس از 24 مارس. آن را به همان چیزی که” او گفت:.

“اما ما در حال بدیهی است که بررسی تمام اقداماتی که انجام شده.”

یک روانپزشک ارجاع بیمار به آلبرت جاده درمانگاه در اوایل این ماه گفت: یکشنبه سن او فقط شنیده در مورد شیوع پنجشنبه شب هنگامی که به درمانگاه ارشد اجرایی فرستاده کارکنان و پزشکان اطلاع آنها از وقوع.

دکتر گفت او نمی خواهد که ارجاع بیمار خود را اگر او تا به حال گفته شده در مورد کوروناویروس مورد در مارس 24.

“به نظر می رسد عجیب و غریب که در بیمارستان بود باز به پذیرش برای یک ماه با یک مثبت COVID-19 مورد وجود دارد اشاره و اعتراف به پزشکان نیست, اطلاع, به طوری که آنها می تواند استفاده از آن اطلاعات خود را در تصميمگيری بالينی” او گفت:.

ثبت نام به ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه

ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای روز تحولات مهم در یک نگاه اعداد شما نیاز به دانستن و آنچه خوانندگان ما می گویند. ثبت نام به صبح سیدنی هرالد عضویت در خبرنامه اینجا و سن را در اینجا.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de