جعلی واکسن ضد ویروس و ادعا درمان برای COVID-19 در وب

هیچ واکسن یا درمان های تایید شده برای این ویروس اگر چه بیش از 50 در حال توسعه در سطح جهان است.

Roderic Broadhurst یک استاد جرم شناسی است که مدیر آنو رصدخانه گفت: تیم خود را شناسایی بیش از 100 فروشندگان ادعا واکسن از جمله برخی در استرالیا. آنها حساب برای نزدیک به 10 درصد از تیره وب سایت خرید و فروش مربوط به COVID-19.

یکی دیگر از 33 درصد از فروش بود برای ضد ویروسی و repurposed دارو. این شامل ضد مالاریا هیدروکسی کلروکین که ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ترویج به عنوان یک درمان با وجود شواهد بر خلاف. فروش آنتی بیوتیک آزیترومایسین بود که تبلیغ به عنوان یک درمان در ترکیب با هیدروکسی کلروکین, اختصاص 11 درصد از منحصر به فرد لیست.

یک فروشنده حمل و نقل از ایالات متحده آگهی “منظور آزیترومایسین برای Coronavirus – COVID-19′ برای$329′.

بسیاری از ادعا واکسن فروخته شد به احتمال زیاد به مواد به سرقت رفته از محاکمه در راه گفت: استاد Broadhurst.

این امنیت زیستی محصولات خطرناک ترین خطرناک است چرا که برخی از آنها به بازار عرضه شده به عنوان اگر آنها شده اند به بیرون درز از محاکمه.

“آنها می تواند و ما نمی دانیم که آنچه را که آنها ساخته شده از” استاد Broadhurst گفت.

“جعلی واکسن می تواند کمک به گسترش ویروس زیرا کاربران ممکن است رفتار به عنوان اگر آنها سیستم ایمنی هستند اما با این وجود در معرض تبدیل شدن به کوروناویروس.

“زودرس انتشار واکسن تحت حیوانی یا انسانی محاکمه نیز گمراه کردن کاربران به عنوان مصونیت اما همچنین ممکن است تاثیر را در موفقیت این مهم بالینی.”

او نیز دیده می شود فروش پلاسما از بیمارانی که گفته بازیافت از ویروس.

“بسیاری از این مسائل خواهد بود, کلاهبرداری” استاد Broadhurst گفت. “اما در میان آن خواهد بود محصولات واقعی و قابل توجهی برخی از تقلبی بازار فروش خطرناک دارو.”

تجهیزات حفاظت فردی در تامین کوتاه مدت در سراسر جهان اختصاص نزدیک به نیمی از همه لیست های غیر قانونی سوپر مارکت ها از وب تاریک که بررسی شد.

خرید و فروش در بازار سیاه شد “کاملا” هل دادن قیمت برای خریداران مشروع در بازارهای دیگر منابع گفت: هرالد.

این مطالعه نشان داد مجرمان شده بود سریع به بهره برداری رسید. “جرم دنبال فرصت و COVID-19 همه گیر را ارائه می دهد احتکار ناشی از کمبود و ترس است.”

با وجود این که برخی از “اخلاقی” وب تاریک فروشندگان تهدید کرده بود که دیگران تا به حال شده است با استفاده از COVID به عنوان یک ابزار بازاریابی است.

یک سایت ممنوع COVID مربوط به فروشندگان و گفت: “شما تحت هیچ شرایطی استفاده از COVID-19 به عنوان یک ابزار بازاریابی است. هیچ درمان جادویی بدون احمقانه f..پادشاه, ماسک, فروش دستمال توالت فروش. هیچ یک از این مزخرف. ما کلاس اینجا…”

معاون مدیر موسسه استرالیا از جرم شناسی دکتر ریک براون گفت: نتایج را در کمک به اجرای قانون و همکاران. “فروش واکسن جعلی و دیگر به خطر بیافتد اقلام پزشکی به شمار یک خطر واقعی برای سلامت و ایمنی عمومی” او گفت:.

ثبت نام به ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه

ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای روز تحولات مهم در یک نگاه اعداد شما نیاز به دانستن و آنچه خوانندگان ما می گویند. ثبت نام به صبح سیدنی هرالد عضویت در خبرنامه اینجا و سن را در اینجا.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de