مواجهه با مرگ به تنهایی: خانه های مراسم تشییع جنازه آماده شدن برای زندگی-جریان خدمات

در ضمن هنگ کنگ رو به یک تابوت کمبود پس از دولت چین دستور داده کارخانه به تعلیق عملیات برای جلوگیری از این ویروس گسترش یافته است.

مراسم تشییع جنازه مدیر کلی اسکات گفت: در حالی که تا 500 نفر می تواند شرکت, خدمات, در حال حاضر وضعیت به سرعت در حال تحول و او تا به حال برای آماده سازی خانواده ها باید آستانه تغییر است.

“این واقعا فوق العاده سخت برای خانواده ها به دلیل اولین چیزی که آنها را پیدا خواهد کرد حتی اگر شما یک گالری از 500 نفر آغوش هیچ بوسه, بدون دست,” او گفت:.

“این که چگونه ما بگویید مردم ما در حال فکر کردن از آنها را که از آنها مراقبت کنیم.”

Ms اسکات funeral home, TJ اسکات و پسر مجالس ترحیم در Kyneton است سازماندهی مراسم تشییع جنازه یک مرد در پایان هفته که خانواده انتظار داشتند در حدود 1000 نفر برای حضور در.

در حال بارگذاری

آنها در حال برگزاری یک خدمات خصوصی و زنده جریان آن به سایر دوستان و خانواده.

“در یک مراسم تشییع جنازه محیط زیست که در آن مردم بسیار نزدیک است که باعث می شود یک خطر ممکن است,” او گفت:.

“این واقعا دشوار است برای خانواده هایی که در حال حاضر در یک زمان دشوار است زیرا آنها می خواهند برای ارسال کردن [و آنها] با داشتن بزرگ تشییع جنازه آنها باید.”

Ms اسکات بود که از نزدیک وضعیت را در ایتالیا می گوید: “کسب و کار آماده شد برای امکان برگزاری مجازی مجالس ترحیم که در آن تنها کارکنان شرکت و یادبود برگزار خواهد شد در تاریخ بعد.

او گفت: او همچنین انتظار تشییع جنازه سالن به انصراف از آنها به عنوان درهای بسته خود را به طوری که او آمد تا با برنامه های احتمالی برای هر یک از خدمات.

اگر مرگ و میر به شدت افزایش دهد, او را مجبور به در نظر گرفتن سرعت بخشیدن به روند اما خواهد بود که سخت در خانواده هایی که نیاز به زمان به سرند.

استرالیا تشییع جنازه مدیران انجمن رئیس جمهور اندرو Pinder گفت: این سازمان نوشته بود به دولت به دنبال اطمینان داد که این صنعت را به اندازه کافی تجهیزات از جمله ماسک های کیسه های بدن و دست sanitiser بود که در حال حاضر در “نگران کننده سطوح پایین” به گذشته از طریق بحران است.

Andrew Mallet who works at Ern Jenson Funerals with Andrew Pinder.

اندرو پتک که با این نسخهها کار در Ern جانسون مجالس ترحیم با اندرو Pinder.اعتبار:جاستین McManus

آقای Pinder, اجرا می شود که Ern جنسن مجالس ترحیم در پرستون گفت: آنها همچنین به دنبال دستورالعمل کشوری در بهترین تمرین برای خدمات.

او کارگردانی یک کشیش ارتدوکس در روز سه شنبه برای گفتن عزاداران به هر بوسه های دیگر و یا نمادهای مذهبی.

در اسپانیا بیش از 60 نفر از COVID-19 ترسیم شد به یک مراسم تشییع جنازه خدمات.

آقای Pinder گفت: ویکتوریا دولت سردخانه گورستان و crematoriums شد مجهز به رسیدگی به افزایش مرگ و میر.

اما Ms اسکات گفت: او نا امید شده بود در این صنعت هنوز در انتظار دستورالعمل و او نگران است که آیا کسب و کار خود را به اندازه کافی تجهیزات حفاظتی و بدن سازی فضا است.

“آیا آنها مطمئن شوید و تضمین می کنند که ما باید از تجهیزات حفاظت شخصی است که ما نیاز داریم چرا که ما نمی خواهیم برای رسیدن به مرحله ای که برخی از افرادی که از متوفی باقی مانده در خانه های خود را برای روز زیرا آنها فقط نمی تواند جمع آوری می شود,” او گفت:.

“فکر داشتن برای رسیدن به آن نقطه است که واقعا ترسناک است.”

ویکتوریا موسسه پزشکی قانونی اجرا می شود که دولت سردخانه پاسخ نمی دهند با مهلت.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو