در مواجهه با انتقاد PM ترودو و Scheer دفاع از خانواده سفر تصمیمات

OTTAWA — نخست وزیر جاستین ترودو و خروجی محافظه کار رهبر اندرو Scheer هر دو از تصمیم گیری های اخیر مربوط به خانواده و سفر در میان COVID-19 شیوع.

شیر آورده بود خانواده اش در یک پرواز از رجینا به اتاوا در کنار دو تن دیگر از نمایندگان مجلس است. اضافه کردن همسر و پنج فرزند به نه صندلی دولت رقیب جت به معنای فوق مناسب فیزیکی فاصله در هواپیما با توجه به حزب سبز مجلس رهبر الیزابت ممکن است که این پرواز ،

شیر گفت: خانواده اش در حال حرکت بود به اتاوا حداقل تا ماه ژوئن پس از گذراندن آوریل در رجاینا به طوری که آنها تصمیم به پرواز با دو نفر دیگر در آوریل 10 به جای حرکت از طریق “مختلف فرودگاه.”

“ما در زمان مراحل را به اطمینان حاصل شود که ما به حداقل برسد تعاملات ما با یکدیگر به جهنم همسر من آورده دستمال مرطوب همراه با ما مطمئن ساخته شده است که ما صحبت moistly در هر یک از دیگر, ما نگه داشته ما فاصله ما را نگه داشته و به خودمان و ما ساخته شده است که تصمیم گیری بر اساس جایگزین,” او توضیح داد.

ممکن است حمایت Scheer ادعای که خانواده بسیار محتاط بود هر چند او اذعان کرد او احساس “بیم و هراس” زمانی که نخست وزیر را به نام و خواست اگر او می تواند راحت با علاوه بر این از شیر همسر و پنج فرزند به پرواز.

در ضمن ترودو نیز در صندلی داغ قرار داده و پس از او همسر و posted a photo on Instagram از خانواده جشن عید پاک در Harrington دریاچه است که نخست وزیر رسمی کشور محل اقامت.

محل اقامت واقع شده است 30 دقیقه رانندگی از مرکز شهر اتاوا در استان کبک. کبک پلیس به دنبال محدود کردن غیر ضروری سفر بین اتاوا و گاتینو و برخی از رانندگان را در بر داشت خود را تبدیل به دور زمانی که آنها در تلاش برای عبور از استان های مرزی.

زمانی که فشار خود را در طول پنج شنبه در کنفرانس مطبوعاتی در مورد تصمیم خود برای گذراندن عید پاک در Harrington دریاچه ترودو در دفاع از این تصمیم.

“همانطور که اشاره کردم در هفته گذشته در سخنرانی های خود پس از سه هفته از زندگی خانواده در هارینگتون و من اینجا کار من رفت و برای پیوستن به آنها را برای عید پاک. ما همچنان به دنبال تمام دستورالعمل از مقامات بهداشت و درمان” ترودو گفت.

اما کانادایی ها نمی دریافت اخبار ترودو عید پاک در این کشور اقامت با آغوش گرم. نظرات به سوفی Grégoire ترودو Instagram ارسال شد به طور گسترده بحرانی با هزاران دوست در نظر دلالت ترودو خانواده بود و زیر مجموعه های مختلف از قوانین از دیگر کانادایی ها.

“آن را به خوبی جاستین قادر به دوباره پیوستن به خانواده اش برای تعطیلات در حالی که بقیه از ما هستند و احترام اجتماعی فاصله توصیه” نوشت: یک کاربر.

“جالب چگونه” در خانه ماندن ” آیا رفتن به کلبه صدق نمی کند به شما. وحشتناک مثال” نوشت: یکی دیگر از.

اما ترودو خانواده را باید یکی از برجسته مجلس مدافع. ممکن است گفت که او احساس کردند که مقاومت در برابر ترودو بود: “مایه تاسف است.”

“من فکر نمی کنم کسی تا به حال یک روز در یک مدت زمان طولانی و به عید پاک یکشنبه و دوشنبه عید پاک به جایی با خانواده و به برخی از خرابی…من تعجب می شد و مقاومت در آن است. من فکر می کنم که مایه تاسف” ممکن است گفته CTVNews.ca در مصاحبه دوشنبه شب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de