Mr Porter, پشتیبانی تعمیرات اساسی و در ماه نوامبر پرچم موج دوم اصلاحات مربوط به سیستم عامل های دیجیتال گفت: رسانه های اجتماعی شرکت ها در زمان “تقریبا هیچ مسئولیت” برای پست های توهین آمیز.

در ارسال مقاله به اولین مرحله از بررسی های مایکروسافت گفت: آن را دریافت کرده بود “متعدد افترا نگرانی اعلامیه در استرالیا” مربوط به آن موتور جستجو بینگ و شده بود یک متهم در “متعدد” بینگ مربوط به افترا ادعا می کند. این مورد حتی اگر آن را نمی ناشر بالقوه توهین آمیز مواد trawled توسط موتورهای جستجو است.

آن گفت: “نامتعادل افترا قانون ممکن است اثر عملی نیاز به یک موتور جستجو اپراتور در پاسخ به افترا نگرانی اعلامیه برای جلوگیری از آن نتیجه جستجو شخص ثالث صفحه وب نشریاتی که در جهت منافع عمومی است و باید موضوع را به افترا دفاع”.

“اثر این می تواند دلسرد کننده ای در بیان مهم محتوای وب سرکوب شدن … و در نتیجه به طور موثر ارائه شده unfindable,” مایکروسافت گفت.

مایکروسافت گفت که “نگران آن است که بدون اصلاحات استرالیا افترا رژیم ممکن است سقوط کنند قوانین در کشورهای دیگر که ارزش و محافظت از آزادی بیان”.

آن را “مهم ادامه با قدردانی از مزایای اقتصادی و اجتماعی از موتور جستجو و خدمات و سهم که این تکنولوژی باعث می شود به رایگان و باز کردن ارتباطات و دسترسی به اطلاعات منتشر شده”.

در حال بارگذاری

این شرکت گفت که آن را نامطلوب برای اصلاح فرایند تقسیم می شود در دو و “سوال مهم” مربوط به سیستم عامل های دیجیتال باید در نظر گرفته شود در حال حاضر.

گوگل به اشتراک گذاشته شده این نگرانی و گفت: آن را “ناامید کننده” است که در نظر گرفتن این مسائل بوده است “خاموش” و آنها باید با توجه به “اولویت بالا”.

در یک جداگانه ارسال Facebook گفت: دفاع از “گناه اشاعه” در دسترس برای سیستم عامل های دیجیتال در برخی از موارد نیاز به روشن برای اطمینان از سیستم عامل بودند و نه تشویق به “overcensor آنلاین بحث و نظر”.

“عدم وضوح خطرات پرورش یک محیط که در آن سیستم عامل های دیجیتال و آنلاین از ناشران سانسور محتوای کاربر برای جلوگیری از مسئولیت بالقوه و در نتیجه یک اثر سرما بر ارتباطات و آزادی بیان” Facebook گفت.

در آشکار پاسخ به پیشنهادات توسط Mr Porter که سیستم عامل های دیجیتال وجود داشته باشد در یک “سازمان ملل متحد-سطح میدان بازی”, Facebook گفت: “سیستم عامل های دیجیتال و رسانه های سازمان در حال حاضر در برابر” هنگام انجام “قابل مقایسه توابع”.

گوگل و طیف وسیعی از احزاب دیگر از جمله استرالیا را حق می دانم ائتلاف از شرکت های رسانه ای از جمله ABC و هرالد‘s ناشر و نه شرکت های سرگرمی نیز نگرانی که یک پیشنهاد جدید منافع عمومی دفاع الگوبرداری در نیوزیلند قانون نمی خواهد بیشتر ارائه, حمایت از قانون موجود است.

این ائتلاف گفت: این قانون باید اصلاح شود به اتخاذ یک ما به سبک عمومی شکل دفاع است که محدود کردن حق از برجسته شهروندان از جمله سیاستمداران به شکایت افترا به موارد که در آن آنها می توانند اثبات اتهامات ساخته شده در برابر آنها نادرست منتشر شد و با کینه توزی.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو