‘بسیار ناراحت کننده’: WA سفر عوامل نمی تواند زنده ماندن در محرک تا کنون ارائه شده

“آنها در حال استفاده برای ساکنان رفت و آمد با آنها بزرگ است که برای آنها اما از آنجا که ما یک خانواده بزرگ بازار که مایل به سفر در تعطیلات مدرسه و هیچ یک از آنها در دسترس بود در تعطیلات مدرسه و آنها تنها در دسترس در پایین فصل قطعا آن را نداشت و ما در هفته است.”

در حال بارگذاری

دولت تا حدی برای پرداخت باکره airfares با استفاده از $6 میلیون مقرون به صرفه در منطقه airfares محرک بسته به استطاعت ساکنان از جمله کسانی که سفر برای پزشکی یا اهداف کسب و کار یک راه پرواز با شروع از $199.

آقای Papalia گفت: باکره گزارش شده بود پاسخ مثبت به گردشگری مبتنی بر ابتکار عمل. “به وضوح اکثریت بزرگی از کسانی که به خرید بلیط های در حال گردشگران,” او گفت:.

خانم راس گفت: پروازهای خود ارائه بسیار کمی از حاشیه به مسافرتی که با تکیه بیشتر بر قادر بودن به فروش بسته که شامل اقامت در هتل و تور به عنوان بخشی از معامله است.

“ما قطعا نیاز به این نوع از پرواز با تخفیف شد اما به اندازه کافی از آنها را به صداقت آنها رفته بودند تا به سرعت که شما حتی نمی تواند آنها را بسته و ترویج آنها و تبلیغ آنها,” او گفت:.

“به طوری که آن را واقعا نمی تحریک بیش از حد برای ما است.”

خانم راس دچار $195,000 در ضرر و زیان به کسب و کار خود را از اواسط ماه مارس شده است و کار 60 ساعت در هفته با تقریبا هیچ جریان نقدی به منظور کمک به مشتریان تضمین بازپرداخت از دست رفته مسافرت.

“ما تا به حال حدود 2 میلیون ارزش کسب و کار در کتاب های ما شده اند کاملا نابود; ما در حال حاضر بیش از 1 میلیون دلار در انگلستان است که در حال حاضر پردازش شده است و ما هنوز هم باید حداقل یکی دیگر از $600,000-800.000 دلار ارزش خواهد بود که زیر کت و شلوار,” او گفت:.

“بنابراین آن را بسیار ناراحت کننده است و هنوز هم ما باید برای دیدار با هزینه های ثابت و سربار که ما هر ماه اما در حال حاضر ما در حال فعالیت در 5 تا 10 درصد از معمول ما کسب و کار درآمد.”

چه مدت من را پرداخت برای کسب و کار من به اینجا برای حمایت از نیازهای استرالیا مسافران … در واقعا سنگین هزینه برای خانواده سلامت مالی و سلامت روان ؟

کریستین راس Attadale سفر

او در میان 300 WA آژانس های مسافرتی لابی دولت برای یک سفر خاص صنعت بقا کمک مالی از بین 5000 دلار-$25,000 از طریق ژوئن 2021 به بازی های مشابه کسب و کار کوچک حمایت مالی در دیگر کشورها و مناطق.

“وجود دارد که در حدود 1 میلیارد دلار در سفر بازپرداخت و اعتبار است که برجسته در این لحظه برای استرالیا مسافران پس از سفر عوامل یک کار در مدیریت همه که در یک بسیار پیچیده وب از سیاست لغو تغییرات,” او گفت:.

Travel to Broome is booming, but travel agencies aren't necessarily securing the tourism deals they hope for.

به سفر بروم پررونق است اما آژانس های مسافرتی لزوما تامین گردشگری معاملات آنها امیدواریم.

“پس چگونه من را پرداخت برای کسب و کار من به اینجا برای حمایت از نیازهای استرالیا مسافران بودجه و مدیریت که از طریق آنها را در یک واقعا سنگین هزینه برای خود من خانواده سلامت مالی و سلامت روان؟”

در حال بارگذاری

استرالیا فدراسیون از آژانس های مسافرتی گفت: این صنعت کمک حدود 2 میلیارد دلار در سال به اقتصاد دولتی. بیش از 70 درصد از WA, سفر, آژانس های مالک عمل کسب و کارهای کوچک و اشتغال 3500 نفر چه کسانی بودند.

آفتها رئیس تام Manwaring گفت: کمک مالی خواهد بود در یک مقیاس اساس سازمان با 50 درصد یا بیشتر رکود.

“آژانس های مسافرتی نقش مهمی در نگه داشتن چرخ های غربی اقتصاد استرالیا تبدیل و ارائه بحرانی فرصت های شغلی از جمله در منطقه ای جوامع,” او گفت:.

“اما, بدون متناسب با حمایت دولت در حالی که ما به عقب بر گردیم روی پای ما آینده تلخ است.”

مرکز پرواز سخنگوی Haydn بلند گفت: آنها بیش از حد دریافت کرده بود بدون کمک دولت فراتر از JobKeeper.

“ما مطرح شده پول در ماه آوریل افزایش یافته است و ما استقراض در همان زمان برای دریافت یک باند فرودگاه در جهت از 18 ماه صفر, درآمد,” او گفت:.

“درآمد بالاتر از صفر است اما کسری از آنچه ما به طور معمول انجام می شود.”

خانم راس گفت که او در دیدار با نخست وزیر علامت McGowan و آقای Papalia در یک جلسه کسب و کار کوچک در روز دوشنبه که در سمت چپ او امیدوار است که می تواند گرفته شده برای کمک به آژانس های مسافرتی.

آقای Papalia گفت: بهترین شکل پشتیبانی به کسب و کار کوچک محلی بود نگه داشتن باز ترین اقتصاد در کشور است.

در حال بارگذاری

“سفر نماینده بخش چهره چالش های منحصر به فرد رانده اصولا بین المللی مرز تعطیلی یک مسئولیت دولت فدرال,” او گفت:.

“من متعهد به تلفن [فدرال وزیر گردشگری] سیمون بیرمنگام و از او بخواهید به در نظر گرفتن ایجاد یک گروه کاری از جمله صنعت نمایندگان از عامل سفر در بخش نگاهی به چالش های آنها مقابله و پیشنهاد یک راه رو به جلو است.”

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de