مبین: چرا پلیس بسیار مهم خواهد بود, بازیکنان در نبرد علیه coronavirus

به کروناویروس در ادامه به بر روی تمام جنبه های زندگی سازمان های اجرای قانون در حال بازی بیشتر نقش محوری در اجرای جدید سلامتی و مقررات اجتماعی, در حالی که جامعه همچنان به تابع در یک شیوه ای مدنی.

پس چرا اجرای قانون مهم در نبرد ما علیه COVID-19 و چه نقشی را در آن بازی ؟

پلیس راهنما حاوی ویروس

چند پلیس استرالیا خدمات تعیین کرده اند تا منابع اختصاص داده شده برای کمک های حاوی ویروس است. این خدمات عبارتند از حادثه بزرگ اتاق ها و عملیات های خاص جدید taskforces.

ویکتوریا تاسیس شده 500-قوی مشروط وادار به بسته شدن همه اما خدمات ضروری است. و همچنین به عنوان خاموش کردن اقدامات پلیس و مجاز افسران خواهد بود اجرای اجباری خود انزوا دوره برای هر کسی وارد ویکتوریا از خارج از کشور. تحت ویکتوریا وضعیت اضطراری شکستن قرنطینه شرایط حمل جریمه تا$20,000 برای افراد و نزدیک به 100.000 دلار برای کسب و کار.

NSW police می تواند اعمال در نقطه جریمه برای به اجرا درآوردن اجتماعی فاصله.

در نیو ساوت ولز پلیس شده اند مورد نیاز برای محدود کردن اجتماعات بزرگ در عمومی و محدود کردن دسترسی به سواحل از بین بردن شناگران و خوانندگان که در آن لازم است.

دولت این هفته اعطا پلیس افزایش قدرت به اجرا درآوردن بهداشت عمومی سفارشات مربوط به COVID-19. این شامل قدرت به دستگیری مردم عبور خود را قرنطینه. پلیس قادر خواهد بود برای وادار مشکوک COVID-19 موارد به باقی می ماند در انزوا. این لایحه خواهد شد:

اجازه می دهد یک افسر پلیس برای دستگیری یک فرد که افسر منطقی مظنون contravening بهداشت عمومی منظور در رابطه با COVID-19 و بازگشت فرد به طور معمول محل اقامت و یا محل خود را به محل بازداشت.

NSW Police در باندی غرفه پس از مقامات دولتی بسته ، MATRIXPICTURES.COM.AU

در انجام شبیه چک, ویکتوریا, پلیس کشف هفت نفر بودند نه خود منزوی به عنوان مورد نیاز در نقطه چک های این هفته است.

از جمله اجرای فعالیت به ارمغان می آورد با آن منحصر به فرد مجموعه ای از مشکلات. گزارش این هفته نشان داد تا به 200 ویکتوریا پلیس کارکنان در حال حاضر در قرنطینه. نگرانی های مطرح شده در مورد عدم وجود تجهیزات حفاظتی برای افسران. قدرتمند Police Association می خواهد یک کشور را از فاجعه اعلام کرد برای آزاد کردن پلیس به عمل با بهره وری بیشتر و قدرت های اضافی.


ادامه مطلب: ما نیاز به در نظر گرفتن اعطای وثیقه به unsentenced زندانیان برای جلوگیری از شیوع کروناویروس


در کوئینزلند پلیس استخدام شده اند سریع-ردیابی از طریق آکادمی به ارائه اضافی پرسنل. علاوه بر این عملیات سیرا Linnet راه اندازی شد, چند سازمان و گروه ضربت که به اطمینان از انطباق با محدودیت برای همه بارها ثبت شده و دارای مجوز باشگاه, ورزشگاه, سالن ورزشی, سالن های قمار و شب باشگاه.

از نیمه شب جمعه این هفته پلیس کوئینزلند شده اند مهار خود را به صورت تصادفی کنار جاده نفس-تست مهارت های لازم برای جلوگیری از عدم تایید گذرگاه های مرزی.

چه تاثیری coronavirus را در جرم و جنایت ؟

در حالی که پلیس در حال خواسته به گسترش طیف وسیعی از وظایف را به فعالیت های روزمره ما در مناطق دیگر آنها در حال عقب کشیدن از نقش های سنتی. برای مثال پلیس کوئینزلند را متوقف کرده اند استاتیک تصادفی نفس تست سایت به دلیل coronavirus نگرانی.

این است احتمال دارد پلیس را در پاسخ به ضروری تماس استراحتی تنها به عنوان اتفاق افتاده در برخی از کشورهای دیگر. حتی در آن زمان پاسخ ممکن است طولانی تر از قبل.

ما نباید نگران آن است که کمتر یونیفورم پلیس را تاثیر بر ایمنی عمومی – آن است که مشترک برای پلیس به ورزش تا حد زیادی حفظ صلح توابع. این برجسته در شهر کانزاس گشت آزمایش در 1970s که یافت رسمی پلیس گشت نمی تاثیر بر نرخ جرم و جنایت و یا جامعه ترس از جرم و جنایت.

به عنوان یک نتیجه از این ویروس دیده ایم عناصر جنایتکار اقدام به استفاده از بازارهای در حال ظهور. در انگلستان پلیس دستگیر شده به اتهام سرقت کاغذ توالت و شستن دست. در سیدنی, دو مرد, تهدید کارکنان با یک چاقو در حالی که تلاش برای سرقت کاغذ توالت.

فشار بر ما انسجام اجتماعی است و نشان با دعوا فوران بین خریداران به عنوان آنها سعی می کنند برای به دست آوردن آیتم در حال حاضر در تامین کوتاه مدت.

در پاسخ به نخست وزیر این هفته اعلام کرد دولت وی ایجاد یک جرم جدید به مردم هدف احتکار کالاهای ضروری در تلاش برای جلوگیری از قیمت سنگ آهن در بازار و صادرات محصولات مورد نیاز به منظور کاهش گسترش coronavirus. او گفت:

این اقدامات کمک خواهد کرد که جلوگیری از افراد خرید کالا از جمله ماسک صورت دست sanitiser و داروهای حیاتی و یا فروش آنها را در قابل توجهی علامت یو پی اس و یا صادرات آنها را در خارج از کشور به صورت فله که مانع از این کالا را از رسیدن به افرادی که به آنها نیاز دارید در استرالیا.

آن را نه تنها در نیویورک است که دو ساعت صبر کنید صف برای اسلحه و مهمات – مصرف کنندگان جوراب زنانه ساقه بلند در مهمات در اینجا به عنوان به خوبی.

چه آینده نگه دارید ؟

تلاش برای پیش بینی جرم تحولات با توجه به کروناویروس دشوار است. این احتمال وجود خواهد داشت موج در برخی از جرم ها و کاهش دیگران با توجه به شرایط ایجاد بحران است.

“شکستن و ورود” جرائم در خانه خصوصی احتمالا کاهش تحت گسترده مستند نگه می دارد که مردم در خانه های خود. الکل سوخت خشونت در فضاهای عمومی است به رها کردن به طور قابل توجهی با تعطیلی از بارها و باشگاه ها و قمار خانه ها و رستوران ها. اما خشونت حوادث پیش بینی شده برای افزایش طول زمان با فردی تنش در محدود ترتیبات زندگی.


ادامه مطلب: اقامت مثبت اسکات موریسون: هنگامی که شما سرزنش مردم برای رفتار بد آنها این کار را بیشتر


با توجه به عدم قطعیت و همیشه در حال تغییر وضعیت رو به همه ما پلیس باید چالاک و انعطاف پذیر در پاسخ به نیازهای جامعه و مطالبات از دولت.

ما سازمان های اجرای قانون انجام خواهد شد نقش مهمی در مبارزه با ویروس ها و تضمین امنیت عمومی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو