مبین: چرا دریای چین جنوبی چنین به شدت مورد بحث و مجادله در منطقه چیست ؟

در هفته گذشته هر دو ایالات متحده و استرالیا را رد کرد و بخش بزرگی از چین گسترده دریایی ادعا می کند در دریای چین جنوبی و همچنین ادعاهای ارضی توسط هر دولت به دریا صخره های.

بیشتر نگران کننده آمریکا نیز فشار استرالیا برای پیوستن به آن آزادی ناوبری تمرینات در دریا حرکت می کند به احتمال زیاد بیشتر به خشم چین است.

به عنوان تنش در دریای چین جنوبی کوه, آن مهم است به درک که چگونه این اختلاف آغاز شد و آنچه که قانون بین المللی می گوید در مورد آزادی ناوبری و رقابت دریایی ادعا می کند در آب.


ادامه مطلب: پین و رینولدز نیاز به بادقت در واشنگتن به عنوان ما تبدیل می شود تا گرما در چین


خزنده militarisation از دریا

در سال 1982 سازمان ملل متحد کنوانسیون حقوق دریاها به تصویب رسید و امضا formalising تمدید دریایی منابع ادعا در حقوق بین الملل. در این زمان کمتر از شش دولت گذاشته بود ادعا می کنند به اختلاف پاراسل و جزایر اسپراتلی در دریای چین جنوبی است.

از آن شده است وجود دارد یک خزنده militarisation از آب توسط سازمان ملل به دنبال به امن تمدید دریایی منابع مناطق.

در سال 2009 ویتنام شروع به بازپس گیری زمین های اطراف برخی از 48 جزایر کوچک آن را اشغال کرده بودند از 1970s. در پاسخ چین شروع آن بسیار بزرگتر reclamations در مستغرق ویژگی های آن را برای اولین بار شروع به اشغال در 1980s.

Bu 2016 این reclamations تا به حال منجر به سه درجه نظامی اواسط اقیانوس فرودگاه که فرستاده تکان سراسر جهان برانگیخت در بخشی از چین شکستن خود را متعهد به militarise جزایر.

یک نمای هوایی از Subi ریف یکی از جزایر کوچک بودن ادعا های چین در مناقشه دریای چین جنوبی است. فرانسیس R. MALASIG/EPA

آنچه که در چین ادعا می کنند بر اساس

دریای چین جنوبی که یک منطقه وسیع اندازه گیری 3.6 میلیون کیلومتر مربع بیش از دو برابر حجم خلیج مکزیک است. در آن طول می کشد یک کشتی جنگی مدرن بیش از سه روز به بادبان در سرعت بالای 30 نات از آن لبه شمالی در تایوان به لبه جنوبی در تنگه مالاکا.

چین ادعا می کنند به دریا است که بر اساس هر دو در قانون کنوانسیون دریای و آن به اصطلاح “نه داش” خط. این خط برای گسترش 2,000 کیلومتر از سرزمین اصلی چین شامل بیش از نیمی از دریا.

در یک تصمیم تاریخی در سال 2016 یک دادگاه بین المللی در لاهه در برابر حکومت بخشی از چین ادعا می کند به دریا در یک مورد آورده فیلیپین. چین رد صلاحیت دادگاه و پیدا کردن در مورد.

در آن حکم دادگاه در نظر گرفته دریای چین جنوبی به یک “نیمه محصور در خشکی و دریا” را به عنوان تعریف شده توسط قانون کنوانسیون دریای — بدن از آب محکم و یا تا حد زیادی موجود با زمین و امکانات.

این وضعیت همراه با انتظار است که کشورهای ساحلی باید با همکاری در همه چیز از مسائل حفاظت به بهره برداری تجاری. این مفهوم مهم است که: این بدان معنی است که تعریف دریای چین جنوبی است که یک مشترک دریایی فضا.

چگونه قوانین بین المللی عامل ،

تحت قانون کنوانسیون دریای همه کشورها حق دارند به 200 مایل دریایی “منطقه انحصاری اقتصادی” برای بهره برداری از منابع دریا و بستر به عنوان اندازه گیری از زمین های خود را سرزمین. که در این مناطق با هم تداخل کشورها موظف به مذاکره با دیگر مدعیان.

این هنوز به اتفاق می افتد در دریای چین جنوبی است که منبع بسیاری از تنش های جاری. با وجود چالش های بزرگ برای این است.

این اولین بار است که کشورهای مدعی بخش هایی از دریای چین جنوبی نمی توانند به توافق برسند که صاحب پاراسل و Spratly islands.

چین ادعا میکند حاکمیت ملی خود را بر اساس بسیار بحث, شواهد از دوران باستان و همچنین به عنوان های اخیر ادعا می کند از 1902-39. ژاپن اشغال جزایر در طول جنگ جهانی دوم و بعد از آن به رسمیت شناخته شده این ادعا را از جمهوری چین (تایوان در حال حاضر) در سال 1952 پیمان صلح.

رقیب متقاضیان به جزایر انکار اعتبار این شواهد است. ویتنام به همان اندازه معتبر و شواهد از دوره قبل و در طول جنگ جهانی دوم است.

پس از آن وجود دارد گسترده تر سوال از چین بزرگتر ادعا می کنند به آب درون u شکل “نه داش” خط. این خط که دامن فیلیپین و مالزی و اندونزی و برونئی و ویتنام برای اولین بار کشیده شده توسط ملی دولت چین در سال 1947. این ادعا تا به حال هیچ مبنایی در حقوق بین الملل — پس از آن و یا در حال حاضر.


ادامه مطلب: افشای ما نفاق در دریای چین جنوبی جزیره احیاء


چالش دوم این است که یکی از بازیگران در این درگیری تایوان است که در مناقشه با چین بیش از حاکمیت مسائل پس از سال 1949.

این اختلاف به معنای تایوان است که به طور رسمی به رسمیت شناخته شده به عنوان یک دولت توسط بسیاری از کشورها است و بنابراین نه یک امضا به حقوق دریاها, کنوانسیون و نه از نظر قانونی مجاز به قلمرو ادعا. اما تایوان را اشغال یکی از جزایر.

سوم وجود دارد بحث در حقوق بین الملل در مورد نوع خاک زمین است که می تواند حقوق مربوط به یک منطقه انحصاری اقتصادی است. قانون کنوانسیون دریای حکم زمین باید قادر به حفظ زندگی انسان است. و در سال 2016 دادگاه بین المللی در لاهه هیچ جزایر اسپراتلی گروه ملاقات این معیار است.

این بود که ضربه ای بزرگ به چین ادعا می کند به منابع قضایی تمام راه را به سمت جنوب محدوده دریای چین جنوبی است.

رقابت views آزادی ناوبری

در حالی که کنوانسیون حل و فصل بین المللی ترین قوانین حاکم بر این دریا در سمت چپ آن حل برخی از مسائل مربوط به فعالیت های نظامی به خصوص “بی گذشت” توسط کشتی های جنگی ارضی در دریاهای.

تحت قانون کنوانسیون دریای خارجی کشتی جنگی عبور می تواند در عرض 12 مایل دریایی از دولت دیگر زمانی که طول می کشد یک مسیر مستقیم نیست و انجام عملیات نظامی است.

اما کشورهای مخالف در آنچه به منزله گناه گذشت. دریایی قدرت مانند ایالات متحده و بریتانیا و استرالیا به طور معمول انجام آزادی ناوبری عملیات (یا FONOPs) به چالش کشیدن آنچه واشنگتن تماس

تلاش کشورهای ساحلی غیرقانونی محدود کردن دسترسی به
دریاها.

آمریکا را خشمگین کرده است چین با انجام FONOPs در عرض 12 مایل دریایی از جزایر آن ادعا می کند در دریای چین جنوبی است. این عملیات هستند طراحی شده است برای به چالش کشیدن چین ادعا می کند به سلیمان یا منابع مناطق. بلکه هدف این است که به دفاع ما از آزادی از ناوبری.

چین مخالف گذر دلایل متعددی از جمله آن ادعای اینکه کشتی های نیروی دریایی باید “عمل” در دیگر کشور های منحصر به فرد اقتصادی مناطق.


ادامه مطلب: با وجود کلمات قوی در ایالات متحده چند گزینه های سمت چپ به عقب چین سود در دریای چین جنوبی


پکن, اما نادیده تناقض بین این موقعیت ها و فعالیت های خود را دارد که در آن کشتی های نیروی دریایی خود را به طور منظم در عمل این ادعا EEZs از کشورهای دیگر است.

به سهم خود از کشورهای کوچکتر از دریای چین جنوبی هستند دوسوگرا در مورد اختلاف است. آنها قطعا مخالف به آنچه آنها را به عنوان قلدری از چین بیش از حد در دریایی ادعا می کند و می خواهم به انکار همه آن جزیره ادعا می کند.

اما آنها نیز مشتاق به دیدن ما بیش از حد در سیاست خود را از تشدید رویارویی نظامی با چین است.

فیلیپین شده است در میان بیشتر آوازی کشورها برای مقابله با چین گسترش در دریای چین جنوبی است. Bullit مارکز/AP

خواهد استرالیا قرعه کشی نزدیک به ما ،

استرالیا در بیانیه ای در جنوب دریای چین در هفته گذشته بود که قوی ترین آن رد و در عین حال از چین ادعا می کند به آب.

آن را نشان دهنده یک موقعیت جدید در مسائل حقوقی و قانونی اما مشخص شده تازه عزم خود را برای مقابله با چین بیش از آن بی دلیل ادعا می کند و آن رفتار قلدری در اختلافات دریایی.

استرالیا نشده است مشتاق در زیر مشخصات بالا آزادی ناوبری عملیات آمریکا نگران آن ممکن است تحریک یک پاسخ از چین — اما این موقعیت ممکن است در مورد تغییر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de