مبین: چه قوانین الزامی خود انزوا و چگونه می شود آنها را اجرا?

نخست وزیر اسکات موریسون اعلام کرده است که هر کسی وارد استرالیا باید وارد کنید 14-روز خود دوره قرنطینه.

برخی از سوالات مطرح شده اند که چگونه این حکم جدید خواهد بود اداره و اجرا می شود. پاسخ به این پرسش متکی تا حدودی پیچیده درهم آمیخته از دولت و قوانین فدرال و آیا مربوط به دولت فدرال و دولت اضطراری قدرت فعال شده اند.

در این زمان قابل اجرا از 14 روز خود انزوا حکومت است که یک موضوع برای دولت و قلمرو دولت – اگر چه این ممکن است تغییر کند.

آنچه مشترک المنافع قانون می گوید:

اصلی قانون فدرال در این منطقه است که امنیت زیستی عمل می کنند 2015. همانطور که دیگران نوشته اند این قانون با هدف مدیریت امنیت زیستی تهدید به انسان و حیوان و گیاه درمانی که شامل ویروس ها از جمله COVID-19.

وجود دارد دو نوع از قدرت تحت عمل می کنند که می تواند در اینجا:

برای اولین بار است که “انسان امنیت زیستی کنترل سفارشات” تحت فصل 2 قسمت 3 از قانون. افرادی که دارای علائم یا کسانی که شده اند در معرض یک بیماری و یا شکست خورده اند به دنبال هر گونه روش های اجباری در بدو ورود به استرالیا می تواند قرار داده شده در یک کنترل جهت.

یک کنترل می تواند در میان چیزهای دیگر مستقیم از یک فرد به ماندن در خانه باقی می ماند و یا در یک محل خاص. این تصمیم در یک فرد توسط فرد اساس پس از ارزیابی از این که آیا پیش شرط مواجه شد. مانند آن را نمی توان در همه تازه واردان است.


ادامه مطلب: می توانید من را سگ برای پیاده روی ؟ آیا من می توانم قرار دادن کودکان و نوجوانان به تخت ؟ آنچه شما باید و نباید انجام دهید اگر شما در coronavirus خود انزوا


گزینه دوم تحت قانون است اعلام یک “انسان امنیت زیستی اضطراری”.

اگر چنین اضطراری اعلام شد وزیر بهداشت گرگ شکار می توانست طیف وسیعی از گزینه های در اختیار خود برای کنترل گسترش بیماری است. این شامل جارو قدرت مستقیم مردم در حرکات و نیاز به بسته شدن محل. افراد زندانی می شود تا پنج سال و یا جریمه به حدود$60,000 برای عدم تطابق.

اما تا زمانی که چنین اضطراری اعلام شده است, از آن خواهد شد تا به ایالات و مناطق برای اجرای 14 روزه خود به انزوای حکومت تحت قوانین خود را.

چه دولت و قلمرو قوانین می گویند

وجود دارد بسیاری از شباهت ها در راه است که در آن دولت و قلمرو مقامات می توانید سفارش و اجرای جداسازی اقدامات است. این از بهداشت عمومی قوانین و اغلب بستگی به اعلام وضعیت اضطراری است.

چندین ایالت ها و مناطق در حال حاضر اعلام وضعیت اضطراری در زمان بحران است. ویکتوریا وضعیت اضطراری اعلام می دهد دولت برخی از اختیارات خود را تحت سلامت و تندرستی عمل 2008.

ویکتوریا مقامات ممکن است در حال حاضر بازداشت و یا محدود کردن جنبش مردم (برای مثال نیاز به آنها را به ماندن در خانه خود را با مجازات تا 120 مجازات واحد (حدود $20,000).

برتر Daniel Andrews گفت: مقامات امیدوار بودند جریمه نمی خواهد نیاز به درک مردم از انطباق است که در بهترین منافع خود را.


ادامه مطلب: Coronavirus هفتگی: تجزیه و تحلیل متخصص از مکالمه با شبکه جهانی


در NSW دولت در حال حاضر دارای قدرت وسیع تحت سلامت عمومی عمل 2010 به اقدامات و به جهت مقابله با خطرات به سلامت.

این قدرت را گسترش به اجرای خود انزوا ارائه شده مربوط به مناطق NSW اعلام شد به “خطر بهداشت عمومی در مناطق”. کسی که نه مطابق با چنین یک جهت خواهد بود مسئول برای تا 100 مجازات واحد (حدود $11,000) و یا حبس تا شش ماه.

NSW دولت می تواند در صورت لزوم اعلام اضطراری در حالت های اضطراری و امداد و نجات مدیریت عمل می کنند که بیشتر به وضوح مجموعه ای از قدرت است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد مانند استفاده از زور برای ورود به محل.

در حالی که لیگ برتر Gladys Berejiklian همچنین گفت: از آن دشوار خواهد بود برای نظارت بر هر فرد برای اطمینان از انطباق قانون اجازه خواهد داد که در 14 روز خود انزوا دستور را اجرا شود. او از مردم خواست انجام

درست با جامعه خود و خانواده توسط دایره خود را.

دیگر کشورها و مناطق مشابه قدرت تحت متحده اضطراری. همه نیاز به یک بیانیه اضطراری برای فعال کردن این قدرت است. قوانین مجوز دولت برای سفارش مردم به خود را منزوی و بازداشت یا جریمه کسانی که نمی منطبق هستند.

مجازات متفاوت از 50 مجازات واحد در تاسمانی و عمل (حدود 8 ، 000$) به 400 واحد (حدود $60,000) در قلمرو شمالی.

ایالات و مناطق نیز صادر ممنوعیت تجمع جمعی از بیش از 500 نفر با جریمه های سنگین برای شرکت های بزرگ که نمی منطبق هستند. استثنا وجود دارد برای تعدادی از موسسات آموزشی مانند مدارس و دانشگاه ها در محل حمل و نقل عمومی و بازارها و دادگاه.

محدودیت در قدرت برای منزوی کردن و بازداشت

به عنوان این اولین بار است که این قوانین استفاده شده است در این زمینه در استرالیا چگونه آنها را اجرا و اجرا هنوز روشن نشده است.

از همه مهمتر وجود دارد پادمان در این قوانین به اطمینان حاصل شود که سرکوبگر قدرت مانند قدرت برای بازداشت افراد استفاده می شود تنها زمانی که لازم است.

دولت باید به طور منظم بررسی نیاز به اورژانس قدرت. برای مثال در قانون وضعیت اضطراری طول می کشد تا پنج روز پس از آن باید بررسی شود و هر دو روز پس از آن. کوئینزلند به تازگی اصلاح آن قانون اجازه یک وضعیت اضطراری را تمدید شود و به مدت 90 روز.


ادامه مطلب: مبین: آیا دولت استرالیا قدرت به قرنطینه مردم در coronavirus شیوع?


نیز وجود دارد انواع کنترل بر صدور دستور و اعلامیه در رابطه با افراد است.

مثلا تحت تاسمانی, قانون, دولت, مدیر بهداشت باید بررسی اینکه آیا لازم است برای یک فرد به موضوع به انزوا و یا قرنطینه منظور هر هفت روز است. تحت ویکتوریا عمل مقامات باید بررسی تصمیم به بازداشت یک فرد در هر 24 ساعت.

در برخی موارد قوانین ایالتی همچنین به مردم این حق به دنبال بررسی در دادگاه.

وقتی که می آید به اجرای این ایالت گفتند که استفاده از پلیس به طور منظم چک برای اطمینان مردم مطابق با انزوا سفارشات.

پلیس کوئینزلند گزارش در حال حاضر آغاز شده نقطه چک در مردم از ورود به کشور در حالی که ویکتوریا پلیس در حال آماده سازی برای اقدامات مشابه است.

برخی از رهبران مانند Berejiklian باید خواست مردم را به “تاریخ تولد هر یک از دیگر در” اگر انزوا سفارشات در حال شکسته.

مانند بسیاری از رهبران او امید مردم درک اهمیت انطباق و گفت: این ماده از “مرگ و زندگی”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو