کارشناسان می گویند نوزاد ‘مجسمه نیم تنه از همه گیر نمی خواهد آمار کانادا به عنوان سخت به عنوان ایالات متحده

تورنتو — مدت کوتاهی پس از COVID-19 همه گیر ضربه, شمال امریکا, جوک افزون گردید در مورد پتانسیل “baby boom” ناشی از مستند اقدامات فعال است که زوج به صرف زمان بیشتری را با هم.

کارشناسان می گویند که ما ممکن است برای یک کودک “سینه” و دیدن نرخ تولد پاییز با توجه به رکود اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر.

تحقیقات منتشر شده در هفته گذشته توسط موسسه بروکینگز یک واشنگتن-بر اساس اتاق فکر پیش بینی کرد که ایالات متحده می تواند از 300000 تا 500000 کمتر تولد در سال آینده.

اما می تواند کانادا را ببینید معادل رها کردن در تولد, اعداد ؟ یا دو کشور — و راه همه گیر نهفته است آنها را — به اندازه کافی متفاوت است که کانادا را کرایه کمی بهتر است ؟

اقتصاددانان ملیسا S. کارنی و فیلیپ لوین نوشت: در بروکینگز که عوامل اقتصادی باید تا حد زیادی به انجام با بچه ها از شما ممکن است فکر می کنم.

نرخ بیکاری مرتبط با کاهش نرخ تولد در این گزارش می گوید و اشاره کرد که “یک درصد افزایش در وزارت امور خارجه-سال نرخ بیکاری همراه با 0.9 به 2.2 درصد کاهش در نرخ تولد” در آمریکا

نویسندگان با اشاره به این که رکود اقتصادی که تنها طول می کشد یک دوره کوتاه از زمان است که بعید است برای ایجاد یک تغییر بزرگ در نرخ تولد. اما یک رویداد مانند COVID-19 که بر سطوح بسیاری از اقتصاد — و باعث اخراج در چنین مقیاس بزرگ — به احتمال زیاد به تاثیر ماندگار.

“عمیق تر و طولانی مدت رکود اقتصادی خواهد شد و سپس معنی کاهش درآمد مادام العمر برای برخی از مردم, که بدان معنی است که برخی از زنان نه فقط تاخیر تولد, اما آنها تصمیم خواهد گرفت که کمتر به کودکان” در این گزارش آمده.

این گزارش مورد تجزیه و تحلیل 2008 رکود اقتصادی و همچنین تاثیر اقتصادی از سال 1918 پاندمی آنفلوانزا گاهی اوقات به نام آنفولانزای اسپانیایی و متوجه شد که هر دو واقعه در ارتباط با کاهش در تولد.

آنها اضافه شده است که آمار از مرکز ملی آمار سلامت نشان داد که تجربه اقتصادی بیشتر تلفات در طول رکود اقتصادی سال 2008 را تجربه بزرگتر رها کردن در تولد.

در حالی که وجود دارد این است که تنها اطلاعات تولد برای 21 کشور از سال 1918 خوشه های بزرگ در نرخ مرگ و میر از این بیماری همه گیر در ارتباط با کاهش خوشه در نرخ تولد backdated نه ماه به تقریبی که مفهوم را ام رخ داده است. هنگامی که مرگ و میر افزایش یافت نرخ تولد می گیرند به میزان 12.5 درصد است.

“کاهش در تولد که ناشی از آنفلوآنزای اسپانیایی بود به احتمال زیاد با توجه به عدم اطمینان و اضطراب است که بحران بهداشت عمومی را تولید می کند که می تواند بر تمایل مردم را به هنگام تولد و همچنین بیولوژیکی تاثیر می گذارد بارداری و تولد نتایج” این گزارش گفت:. “که می تواند درست باشد در طول این بحران به عنوان به خوبی.”

اقتصاد بود رفتن مداوم در طول سال 1918 در آمریکا با توجه به تلاش های جنگی. این گزارش نشان می دهد این به این معنی است که COVID-19 می تواند حتی بزرگتر تاثیر بر نرخ تولد به دلیل دو whammy نگرانی در مورد سلامت و امور مالی.

این گزارش اذعان کرد که یک بخش بزرگتر از مرگ و میر در طول سال 1918 بیماری تحت تاثیر قرار زنان بودند که در سنین جایی که آنها به احتمال زیاد به بچه ها به عنوان مخالف به COVID-19 که تا حد زیادی تحت تاثیر کسانی که مسن تر هستند. این گزارش همچنین اشاره کرد که خود را تجزیه و تحلیل ارتباط بین عوامل اقتصادی و نرخ تولد را ندارد و به عوامل دیگر مانند دسترسی بهتر به بیمه سلامت, آموزش و پرورش, ضد بارداری, بارداری و سقط جنین.

کانادا و ایالات متحده آمریکا تا به حال مشابه نرخ بیکاری به عنوان یک نتیجه از COVID-19: ممکن است در کانادا نرخ بیکاری بود 13.7 درصد با توجه به StatCan در حالی که آمریکا تا به حال نرخ بیکاری 13.3 درصد با توجه به دفتر آمار اشتغال.

اگر نرخ بیکاری به حال دقیق همان تاثیر را در کانادا نرخ تولد به عنوان ایالات متحده هنگامی که ما تنظیم جمعیت کانادا می تواند انتظار می رود برای دیدن 30,000 تا 50,000 کمتر تولد در سال آینده.

اما با توجه به الیزابت Gugl و خانواده و اقتصاد و دانشیار در دانشگاه ویکتوریا آن را بسیار بعید است که ما را ببینید اعداد است که در یک شیب در نرخ تولد.

“من نمی توانم پیش بینی متناسب کاهش نرخ تولد در کانادا,” او گفت: CTVNews.ca بیش از ایمیل. “دلیلی برای آن دو قسم است. یک نفر در کانادا صورت محدودیت های مختلف در ایالات متحده در فکر کردن در مورد اینکه آیا به یک کودک [یا] یک کودک دیگر یا نه.

“دوم این بیماری همه گیر است که موفق متفاوت در کانادا نسبت به آمریکا و بنابراین من نمی توانم پیش بینی همان اقتصادی خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر در ایالات متحده آمریکا.”

ایالات متحده را مورد انتقاد قرار گرفته در صحنه جهانی برای دست زدن به آن از همه گیر است و به تازگی دیده می شود چندین متحده گزارش افزایش تعداد موارد جدید پس از تلاش برای دوباره باز کردن قبل از موعد مقرر. در کانادا و بسیاری از استان ها باید مسطح منحنی ویروس و دوباره باز کردن در حال اجرا با احتیاط بیشتری نسبت به همسایگان جنوبی از مرز.

Gugl با اشاره به این که نرخ تولد و پس از رکود اقتصادی سال 2008 در کانادا نیست به طور قابل توجهی سقوط اگر چه روند کلی نرخ زاد و ولد در کشور کانادا بوده و در کاهش آهسته از ’80s در.

“کانادا شانس بهتر از امریکا در رکود اقتصادی سال 2008 و زمان همه گیر” او گفت:. “بنابراین حتی اگر اقتصادی پایین تبدیل می شود تاثیر نرخ تولد در ایالات متحده و کانادا در همان راه به دلیل ما می بینیم کمتر از پایین به نوبه خود (و یا کوتاه تر به پایین به نوبه خود) ما نیز باید انتظار کمتر از یک واکنش در شرایط نرخ تولد.”

او همچنین اشاره کرد که در حالی که استدلال های اقتصادی یک عامل بزرگ در برنامه ریزی یک خانواده وجود دارد متفاوت ملاحظات مالی برای یک خانواده کانادایی به عنوان یک آمریکایی یکی است.

“خصوصی در مقابل هزینه های عمومی تربیت فرزندان در حال توزیع متفاوت در کانادا و آمریکا به دلیل کانادا بهتر خدمات عمومی” Gugl گفت. “مراقبت از سلامت ما بهتر است والدین ترک مقررات ما مدارس دولتی هستند و توسط بزرگ با کیفیت بالا و شهریه برای تحصیلات پایین تر است.”

اما از آنجا که خانواده در کانادا کمی بیشتر از ایالات متحده به هر دو پدر و مادر به عنوان دو بگیران با توجه به Gugl-و شکاف دستمزد جنسیت کمی باریک تر در کانادا نسبت به آمریکا — “و سپس داشتن یک کودک می تواند بسیار پر هزینه از لحاظ درآمد زن و شوهر forgoes اگر یکی از آنها طول می کشد زمان به مراقبت از کودک” چیزی است که اقتصاددانان آن را “هزینه فرصت از والدین ،

آن است که داشتن فرزند لزوما ارزان در کانادا اما این ملاحظات متفاوت هستند.

یک نوزاد مجسمه نیم تنه است که هنوز هم به احتمال زیاد در آینده در سال آینده با توجه به هر دو Gugl و تام مک کورمک یک کسب و کار اقتصاددان از مترو اقتصاد در برلینگتون, Ont., صحبت کرد که به اخبار CTV در ماه آوریل است.

“من فکر نمی کنم در این جهان در حال حاضر مردم در حال رفتن به احساس خیلی خوبی در مورد آوردن کودکان و نوجوانان به آن” مک کورمک گفت.

اما جمعیت کانادا به عنوان یک کل به احتمال زیاد بیشتر تحت تاثیر این راه COVID-19 نهفته است مهاجرت از آینده کاهش در تولد Gugl گفت.

“کانادا به شدت متکی به مهاجران برای حفظ جمعیت آن رو به رشد” او با اشاره به انعکاس زودتر نگرانی های مطرح شده توسط McCormack.

“شما نمی خواهید برای دریافت به عنوان بسیاری از مردم در حال حرکت به کانادا و یا در حال حرکت در هر نقطه به عنوان شما به طور معمول خواهد او گفت:” در ماه آوریل است. “پس مردم را برای رفتن به رنج می برند در کوتاه مدت است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de