شرح نیست, درخواست, رایگان, ما فقط می خواهم به خانه آمده

در مورد من, من در لندن زندگی می کردند پس از آغاز 2019 داشتن نقل مکان کرد برای شروع یک کار جدید در یک شرکت بازاریابی. همه گیر رخ داد تنها چند هفته پس از من تا به حال امضا اجاره نامه های جدید که قفل شده است و من تا قبل از آغاز ماه اوت است. بازگشت به خانه را رندر من بیکار و قادر به پرداخت اجاره و من موظف به حفظ پرداخت, بنابراین من تصمیم به کتاب پرواز برای اوایل آگوست.

برای خودم و دیگران چهار ماه گذشته شده اند یک دوره بسیار زیاد استرس به عنوان ما بسته زندگی ما; مرور ناراضی صاحبخانه و در انتظار اطلاع از دوره های در محل کار. آن است که یک لحظه از آسیب پذیری برای بازگشت مهاجران: از نظر اشتغال در حال آمدن است به پایان است و بسیاری دیگر در یک محل امن برای زندگی است. در عین حال از آن است که در این لحظه آنها محوری در وخیم چشم انداز های متعدد پروازها توجه به اقدام دولت استرالیا.

James Mort had just signed a new lease in London when the pandemic struck.

جیمز مورت تا به حال فقط امضا اجاره نامه های جدید در لندن زمانی که این بیماری همه گیر رخ داد.

توانایی برای شهروندان به بازگشت به کشور خود بنیادی بشر حق است. تبعید از شهروندان است که در یک عمل انجام شده توسط تنها بدترین رژیم. در عین حال از طریق محدودیت های است که آن را به صورت تجاری عملی برای شرکت های هواپیمایی برای پرواز به استرالیا ما این است که دولت را تهدید به منحرف کردن این مسیر. آن را به یک کسب و کار درجه به ببینید که 50 مسافر یک هواپیما است که از لحاظ اقتصادی غیر ممکن است برای حفظ حتی بیش از کوتاه مدت است.

یک راه حل این است که دور دیگری از بازگشت پرواز برای رشته استرالیایی شبیه به کسانی که برنامه ریزی شده در مه و ژوئن. این راه ورود می تواند گسترش به اطمینان حاصل شود محدودیت در تعداد نیست شکسته. استرالیایی ها که واقعا نیاز به بازگشت به خانه باید بدون مشکل با کمک به هزینه های قرنطینه. در عین حال در یک زمان که در آن همه اما به سرعت در حال کاهش تعداد انگشت شماری از اپراتورهای ارائه پرواز به استرالیا هیچ نشانه ای وجود دارد که چنین برنامه ای در نظر گرفته شده است.

به جای لفاظی که از استرالیا کمیسیون عالی به انگلستان و همچنین فدرال و ایالتی است که برای خوب از کشور مهاجران باید به خانه بازگشت. آن را کمی بیش از یک ورزش سیاسی نقطه به ثمر رساند. از طریق کلاه ورود دولت می تواند ادعا کند که “سخت در ویروس”.

در حال بارگذاری

به عنوان ما را دیده اند در NSW با یک مدیریت خوب قرنطینه و آزمایش برنامه وجود دارد هیچ دلیلی برای جامعه انتقال ناشی از بازگشت مهاجران به هیچ چیز به جز صفر است.

دولت استرالیا باید درمان بازگشت استرالیایی به عنوان یک خطر برای جامعه است. وقت آن است که رهبران ما درگیر این ویروس در حالی که همچنین تهیه استرالیایی اساسی حق بازگشت. ما نیست, درخواست, رایگان, ما فقط می خواهم به آن خانه.

جیمز مورت یک رسانه حرفه ای و نویسنده مستقل زندگی در بریتانیا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de