می خواهید به ادویه تا رابطه خود را برای روز ولنتاین ؟ و یا شاید حتی یک شروع جدید در پای راست? در یک ورزش تاریخ.

ورزش, بسیاری از مزایای بهداشت و درمان و همچنین می توانید در نتیجه ارتباط بهتر و جاذبه در میان مردم است. کسانی که ورزش گزارش بالاتر از رضایت در روابط خود را. و این است که حتی قوی تر برای افرادی که ورزش با شرکای خود است.

در مقایسه با غیر ورزشکاران, ازدواج افرادی که ورزش گزارش مثبت زناشویی, حوادث و کمتر منفی.

همه چیز در مورد هورمون

زمانی که شما ورزش می کنید بدن شما هورمون مانند endocannabinoids و اندورفین. Endocannabinoids کار در پاداش مناطق از مغز با همان سیستم تحت تاثیر ماری جوانا و بهبود خلق و خوی. اندورفین طبیعی بدن شما مواد مخدر: هورمون احساس خوب که جلوگیری از درد.

به عنوان یک نتیجه از این هورمون مردم احساس شادی پس از ورزش حتی بعد از یک جلسه. اثر ورزش طولانی مدت و همراه با مثبت تعامل اجتماعی حتی به روز بعد. این ممکن است به دلیل شادتر مردم بیشتر لبخند و لبخند بر لب مردم به عنوان جذاب تر است.

ورزش, بسیاری از مزایای بهداشت و درمان و همچنین می توانید در نتیجه ارتباط بهتر و جاذبه در میان مردم است. (Shutterstock)

آدرنالین نیز منتشر شد به عنوان یک نتیجه از ورزش است. آن را بالا می برد و ضربان قلب و سرعت تنفس خود را افزایش می دهد و فشار خون خود را. این ها همه مشابه پاسخ به اینکه از نظر جنسی تحریک می شود.

یک مطالعه کلاسیک که به عمد ایجاد شرایط برای افزایش آدرنالین انتشار و اضطراب پیدا رابطه بین اضطراب و انگیختگی جنسی. این نامیده می شوند misattribution از انگیختگیکه در انگیختگی از هر نوع مانند از اضطراب و یا ورزش می تواند به اشتباه به عنوان تحریک جنسی بدن.

در واقع پس از 15 دقیقه تمرین جلسه بزرگسالان گزارش شده بیشتر جاذبه به عکس از جنس مخالف نسبت به کسانی که ورزش نیست با جاذبه های افزایش بر اساس درک شاخص های شدت تمرین.

ورزش همچنین باعث بهبود اعتماد به نفس خود و اعتماد به نفس است که می تواند شما را جذاب تر به دیگران است. اعتماد به نفس ما و یا خودکارآمدی (اعتقاد ما توانایی های خود را) تمایل به به چقدر ورزش کنیم. وقتی که می آید به اعتماد به نفس و تصویر بدن (ما رضایت خود را با بدن خود) این هم بیشتر در افرادی که ورزش و اغلب آنها ورزش بیشتر اعتماد به نفس است.

زوج هایی که ورزش با هم ماندن

مزایای نیز ممکن است بیشتر از زمانی که شما ورزش با شریک زندگی خود را. برخی از این ممکن است در نتیجه از صرف وقت با هم و به اشتراک گذاری یک تجربه لذت بخش است. اما زوج هایی که به اتمام رمان و برانگیختن (و یا هیجان انگیز) فعالیت هم گزارش افزایش کیفیت ارتباط نسبت به تکمیل یک کار دنیوی نشان می دهد این فقط زمان است که مهم است.

این است که مطابق با یافته که ورزش با فرد دیگری است و بیشتر سرگرم کننده در مقایسه با ورزش به تنهایی.

افرادی که ورزش گزارش بالاتر از رضایت در روابط خود, به خصوص کسانی که ورزش با شرکای خود است. (Shutterstock)

اما شما لازم نیست به دانستن فرد برای ورزش به این اثر است. ورزش با یک غریبه همچنین می توانید در نتیجه جاذبه به یکدیگر است.

این آزمایش در یک آزمایش از cross-شرکای جنسی به صورت تصادفی برای انجام فیزیکی وظیفه یا در پایین یا بالا و شدت. پس از اتمام کار شرکت کنندگان پاسخ سوال در مورد جذابیت خود را به مطالعه آنها شریک است. آن دسته از شرکت کنندگان که انجام وظیفه در شدت بالاتر گزارش شده بیشتر جاذبه خود را برای مطالعه همکاران.

جاذبه را می توان افزایش بیشتر هنگام ورزش در فعالیت های که نیاز به شبیه حرکات مانند رقص یا پیاده روی در همزمانی. در آزمایشگاه, آزمایش, افرادی که تقلید حرکات شریک زندگی خود احساس قوی تر ارتباط عاطفی بیشتر و اتصال به یکدیگر است.

بعد از مطالعه نشان داد که علاوه بر این از اعمال فیزیکی تقویت این احساسات. در مقایسه با یک گروه از مردم راه رفتن به طور تصادفی در گروه راهپیمایی همزمان بیشتر احساس ارتباط و همکاری با یکدیگر است. در گروه دیگری بود که راهپیمایی در یک سرعت سریع تر این احساسات افزایش یافته است و حتی بیشتر.

نگاهی به شریک زندگی خود را برای سوار شدن: تمرینات با شخص دیگری تمایل به آخرین دیگر و نیز ساخت در پاسخگویی. (Shutterstock)

ورزش نیز شکل بازی. هیچ مثالی بهتر از این از تماشای بازی بچه ها. بازی برای آنها متشکل از اطراف بالا رفتن و پریدن بسیار فعالیت های مشابه به بسیاری از انواع ورزش. در بسیاری از موارد مانند ورزش و بازی است که به طور مستقیم ذاتی در حال فعالیت است. این اجتماعی بازی را فراهم می کند پاداش خود را با آزاد کردن اندورفین.

ورزش با یک شریک می افزاید: مسئولیت پذیری

اثرات ورزش با یک شریک نیز می تواند بهتر برای شما به عنوان به خوبی. علاوه بر اینکه بیشتر سرگرم کننده تمرینات با دیگران تمایل به آخرین طولانی تر از تمرینات به تنهایی که می تواند به شما اضافه شده افزایش سلامت. ورزش کردن با یک شریک یا یک تیم می افزاید: پاسخگویی به روال خود را به عنوان نشان داد در یک مطالعه از ازدواج. این زوج که پیوست, یک ورزشگاه هم گزارش شده بیشتر تمرینات در ورزشگاه و کمتر اتفاق می افته بیش از یک سال در مقایسه با افراد متاهل پیوستن به خود را دارند.

در راه, اثرات ورزش هم تقریبا خود انجام. آن را فراهم می کند مسئولیت پذیری تقویت رابطه خود را فراهم می کند و بیشتر سرگرم کننده ساخت آن را بیشتر احتمال دارد که شما نگه داشتن ورزش و ادامه چرخه.

اسکات لیر هفته می نویسد: وبلاگ احساس سلامت با دکتر اسکات لیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو