بررسی تارا Reade را به اتهام تجاوز جنسی علیه جو بایدن

سابق مشاور تارا Reade, که به طور خلاصه به عنوان یک دستیار در مجلس سنای دفتر نیویورک تایمز گفت که در سال 1993 بایدن دوخته او را به یک دیوار در یک ساختمان مجلس سنا رسیده در زیر لباس او و نفوذ او را با انگشتان دست خود را. یکی از دوستان گفت که Reade به او گفت که جزئیات این اتهام در آن زمان است. دیگر دوست و برادر Reade گفت او به آنها گفت که در طول سال در مورد یک آسیب زا جنسی حادثه مربوط بایدن.

سخنگوی بایدن گفت که این ادعا نادرست بود. در مصاحبه با چند نفر که مشغول به کار در سنا با Reade گفت: آنها نه به خاطر هر گونه صحبت از چنین حادثه یا مشابه رفتار با بایدن به سمت او و یا هر گونه زنان است. دو اتاق کارورزان که مشغول به کار به طور مستقیم با Reade گفت: آنها غافل از این اتهام و یا هر درمان است که او مشکل است.

در سال گذشته Reade و هفت زن دیگر جلو آمد به متهم بایدن از بوسیدن و بغل کردن و یا دست زدن به آنها را در راه است که آنها را احساس ناراحت کننده است. Reade گفت: بار پس از آن که بایدن به حال عموم نوازش گردن او پیچیده شده بود و انگشتان خود را در موهای او و او را لمس کرد در راه ساخته شده است که او ناراحت کننده است.

به زودی پس از Reade ساخته شده جدید اتهام در یک مصاحبه پادکست منتشر شد مارس 25, زمان شروع گزارش خود را حساب و به دنبال گزینش از طریق مصاحبه و اسناد و منابع دیگر. زمان مصاحبه Reade در چند روز بیش از ساعت, به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که او گفت: در مورد بایدن رفتار و دیگر دوستان است. این بار نیز در مصاحبه وکلا صحبت کرد که به Reade مورد اتهام; نزدیک به دو دوجین افرادی که مشغول به کار با بایدن در اوایل 1990s, از جمله بسیاری از کسانی که مشغول به کار با Reade; و هفت نفر دیگر از زنان که مورد انتقاد بایدن در سال گذشته به بحث در مورد تجارب خود را با او.

دیگر هیچ اتهام در مورد تجاوز جنسی به ظاهر در این دوره از گزارش نه هر سابق بایدن اعضای هیات اثبات هر جزئیات از Reade بدخشان. این بار هیچ الگوی از سوء رفتار جنسی توسط بایدن.

در روز پنج شنبه Reade ظ گزارش واشنگتن پلیس گفت: او قربانی یک تجاوز جنسی در سال 1993; عمومی حادثه گزارش ارائه شده به بار Reade و پلیس اشاره نمی کند بایدن با نام اما او گفت که این شکایت بود که در مورد او. Reade گفت که او در زمینه این گزارش به خودش درجه های اضافی ایمنی از تهدیدات بالقوه. پر غلط گزارش پلیس ممکن است با مجازات جریمه و حبس.

Reade که مشغول به کار به عنوان یک دستیار برای کمک به مدیریت دفتر کارورزان گفت که او نیز شکایت با سنا در سال 1993 در مورد بایدن; او گفت که او نمی باید یک کپی از آن و از جمله مدارک شده است واقع شده است. این بایدن کمپین گفت: شکایت دارند. این بار بررسی یک مقام رسمی کپی از سابقه اشتغال از مجلس سنا که او ارائه شده نشان او استخدام شد و در دسامبر 1992 و پرداخت توسط بایدن را تا ماه اوت سال 1993.

هفت زن دیگر که تا به حال در مورد شکایت بایدن گفت: این بار در این ماه است که آنها نمی باید هر گونه اطلاعات جدید در مورد تجارب خود را برای اضافه کردن اما چند گفت: آنها معتقد بودند Reade حساب.

در سال گذشته بایدن, 77, اذعان کرد که زنان شکایت در مورد رفتار خود گفت: نیت خوش خیم و امیدوار کننده بود “بیشتر توجه و احترام مردم و فضای شخصی.”

در پاسخ به Reade بدخشان کیت Bedingfield یک بایدن معاون مدیر کمپین در بیانیه ای گفت:, “معاون رئیس جمهور بایدن اختصاص داده شده خود را در زندگی عمومی به تغییر فرهنگ و قوانین در سراسر خشونت علیه زنان است. او نویسنده و مبارزه برای عبور و reauthorisation از برجسته خشونت علیه زنان عمل می کنند. او قویا معتقد است که زنان باید حق شنیده می شود و شنیده می شود با احترام. این ادعا نیز باید مجدانه بررسی مستقل را فشار دهید. آنچه روشن است در مورد این ادعا: آن نادرست است. این اصلا اتفاق نمی افتد.”

Reade ساخته جدید او اتهام عمومی به عنوان بایدن بود و بسته شدن در حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری پس از برنده شدن در یک رشته از مقدماتی مقابل رئیس خود را رقیب دیابت برنی ساندرز. Reade که خودش را یک “نسل سوم دموکرات گفت:” او در ابتدا در مورد ماریان ویلیامسون و بهداشت ، الیزابت وارن در این مسابقه اما رای دادند ساندرز در کالیفرنیا اولیه در ماه گذشته. او گفت که تصمیم او به جلو آمده و هیچ ربطی به سیاست و یا کمک به سندرز و اضافه شده که نه مبارزات انتخاباتی خود و نه تهمت کمپین تشویق کرده بود به او دادند.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن متهم شده است تجاوز جنسی و سوء رفتار با بیش از یک دوجین که توصیف یک الگوی رفتاری است که رفت و فراتر از اتهامات علیه بایدن. رئیس جمهور همچنین کارگردانی پرداخت های غیر قانونی از جمله $130,000 به یک مستهجن بازیگر فیلم Stormy Daniels — قبل از انتخابات 2016 به سکوت زنان در مورد اتهام امور با مغلوب ساختن پیشی جستن به گفته دادستان فدرال.

مغلوب ساختن پیشی جستن حتی افتخار خود را در مورد بدرفتاری با زنان در یک سال 2005 ضبط او توضیح داد که فشار خود را بر زنان و گفت و چنگ زدن آنها توسط گربه” لاف زدن است که او می تواند دور با “هر چیزی” از آنجا که از او مشهور است.

حتی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان حمله حریف خود را درمان زنان است. رئیس جمهور است و نه ذکر Reade بدخشان که منتشر شده در رسانه های اجتماعی و در لیبرال و محافظه کار, اخبار رسانه های.

Reade حساب

Reade, 56 گفت: این بار که حمله رخ داده در بهار سال 1993. او گفت که او تا به حال دنبال کردن بایدن به تحویل ورزشی کیسه زمانی که او تحت فشار قرار دادند و او را در برابر یک دیوار سرد شروع به بوسیدن گردن و مو و propositioned او. او تضعیف دست خود را تا کرم رنگ بلوز, او گفت:, و استفاده از زانو به قسمت پاها لخت او قبل از رسیدن به زیر دامن او.

“این اتفاق افتاد در یک بار. او صحبت کردن به من و دست های خود را در همه جا و همه چیز است که اتفاق می افتد به سرعت” او به یاد می آورد. “او بوسیدن من و گفت:” بسیار پایین ” آیا شما می خواهید به جایی بروید دیگری؟””

Reade گفت که او کشیده دور و بایدن متوقف شده است.

“او به من نگاه کرد نوع تقریبا گیج یا شوکه,” او گفت:. “او گفت:” بیا در مرد من شنیده ام شما دوست من.'”

در آن زمان Reade گفت که او نگران است که آیا او تا به حال انجام کاری اشتباه و به تشویق خود را پیشرفت.

“وی با اشاره انگشت خود را در من و او فقط می رود, ‘شما هیچ چیز برای من است. هیچ چیز’,” او گفت:. “سپس او در زمان شانه های من و گفت:” شما خوب است. شما خوب هستید.'”

بایدن راه می رفت پایین راهرو Reade گفت و او تمیز کردن در یک سرویس بهداشتی ساخته شده راه خود را به خانه و, گریه, به نام او که او را تشویق به بلافاصله فایل گزارش پلیس.

به جای Reade گفت: او شکایت به ماریان بیکر بایدن را به معاونت اجرایی و همچنین به دو دستیاران دنیس تونر و تد کافمن مورد آزار و اذیت توسط بایدن — نه ذکر اتهام حمله.

کارکنان کاهش یافته است به اقدام Reade گفت: پس از آن که او با ثبت یک شکایت کتبی با سنا پرسنل ، او گفت: دفتر ستاد در زمان دور بسیاری از وظایف از جمله نظارت بر کارآموزان; اختصاص یک پنجره دفتر و محیط کار ناراحت کننده برای او.

او گفت: Kaufman بعد به او گفت که او نمی مناسب در دفتر خود یک ماه به دنبال یک شغل. Reade هرگز امن موقعیت دیگری در واشنگتن است.

در یک مصاحبه Kaufman, یک دوست دیرین از بایدن را که رئیس کارکنان او در آن زمان گفت: “من نمی دانم او. او به من نمی آمد. اگر او تا به حال من را به یاد او.”

FILE -- Former Vice President Joe Biden, the Democratic presumptive nominee, speaks during a campaign event at Tougaloo College in Jackson, Miss., March 8, 2020. Biden won Alaska’s Democratic primary on Saturday, April 11, the first nominating contest held since Sen. Bernie Sanders dropped out of the race and made Biden the party’s presumptive presidential nominee. (Courtland Wells/The New York Times)

فایل-معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن دموکرات presumptive نامزد صحبت می کند در طول یک رویداد کمپین در Tougaloo کالج در جکسون, Miss., 8 مارس سال 2020 است. بایدن برنده آلاسکا دموکراتیک اولیه روز شنبه, مارس 11 اولین نامزدی مسابقه برگزار شد پس از سن. برنی ساندرز کاهش یافته و از نژاد و بایدن را presumptive ریاست جمهوری نامزد. (Courtland چاه/نیویورک تایمز)

تونر که کار کرده بایدن برای بیش از سه دهه گفت: آنچه بود از شخصیت بایدن. دیگر سناتورها و کارکنان دفتر تا به حال شهرت برای اذیت و آزار زنان در محل کار و مهمانی پس از ساعت, با توجه به کسانی که در دفتر کار می کرد در زمان. بایدن شناخته شده بود برای مسابقه به گرفتن قطار به خانه به ویلمینگتون هر شب.

“این خیلی مضحک است که سناتور. بایدن خواهد بود در مواجهه با این اتهامات گفت:” تونر بود که معاون رئیس ستاد هنگامی که Reade در دفتر کار می کرد. “من به یاد داشته باشید ، من به یاد داشته باشید این گفتگو. و من می خواهم به یاد داشته باشید این گفتگو.”

این بایدن کمپین با صدور بیانیه ای از بیکر بایدن اجرایی دستیار از سال 1982 تا سال 2000.

“من هرگز یک بار شاهد یا شنیده اید و یا دریافت هر گونه گزارش از رفتار نامناسب, دوره — نه از خانم Reade نه از هر کسی,” او گفت:. “من مطلقا هیچ دانش یا حافظه از خانم Reade حسابداری از حوادث که در سمت چپ سوزاننده تصور در من به عنوان یک زن حرفه ای و به عنوان یک مدیر.”

ملیسا Lefko سابق کارکنان دستیار بایدن از سال 1992 تا 1993 گفت: او نمی به یاد داشته باشید Reade. اما او به یاد می آورد که بایدن دفتر بود “بسیار محیط حمایتی برای زنان” و گفت که او تا به حال هرگز تجربه هر نوع آزار و اذیت وجود دارد.

“هنگامی که شما کار بر روی تپه هر کس می داند که بچه ها خوب هستند و کسانی که بد هستند و بایدن یک پسر خوب,” او گفت:.

Reade گفت که او نمی تواند به یاد داشته باشید زمان دقیق تاریخ و یا محل این حمله را که در آن رخ داده است در یک “semiprivate” در سنا دفتر پیچیده است.

یکی از دوستان گفت که Reade گفت: او در مورد اتهام تجاوز در آن زمان در سال 1993. دوم به یاد می آورد Reade گفتن او در سال 2008 که بایدن را لمس کرده بود و او نامناسب و که او می خواهم به یک تجربه آسیب زا در حالی که مشغول به کار در دفتر او. هر دو دوستان توافق کردند به صحبت می کنند به بار به شرط ناشناس ماندن به حفاظت از حریم خصوصی خانواده خود و خود را متعلق به کسب و کار.

Reade گفت: او همچنین گفت: برادر خود را که به تایید بخش هایی از حساب او علنا اما چه کسی صحبت نمی کنم به این, بار, و, مادرش, که پس از درگذشت.

متفاوت خاطرات

در زمان اتهام حمله Reade گفت: او مسئول هماهنگی کارورزان در دفتر. دو نفر از کارورزان که با او کار می کرد گفت: آنها هرگز شنیده ام او را توصیف هر گونه رفتار نامناسب با بایدن و یا او را دیدم به طور مستقیم ارتباط برقرار کردن با او را در هر ظرفیت اما به یاد می آورد که او به طور ناگهانی متوقف نظارت بر آنها در ماه آوریل قبل از پایان کارآموزی. دیگران که در دفتر کار می کرد در آن زمان گفت: آنها به خاطر Reade اما نه هر رفتار نامناسب.

دوستان سابق و همکاران توصیف Reade به عنوان دوستانه و دلسوز و مهربان و قابل اعتماد هر چند شاید کمی ساده لوحانه است. یک مادر تنها او تغییر نام خود را برای حفاظت پس از خروج از ازدواج سوء استفاده در اواخر 1990s و خودش را از طریق قانون مدرسه ای در سیاتل. پس از خروج بایدن دفتر او در نهایت بازگشت به ساحل غربی که در آن او کار می کرد برای یک سناتور ایالت; به عنوان یک مدافع برای خشونت خانگی بازماندگان شهادت به عنوان شاهد متخصص در دادگاه و برای نجات حیوانات سازمان.

در طول زمان خود را در بایدن دفتر او مشغول به کار بود, به پاس خشونت علیه زنان عمل می کنند که بایدن توصیف کرده است خود را به عنوان “proudest قانونی دستاورد است.” در سال 2017 Reade را بازتوییت کرد ستایش بایدن و کار خود را مبارزه با تجاوز جنسی. در بیشتر ماه های اخیر او خوراک ویژه حمایت ساندرز و انتقاد از بایدن.

In an undated photo, Tara Reade, who worked as a staff assistant in Joe Biden's Senate office in 1993, helping manage the office interns. Reade has accused Biden of assaulting her in 1993 and says she told others about it. A Biden spokeswoman said the allegation is false, and former Senate office staff members do not recall such an incident. (Handout via The New York Times)

در یک عکسي تارا Reade که مشغول به کار به عنوان یک دستیار در جو بایدن سنا در سال 1993 کمک به مدیریت دفتر کارورزان. Reade متهم کرده است بایدن از آزار او در سال 1993 و می گوید او به دیگران در مورد آن. یک سخنگوی بایدن گفت که این ادعا نادرست است و سابق مجلس سنا کارکنان اداری را به یاد ندارد چنین حادثه. (جزوه از طریق نیویورک تایمز)

Reade گفت: او را فاش نمی کند اتهام تجاوز جنسی در سال گذشته زمانی که او صحبت کرد چرا که او ترسیده بود. پس از اولیه شکایات گزارش شده در سال گذشته توسط یک محلی کالیفرنیا روزنامه Reade گفت که او در مواجه با موجی از انتقاد و تهدید به مرگ و همچنین اتهامات که او یک عامل روسیه به دلیل متوسط پست ها و توییت چند که در حال حاضر حذف شده است که او تا به حال نوشته شده ستایش ولادیمیر پوتین رئیس جمهور.

Reade گفت که او کار نمی کند برای روسیه و نه حمایت پوتین و نظرات او بودند کشیده و خارج از متن از یک رمان او نوشتن ،

“این تلاش به لام من و منحرف کردن اذهان از آنچه اتفاق افتاده است, اما آن را تغییر نمی دهد حقایق در مورد آنچه اتفاق افتاده در سال 1993” او گفت:.

به نام او به ستایش پوتین “غلط.”

Reade تلاش برای به دست آوردن حقوقی و روابط عمومی حمایت از این زمان تا صندوق دفاع حقوقی ابتکار ایجاد شده توسط برجسته زنان در هالیوود برای مبارزه با آزار و اذیت جنسی. او کمک به این گروه برای اولین بار گزارش شده توسط رهگیری.

به عنوان آن را برای هزاران نفر از افرادی که در تماس با این گروه را به صندوق دفاع حقوقی که نشان دهنده مشتریان به او یک لیست از وکلای با تجربه و تخصص در چنین مواردی است. او گفت: او تماس هر یک اما هیچ کدام در زمان خود مورد. دو وکیل تایید صحبت به Reade است اما به نظر در رکورد مورد او و یا اتهام.

SKDKnickerbocker سیاسی شرکت مشاوره که در آن بایدن رئیس استراتژیست آنیتا دونن با این نسخهها کار به عنوان یک مدیر عامل قرارداد با زمان این صندوق دفاع حقوقی. دونن هرگز با کار این صندوق و شرکت او نشده بود گفت: از Reade درخواست به گفته مقامات در این صندوق.

Reade همچنین تماس حداقل یکی از این زنان که صحبت کردن همراه با سال گذشته حدود بایدن امادگی برای تماس فیزیکی.

لوسی فلرس سابق ایالتی نوادا assemblywoman که متهم بایدن از او ناراحت کننده با بوسیدن و لمس کردن او در طول یک 2014 کمپین رویداد رد و بدل چند ایمیل در سال گذشته با Reade اما گفت: Reade به اشتراک نمی او داستان کامل است.

“بایدن است و نه فقط یک hugger” فلورس گفت. “بایدن بسیار واضح بود و حمله به زنان در فضاهای بدون رضایت خود را در راه است که آنها احساس ناراحت کننده است. آیا او به طور بالقوه ظرفیت فراتر از آن ؟ که جواب هر کس در تلاش است برای دریافت در.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de