Ex-مینیاپولیس افسران پلیس متهم در جورج فلوید را kiling انتظار می رود در دادگاه روز شنبه

سابق مینیاپولیس افسر پلیس به اتهام قتل جورج فلوید و سه نفر دیگر از افسران متهم به کمک و معاونت در جرم در مرگ او انتظار می رود به نظر می رسد در دادگاه ظهر دوشنبه.

درک چوین که با اتهام قتل درجه دوم در Floyd مرگ در 25 مه ظاهر می شود از راه دور از طریق ویدئو, شناخته شده به عنوان ITV.

J. Alexander Kueng, Tou Thao و توماس لین که هر یک به اتهام کمک و معاونت در جرم قتل درجه دوم و کمک و معاونت در جرم درجه دوم قتل نفس را در فرد ظاهر می شود.

هیچ دوربین اجازه خواهد داشت در دادگاه روز شنبه.

چوین را قید وثیقه آزاد شد و در مجموعه US$1.25 میلیون دلار یا 1 میلیون و تحت شرایط خاصی که قرار وثیقه برای Kueng, Thao و خط راه اندازی شد در $1 میلیون یا هر $750,000 تحت شرایط خاصی. چوین, 44 و Thao, 34, باقی می ماند, در بازداشت, با توجه به زندان سوابق و خط, 37 و Kueng, 26, منتشر شده است مشروط اوراق قرضه.

در این جلسه در می آید بیش از یک ماه پس از فلوید کشته شد در حالی که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس. چوین دوخته فلوید به زمین و فشرده زانو خود را به Floyd گردن برای نزدیک به هشت دقیقه به عنوان فلوید التماس کرد “من نمی توانم نفس بکشم.” خط و Kueng کمک به مهار فلوید در حالی که Thao ایستاده در این نزدیکی هست.

کالبد شکافی توسط Hennepin County دفتر معاینات پزشکی و مستقل کالبد شکافی به سفارش خانواده هر دو به این نتیجه رسیدند فلوید مرگ شد, قتل, اگر چه آنها در آنچه که از آن ناشی می شود.

پلیس کشتن اسیر در اطرافیان تصویری برانگیخته و در سراسر جهان تظاهرات علیه نژادپرستی و خشونت پلیس به عنوان بخشی از “Black Lives Matter” جنبش و حدود دو سوم از آمریکایی ها می گویند که حمایت از تظاهرات.

مینیاپولیس رئیس پلیس Medaria Arradondo اخراج چهار افسران و Floyd به نام مرگ “قتل است.”

“آقای جورج فلوید مرگ غم انگیز بود نه به دلیل عدم آموزش — آموزش وجود دارد. چوین می دانست آنچه که او انجام شده بود” Arradondo در بیانیه ای گفت.

“افسران می دانستم که چه اتفاقی می افتد — یک عمدا ناشی از آن و دیگران موفق به جلوگیری از آن است. این قتل بود — آن را یک فقدان آموزش,” او گفت:.

چوین شده بود یک افسر پلیس با مینیاپولیس اداره پلیس نزدیک به 19 سال است. Kueng بود در سوم خود را تغییر به عنوان یک افسر خط شده بود در نیروی انتظامی به مدت چهار روز و Thao شده بود MPD افسر از سال 2012.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de