کوتاه مدت اجاره سیستم عامل مانند Airbnb به طور فزاینده ای در جابجایی هتل ها و تعطیلات اجازه دادن به سازمان های به عنوان رفتن به فرم از محل اقامت. سهولت رزرو آن همه در ثانیه را در تلفن هوشمند خود می افزاید: به درخواست تجدید نظر از اجاره نیز منصوب تخت در Noosaville یا ریحان یا زردچوبه در دست در آشپزخانه خود کتومبا خانه. با بسیاری از مردم با استفاده از Airbnb و دیگر کوتاه مدت اجاره سیستم عامل در استرالیا, آیا تا کنون فکر که چگونه بسیاری از Airbnbs وجود دارد ؟

پاسخ این است که 346,581. یا حداقل این است که تعدادی از خواص منحصر به فرد ذکر شده حداقل یک بار در استرالیا بین جولای 2016 و فوریه 2019 (دوره که برای ما کامل مجموعه داده برای کل کشور) با بالا 147,655 ذکر شده در دسامبر 2018. با توجه به تحقیقات ما ارائه شده در حالت اخیر از شهرهای استرالیا در کنفرانس پرت, ما تخمین می زنند حدود 4 درصد از استرالیا سهام مسکن است, شده است و یا استفاده به عنوان یک Airbnb.


ادامه مطلب: Airbnb: چه کسی چه کسی را و چه این به ما می گوید در مورد اجاره اثرات در سیدنی و ملبورن


تعداد listings رشد به طور متوسط از 2.43% یک ماه بیش از آن دوره. اگر روند ادامه ما به احتمال زیاد به مجموعه ای از رکورد دیگر این گذشته دسامبر.Airbnb لیست اموال به طور کلی اوج در تابستان. استثنا در این کشور ، وجود اوج است و در ماه های ژوئن و جولای تعطیلات به عنوان درجه حرارت سرد در ایالات جنوبی ارسال بازدید کننده به آب و هوای گرمتر.

چیزی برای همه وجود دارد

Airbnb خواص در همه اشکال و اندازه. بیش از نیمی (53%) از Airbnb خواص را می توان طبقه بندی شده به عنوان خانه و 37 درصد به آپارتمان. 10 درصد باقی مانده در حال بطور قابل توجهی بیشتر و متنوع و شامل 82 قایق, 21 tipis, 26 خیمه, 43 قطار و حتی دو lighthouses. شما همچنین می توانید کتاب یک جزیره خصوصی در سد بزرگ ریف و یا یک خانه در Cape Tribulation.

Airbnb را 346,581 لیست در استرالیا شامل برخی از خواص فوق العاده ای مثل این شناور آپارتمان در دیواره بزرگ مرجانی است. Airbnb/AAP

آخرین اطلاعات موجود نشان می دهد 74 درصد از لیست برای تمام خانه ها و 26 درصد برای خواص و 1 درصد برای اتاق خواب.از کل لیست 5% studios در حالی که 40 درصد دارای یک اتاق خواب از 25% دو اتاق خواب و باقی مانده listings باید سه یا بیشتر.

نقشه زیر نشان می دهد به محض تراکم این لیست در سراسر کشور. کلیک کنید اینجا برای دیدن نسخه بزرگتر از نقشه های تعاملی (شناور نقطه برای نمایش محل – بزرگتر نقطه به تعداد بیشتری از listings).یک نکته قابل توجه در مورد Airbnb است که چگونه همه جا آن تبدیل شده است. از 2,292 آماری واحد (SA2) در استرالیا 2,226 تا به حال حداقل یک مثال. به عنوان فوریه 2019 متوسط SA2 منطقه تا به حال به طور متوسط 56 listings اما اعداد متنوع تا حد زیادی بین محلات.محبوب ترین مکان برای تعداد مطلق از لیست به طور کلی سقوط به یکی از دو دسته. درونی شهرها مانند مرکزی ملبورن و سیدنی جذب بازدید کنندگان در طول سال.

مقصد تعطیلات مانند Gold Coast, Byron Bay و Mornington Peninsula تمایل دارند که بیشتر الگوهای فصلی.

بیش از حد بزرگ برای سیاستگذاران به چشم پوشی از

یک نگرانی کلیدی در مورد Airbnb درجه که باعث جابه جایی در متعارف بازار اجاره و/یا مختل مسکونی محلات (فکر می کنم از گردشگران wheeling توشه به ساختمان خود را در سالن انتظار 24/7). در حالی که دشوار است برای اندازه گیری هر دو از این اطلاعات ما نشان می دهد اساسا وجود دارد دو نوع از Airbnb “صاحبخانه”: حرفه ای که خواص همیشه در دسترس است و علاقمندان که به عنوان واقعی شرکت کنندگان در اصطلاح های اقتصاد است.


ادامه مطلب: Airbnb و مقررات نیاز به تمایز بین های و ساده تجاری اجازه


در واقع کل صفحه اصلی لیست شده اند در حال رشد در یک سرعت سریع تر از مشترک نشان می دهد اجاره کوتاه مدت شده اند professionalised در طول زمان است. به طور فزاینده مدیریت شرکت ها به جای افراد لیزینگ خواص تمام وقت.

کوتاه مدت اجاره سیستم عامل مانند Airbnb بعید است که به یک شبه ناپدید می شوند. برخی از هتل های زنجیره ای و سایت رزرو اقتباس شده اند تا استراتژی های خود را بر این اساس با ارائه آپارتمان به سبک زندگی در کنار معمولی اتاق های هتل ها.

این های اقتصاد گسترش فوق العاده بیش از دهه گذشته است. اخیر خزانه داری استرالیا گزارش برآورد تقریبا یکی دو استرالیایی به دست آورده پول اضافی از های اقتصاد خدمات در شش ماه گذشته از 2017. تاثیر بر اقتصاد بالغ بیش از 15 میلیارد دلار است.

سیاستگذاران به طور فزاینده ای نیاز به در نظر گرفتن اثرات Airbnb و دیگر های اقتصاد سیستم عامل است. درک پیچیدگی تمام جوانب مثبت و منفی خواهد بود انتقادی به تصمیم گیری آگاهانه.


ادامه مطلب: که چه کسی برنده و چه کسی از دست می دهد که سیستم عامل مانند Airbnb مختل مسکن ؟ و چگونه می توانم به شما در تنظیم آن ؟


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو