حتی در یک بیماری همه گیر در ادامه با روال مراقبت های بهداشتی و نادیده گرفتن یک اورژانس پزشکی

به عنوان ما همچنان به حرکت coronavirus همه گیر بسیاری از بیمارستان ها و خدمات بهداشتی و درمانی هستند و در واقع کمتر شلوغ تر از معمول است.

کمتر بیماران مراجعهکننده به بخش اورژانس و خدمات مراقبت های اولیه در استرالیا و در سراسر جهان است.

آنها ممکن است انتخاب به دور ماندن از ترس از ابتلا به کروناویروس و یا اینکه آنها نمی خواهند برای قرار دادن فشار بر سیستم بهداشت و درمان در این زمان و یا هر دو.

اما به خصوص اگر شما کسی که با یک بیماری مزمن و وضعیت سلامت آن را ضروری شما همچنان به دنبال مراقبت های پزشکی به طور معمول و به خصوص در مواقع اضطراری است.

به تاخیر انداختن و یا اجتناب از مراقبت های پزشکی لازم است می تواند منجر به مرگ و میر قابل پیشگیری.


ادامه مطلب: چگونه ما می خواهید برای جلوگیری از استرالیا بیمارستان های در حال فلج coronavirus


اضطراب و ترس

به تاخیر انداختن و یا اجتناب از مراقبت های پزشکی با وجود مشکلات سلامتی است نه یک مفهوم جدید است. مردم اغلب بی اهمیت جلوه دادن شدت علائم خود را باور آنها حل و فصل خواهد شد خود به خود و یا درک آنها می توانید مدیریت خود را در خانه.

این استدلال است که در حال حاضر مرکب از ترس آلوده شدن به COVID-19 به عنوان به خوبی به عنوان حد بار که سیستم مراقبت های بهداشتی.

بیمارستان باقی می ماند مجهز به مراقبت ویژه برای زمان بحرانی در حوادث مانند حمله قلبی و سکته مغزی. بنابراین در شرایط اضطراری را به تاخیر بیاندازد. شاتر

برخی از مردم زندگی با شرایط مزمن مانند نارسایی قلب و ریه و یا بیماری های کلیوی ممکن است بیشتر نگران پیمانکاری COVID-19. این توجیه است. مردم با شرایط مزمن تمایل به دریافت مریض تر از جمعیت کلی اگر آنها گرفتن coronavirus و بیشتر احتمال دارد به مرگ است.

نگرانی در مورد حد بار که سیستم مراقبت های بهداشتی است که مردم در حال حاضر درک می شود کشیده شده است یک دلیل مشترک برای تاخیر و مراقبت-به دنبال حتی قبل از زمان همه گیر.

اما ثابت گزارش های سرشار بیمارستان ها و منابع کمیاب در طول coronavirus بحران ممکن است در خدمت به اعتبار این نگرانی برای افرادی که با توجه به اینکه آیا یا نه به دنبال مراقبت های پزشکی.


ادامه مطلب: چرا افراد مسن بیشتر در معرض خطر ابتلا به کروناویروس?


در حالی که آن را خیلی زود به قطعی آمار استرالیا برآورد نشان می دهد حضور در بیمارستان ها و به طور کلی شیوه می تواند به میزان 50 درصد.

چرا از آن مهم است برای ادامه به دنبال مراقبت

مردم با شرایط بهداشتی مزمن ممکن است نیاز به دنبال مراقبت های پزشکی برای طیف وسیعی از دلایل. این می تواند مراقبت های معمول برای یک بیماری مزمن مانند بیماری انسدادی مزمن ریوی (COPD) آسم و دیابت و سرطان روده یا بیماری قلبی است.

آنها ممکن است نیاز به دنبال برنامه ریزی مراقبت اگر بیماری عود. برای مثال برای یک فرد مبتلا به نارسایی مزمن قلبی این امر مهم را برای آنها به دنبال به موقع مراقبت های بهداشتی اگر آنها دچار علائمی مانند تنگی نفس و خستگی و یا محیطی oedema (تجمع مایع باعث تورم معمولا در اندام تحتانی).


ادامه مطلب: چگونه به تشخیص سکته مغزی و آنچه شما باید بدانید در مورد درمان آنها


از همه مهمتر اگر مردم به دنبال تاخیر در مراقبت از بیماری های مزمن ممکن است ما را افزایش در مرگ و میر قابل پیشگیری.

برای مثال برای افراد مبتلا به بیماری های قلبی درمان علائم می تواند منجر به طولانی مدت آسیب قلبی نیاز به مراقبت های ویژه و مرگ است.

آن را نیز ممکن است اگر تعداد زیادی از مردم برای جلوگیری از به دنبال درمان در حال حاضر بیمارستان را پیدا خواهد کرد خود را غرق در زمانی که این بیماری همه گیر است.

شما می توانید بیرون بروید برای مراقبت های پزشکی

در حالی که جهانی بهداشت پیام مردم را به ماندن در خانه برای صرفه جویی در زندگی مهم است به درک یکی از کلیدی معافیت درمان پزشکی است. و این صدق نمی کند تنها به مردم با COVID-19 علائم.

به طور منظم پزشک عمومی یا متخصص قرار ملاقات

مردم با شرایط مزمن در حال حاضر ممکن است دریافت مشاوره از متخصصان بهداشت و درمان در مورد چگونه به طور منظم ملاقات انجام خواهد شد.

برای به حداقل رساندن خطرات برای کارکنان و بیماران بسیاری از خدمات بهداشتی و درمانی ارائه telehealth قرار ملاقات (از طریق تلفن یا ویدئو کنفرانس). بهتر است برای تماس با دکتر خانوادگی تان یا متخصص توسط تلفن قبل از قرار ملاقات خود را برای دیدن اینکه آیا این سرویس در دسترس است و مناسب است.


ادامه مطلب: آنچه که شما می توانید با استفاده از یک telehealth مشورت کنید و هنگامی که شما باید از نظر جسمی خود را ببینید GP?


وجود خواهد داشت زمان هنگامی که یک تلفن یا ویدئو کنفرانس مناسب نیست مانند زمانی که دکتر شما نیاز به انجام یک معاینه فیزیکی, مدیریت روش های درمانی از جمله داروها و یا شما نیاز به آزمایشات از جمله آزمایش خون و یا اشعه ایکس.

اگر شما نیاز به حضور در یک کلینیک یا بیمارستان در فرد شما باید مطمئن باشید که آنها در حال گرفتن اقدامات احتیاطی اضافی برای جلوگیری از گسترش عفونت در طول این زمان.

اگر علائم ور و یا در مواقع اضطراری

اگر علائم شما بدتر, شما هنوز هم باید تماس خود را پزشک عمومی یا متخصص اگر این دوره عادی. این مهم است که حتی اگر شما فکر نمی کنم شما علائم فوری است.

و آن باقی مانده است بحرانی که در تهدید کننده زندگی شرایط مانند اگر فکر می کنید شما با داشتن یک حمله قلبی یا سکته مغزی – شما به دنبال مراقبت های پزشکی بلافاصله با تماس با سه صفر (000).

این فوریتهای پزشکی و بیمارستان های ما مجهز به پاسخ حتی در COVID-19.

بیمارستان های اضافی روش در محل برای به حداقل رساندن خطر ابتلا به کروناویروس گسترش یافته است. شاتر

برخی از راهنمایی های عملی

بنیاد قلب ارائه توصیه های زیر برای زندگی مردم با شرایط مزمن در طول COVID-19:

  • حفظ و مراقبت از سلامت خود را و همیشه در ارتباط ماندن با دکتر خود

  • خود را سالانه واکسن آنفولانزا

  • تمرین فیزیکی فاصله و خوب بهداشت دست

  • فعال ماندن و خوردن یک رژیم غذایی سالم است.

و مهمتر از همه: آیا نادیده گرفتن یک اورژانس پزشکی است.


ادامه مطلب: برای افراد مسن و کسانی که با شرایط بهداشتی مزمن ماندن فعال در خانه است فوق العاده مهم – در اینجا چگونه


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im