حتی گوگل و Facebook رو ممکن است یک آگهی رکود

یک بار فراوان, سفر و سرگرمی تبلیغات باید همه از بین رفته از گوگل جستجو کنید. قیمت Facebook تبلیغات در پایین ترین سطح خود ، و وال استریت تحلیلگران برآورد که درآمد سالانه کاهش خواهد یافت برای اولین بار در تاریخ این دو شرکت.

این نوع از رکود است که رسانه های سنتی را تجربه کرده است اما سخت بود به تصور برای duopoly که حساب برای بیش از نیمی از هزینه های تبلیغات آنلاین.

و در عین حال به عنوان غم انگیز که این وضعیت ممکن است به نظر می رسد برای گوگل و Facebook چشم انداز برای بقیه دیجیتال صنعت تبلیغات است و حتی bleaker. چه کمی هزینه های دیجیتال وجود دارد هنوز هم جریان به آنها را ترک کوچکتر سیستم عامل رسانه های اجتماعی و ناشران در سرما.

“به حدی است که مردم هنوز هم صرف آن خواهد شد و حتی بیشتر متمرکز با Google و Facebook گفت:” نیکول پرین اصلی تحلیلگر در شرکت تحقیقاتی eMarketer. “آنها به احتمال زیاد خواهید برای پایان دادن به در یک موقعیت قوی تری پس از همه این است که بیش از.”

یک shakeout شروع به شکل گرفتن. نقد و بررسی سایت Yelp روز پنجشنبه گفت تخمگذار کردن 1000 کارکنان و furloughing یکی دیگر از 1,100. در یک ایمیل جرمی Stoppleman Yelp از رئیس اجرایی گفت که در آن نیاز به کاهش هزینه ها در صورت ماندن در خانه و اقدامات است که باید با چکش, رستوران ها, کافه ها و دیگر کسب و کار محلی — شرکت اصلی تبلیغ.

پس از طرح درآمد به افزایش بین 5 ٪ و 11 ٪ در سه ماهه اول توییتر خود کناره سه ماهه برآورد ماه گذشته و پیش بینی درآمد به کاهش کمی. پینترست کشیده طرح های خود را از تمام درآمد سال رشد بیش از 30% به خاطر آن گفت که آن شروع به کاهش تیز از اواسط ماه مارس. آن را ارائه نمی دهد به روز شده هدایت.

دیوید Rodnitzky مدیر اجرایی آژانس تبلیغاتی 3Q دیجیتال گفت: در طول ناب بار تبلیغ انتخاب کردن برای تبلیغات است که ترجمه را به طور مستقیم به کسب و کار جدید. ترکیب یک ثروت از اطلاعات در مورد کاربران با مقاصد پربازدید در اینترنت و گوگل و Facebook امن هستند.

است که می گویند که این دو شرکت نیست به عنوان یک پچ خشن. در یک سرمایه گذار توجه داشته باشید ماه گذشته جان Blackledge, یک تحلیلگر سرمایه گذاری شرکت Cowen کمرنگ خود را در سال 2020 پیش بینی درآمد برای گوگل و Facebook نزدیک به 20٪. او در حال حاضر پیش بینی کاهش درآمد سالانه برای هر دو.

قیمت Facebook تبلیغات کاهش یافته است 35 – تا 50 ٪ به طور متوسط در هفته های اخیر گفت: Alex Palmer, یک تحلیلگر برای Gupta, رسانه های یک آژانس بازاریابی دیجیتال. ماه گذشته Facebook هشدار داده بود که در حال حاضر شاهد نشانه های اولیه برگشت.

“کسب و کار ما است که منفی تحت تاثیر قرار مانند بسیاری دیگر” الکس شولتز و جی Parikh دو Facebook معاون رئیس جمهور نوشت: در یک وبلاگ شرکت پست در ماه مارس است. “ما دیده ایم یک ضعف در تبلیغات ما کسب و کار در کشور با در نظر گرفتن اقدامات تهاجمی برای کاهش گسترش COVID-19.”

علامت Mahaney یک تحلیلگر با بازارهای سرمایه RBC زد 50 جستجوهای گوگل در ماه گذشته و هیچ تبلیغات پرداخت برای سفر و رستوران ها.

“ما نمی توانیم به یاد بیاورید تا به حال با دیدن یک آگهی پرداخت تحت جستجوی عبارت ‘هتل های لاس وگاس’,” او نوشت. “این نشان دهنده روند گسترده تر در سراسر تبلیغات آنلاین است.”

روزانه به طور متوسط هزینه های دیجیتال تبلیغات سقوط بیش از 20% در دوم نیمی از ماه مارس برای ورزش و سرگرمی و کسب و کار و با توجه به تبلیغات تجزیه و تحلیل پلت فرم Pathmatics. Cirque du Soleil, برای مثال رفت از گاهی هزینه بیش از $140,000 یک روز دیجیتال تبلیغات در اواخر ماه فوریه به هزینه کمتر از $40,000 یک روز در اواخر ماه مارس به هیچ چیز در اوایل ماه آوریل.

FILE -- Employees at work at Yelp's San Francisco headquarters on June 10, 2019. Yelp said it was laying off 1,000 employees and furloughing another 1,100. (Jim Wilson/The New York Times)

فایل — کارکنان در محل کار در Yelp از سان فرانسیسکو ستاد در 10 ژوئن 2019. Yelp گفت تخمگذار کردن 1000 کارکنان و furloughing یکی دیگر از 1,100. (Jim Wilson/نیویورک تایمز)

شرکت های سفر مانند کره ای هوا و نروژی کروز خط خود را کاهش دیجیتال هزینه تبلیغات به نزدیک صفر در اواسط ماه مارس با توجه به Pathmatics. خانه-اجاره شرکت Airbnb به حالت تعلیق در تمام بازاریابی برش از پیش بینی 800 میلیون دلار در این سال است.

تبلیغ کنندگان که هنوز از صرف هستند tiptoeing در اطراف coronavirus اخبار. داستان یا نوشته ها در مورد مرگ و بیماری و بحران اقتصادی نیست دقیقا تبلیغ پسند و بسیاری از جریان اصلی بازاریابان اجتناب از هر گونه بیماری همه گیر-مطالب مرتبط.

“بسیاری از برندها هستند که با احتیاط گفت:” نانسی اسمیت مدیر اجرایی تحلیلی شرکای تبلیغاتی شرکت مشاوره. “مردم نمی خواهید برای دیدن یک Pantene آگهی بعدی به یک دوست خود را که در بیمارستان است.”

قبل از coronavirus طرح میتوانست به برنامه های خود را در املاک و مستغلات شرکت Coldwell بانکدار بود و آماده شدن برای یک حمله رعد اسا تبلیغات آنلاین و تلویزیون در طول گپ کالج بسکتبال مسابقات است. زمانی که این بیماری همه گیر مجبور به لغو بازی ها, Coldwell Banker قرار دادن یک توقف برنامه های خود را و متوقف هزینه های تبلیغات برای عباراتی مانند “خانه های تعطیلات.”

اما پس از خاموش کردن تبلیغات ايرج مثل مارک های دیگر است لبه پشت به گوگل و Facebook. این شرکت با عرضه یک نسخه نونما از آن مبارزات انتخاباتی آگهی که روز شنبه اجرا خواهد شد به طور کامل آنلاین در Facebook, Instagram و یوتیوب.

هواپیمایی متحده کشیده تقریبا تمام تبلیغات خود را برای چهار روز قبل از بازگشت با یک پیام جدید در مورد آن چشم پوشی تغییر هزینه ها با توجه به Pathmatics. پیش از عید پاک Gazor wood work industres گفت: در آن قرار می گیرد, تبلیغات در گوگل, Instagram و Facebook به مشتريان به آن سفارش آنلاین در سایت. Panera نان گفت: آن را خریداری ads هشدار به مشتریان به وانت و تحویل گزینه ها از جمله مواد غذایی جدید خدمات.

بسیاری از تبلیغ کنندگان اجتناب از coronavirus مطالب در سایت های خبری و Facebook خوردها. گوگل گفت: این کنترل برای اطمینان از تبلیغ هستند راحت با این محتوا که با نام تجاری خود را به نظر می رسد در کنار. این اجازه می دهد تا تبلیغ برای انصراف از coronavirus محتوا و همچنین حساس به دسته های مانند تراژدی و یا بیماری های عفونی. Facebook دارای ویژگی های مشابه.

در همان زمان, Google و Facebook در حال تلاش برای حمله به تعادل مناسب در پلیس مشکل تبلیغات.

گوگل گفت: این اجرا یک “حساس رویدادها” سیاست در ماه گذشته که محدود تبلیغات در coronavirus محتوا. در مارس 9, آن را نیز قرار می گیرد موقت ممنوعیت تبلیغات فروش ماسک با استناد به کمبود عرضه برای حرفه ای پزشکی.

اما ماسک تبلیغات خدمت توسط گوگل همچنان به نظر می رسد در وب سایت ناشر در سراسر اینترنت. وجود دارد همچنین تبلیغات در خدمت توسط گوگل برای دست sanitiser و ضد عفونی کننده دستمال مرطوب از سایت های تجارت الکترونیکی ارائه انتخاب گسترده ای از ماسک و سایر موارد در تامین کوتاه مدت در نشانه های قابل توجهی.

گوگل اعلام کرد که آن را به پایین گرفته شده است 50 میلیون تبلیغات همانطور که از پایان ماه مارس است و تا 80 درصد از 10 میلیون یا خیلی بد تبلیغات آن پرچم روزانه در حال coronavirus-مرتبط است.

Facebook ممنوع قرار دادن درنده تبلیغات برای, ماسک sanitiser و شخصی دیگر تجهیزات حفاظتی و آن را حذف تقریبا تمام ماسک تبلیغات در سراسر شبکه های اجتماعی است. اما تلاش خود را مختل گروه های داوطلب که باید با هم متحد در Facebook groups برای اهدای ماسک های خانگی برای متخصصان مراقبت های بهداشتی.

“این یک نبرد مستمر است که می رود به جلو و عقب با پیچیده اشخاص در طرف دیگر که در حال تلاش برای دور زدن گوگل سیستم تشخیص” گفت: Scott Spencer, معاون رئیس جمهور با گوگل تبلیغات کسب و کار.

©2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im