تخلیه سیدنی ساختمان به عنوان در معرض خطر از WestConnex تونل زنی

2016 گزارش همچنین هشدار داده است که دو ساختمان بیشتر غرب در کریدن بودند در معرض خطر بیش از حد مجاز زمین حرکت در طول تونل زنی و پیش بینی “جزئی” آسیب مانند ترک.

سبزی MP برای Balmain جیمی پارکر گفت: دولت شده بود خیلی سریع به نتیجه گیری که به علت خسارت در درختان سبز پیچیده است.

“دولت اولین غریزه است که همیشه برای محافظت از خود و انکار هر گونه مسئولیت و این فقط یک مثال دیگر” او گفت:. “حتی اگر شما حمایت WestConnex آن است که کاملا غیر قابل قبول آنچه که اتفاق می افتد به خانه های مردم.”

آقای پارکر گفت: یک فرآیند مستقل بود و نیاز به اطمینان حاصل شود که دولت و پیمانکاران برگزار شد مسئول آسیب به خانه های مردم.

اما آثار عمومی مشورتی دولتی نهاد که مهندسین بازرسی Ashfield ساختمان گفت: یک ساختاری و زمین شناسی هیچ مدرکی وجود ندارد که پایه و یا زمین زیر سطح منتقل شده بود به در یا در اطراف درختان سبز پیچیده است.

“عدم وجود هر گونه شواهد محلی و یا گسترده تر تضعیف نشان می دهد که این آسیب باعث شد با حضور و یا ساخت و ساز از WestConnex M4 شرق” آن را گفت.

در حال بارگذاری

مهندسین به این نتیجه رسیدند که آسیب شد “بسیار محلی” و محدود به یک منطقه است. “به احتمال زیاد علت اصلی آسیب های مربوط به نشت آب از لوله های آب در یک آپارتمان که باعث شد برخی از محلی گسترش زیر طبقه جزئی ترک خوردگی و آسیب دیگر” سخنگوی گفت.

اما جنیفر هارون co-convenor از لیچهردت در برابر WestConnex گفت که “بسیار مورد” که دولت را رد کرد و در یک روز هر اتصال به WestConnex تونل و بدون ارتکاب به بررسی مستقل.

در حال بارگذاری

“ما آگاه هستند از ساکنان در سراسر مسیر شکایت از ترک خوردگی و آسیب جدی به اموال خود را به دلیل WestConnex تلفات جاده,” او گفت:. “دولت باید متعهد به طور مستقل بررسی تمام موارد از ترک خوردگی یا آسیب و بی درنگ رفع هر گونه آسیب است.”

حمل و نقل برای NSW گفت: آن را به حال انجام شده و تحلیل های ماهواره ای زمین حرکت داده پوشش M4 شرق پروژه در محل درختان سبز مجتمع بیش از نه سال گذشته و آن را تا به حال نشان داده نشده است هر گونه تنش در حالت عادی زمین حرکت در نزدیکی تونل.

اقشار مدیران برای درختان سبز پیچیده به نظر کاهش یافته در حالی که سخنگوی وزیر حمل و نقل اندرو کنستانس با اشاره سوالات عمومی با این نسخهها کار مشاوره.

ما صبح و شب Edition خبرنامه

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de