در سال 1588, Montaigne بازگویی سفر خود را در سراسر اروپا توصیف فیزیکی و متافیزیکی نگرانی در زمان طاعون. تنها مرزهای واقعی و سپس در اروپا بودند کسانی که تشکیل شده از طبیعت: تپه و رودخانه و غیره. نیز وجود دارد دیوارهای خدمت به عنوان محافظ کمربند. طاعون تشکیل یک مقدار بیشتر توانمند مرز محرومیت از دسترسی به آلوده شهر و الهام بخش ترس از قرنطینه های درمانی سلول.

“در اینجا این است که در عین حال یکی دیگر از بدبختی: خارج از منزل و در داخل خانه من شد احاطه شده توسط طاعون ترین خشونت طاعون از همه آنها را. […] من مجبور به تحمل این وضعیت عجیب و غریب: به نظر من صفحه اصلی تبدیل شده است و وحشتناک. […] و بدترین چیز این است که با توجه به قوانین پزشکی برای هر خطر بالقوه شما نیاز به باقی می ماند چهل روز در بنده به قطعیت – تخیل شما را عذاب در خواهد ساخت شما تب با وجود سلامتی شما خوب است.” (مقالات, III, Chap. سوم)

در حالی که زمان طاعون به مدت طولانی پس از گذشت coronavirus Covid-19 باعث می شود ما بخواهید یک بار دیگر اگر مرز باید به عنوان یک سپر محافظ. آیا هنوز هم چنین “بد ایده خوب” به راست مرزها در برابر گسترش این جدید و در حال حاضر غیرقابل درمان بیماری ؟

پلیس چک رانندگان در فرانسه-آلمانی مرز در Huningue, شرق فرانسه در 16 مارس سال 2020 به عنوان بخشی از اقدامات برای محافظت در برابر گسترش Covid-19. سباستین Bozon/AFP

اتحادیه اروپا و مرز: گفتن ناگفته

اروپا ساخته شده است این ایده تخیلی از لغو مرزهای; آن را به طور مستمر تلاش خود را برای کاهش ارزش تدریجی. عبور از یک اروپایی مرز دیگر شامل انتظار طولانی و سخت گیر می شه خودسرانه جستجو. اما در حال حاضر اتحادیه اروپا به دوباره تعریف تابع از مرزها. در سال 2019 آن را در حال حاضر در نظر گرفته مرزهای خارجی آن محافظ فیلتر برای ورود کالا از خارج از اتحادیه اروپا. در حال حاضر آن را باید تعریف این مرزها متفاوت است: به عنوان یک بهداشت و مکانیزم ایمنی از اهمیت زیادی برخوردار است. در این راستا اتحادیه اروپا شده است پیشی گیرد و توسط آن عضو بودند که سریع به منظور بسته شدن خود را از مرزهای ملی به عنوان تهدید Covid-19 روشن شد.

از دیدگاه قانون اساسی وجود دارد هیچ چیز غیر منطقی در مورد کشورهای عضو در نظر گرفتن مسئولیت برای بهداشت عمومی و حفاظت از جمعیت خود را. این همواره مسئولیت خود در اتحادیه اروپا ، تقاطع مراقبت های بهداشتی و آزادی حرکت شده است یک مسئله پس از معاهده رم در سال 1957. هنگامی که نگرانی برای سلامت جمعیت کشورهای عضو همواره مجاز به کنترل که عبور از مرزهای خود را. برای مثال ماده 45 پیمان لیسبون در نیروی از سال 2009 تاکنون را فراهم می کند که حرکت آزاد کارگران می تواند محدود به دلایل بهداشتی. ماده 29 از بخشنامه 2004/38 فراهم می کند یک استثنا به آزادی حرکت و امکان اخراج برای حامل های بالقوه بیماری های همه گیر و یا مسری انگل. همچنین ایجاد یک مکانیسم اجازه عضو به تقاضای گواهی پزشکی از کسانی که مایل به بازدید و یا کار در داخل خاک خود است.

دادگاه عدالت اتحادیه اروپا مستقر در لوکزامبورگ و به اتهام تفسیر قوانین اتحادیه اروپا موافق است که کشورهای عضو باید مسئولیت برای سلامت عمومی مهم است. عضو دولت در نظر آن باید تصمیم گیری در هر دو سطح حفاظت از بهداشت و درمان و هر گونه اقدامات در جای خود قرار داده.

وقتی که می آید به مبارزه با رمان coronavirus این اجازه بسته شدن (یا غیر بسته شدن) از مرزهای سلول (یا غیر سلول) از جمعیت و یا ملزم (یا نه ملزم) مردم را به پوشیدن ماسک و تحت آزمون است. این اقدامات می توان توجیه کرد تا زمانی که هدف این است که برای محافظت از سلامت عمومی است. اتحادیه اروپا در دادگاه عدالت تلاش می کند تا معلوم در هر مورد که آیا کمتر سختگیرانه (هر چند کمتر موثر) اقدامات می توان به قرار دادن در محل توسط کشورهای عضو برای رسیدن به پایان می رسد.

در حال مرز تعطیلی یک راه موثر برای محافظت از بهداشت عمومی? این سوال این است که بدون شک رفتن به وجود می آیند در یک ملی یا اروپایی دادگاه. در هر مورد خاص وجود دارد تناسب در چگونه مرزهای شده اند اجرا – برای مثال مرزی کارگران هنوز مجاز به عبور از مرزهای بسته.

تراکم ترافیک در سوئیس-ایتالیایی مرز در پونته چیسو گمرک پست بین Como و چیسو شمالی میلان در 9 مارس سال 2020 است. میگوئل مدینه/AFP

چه کشورهای عضو برای رسیدن به هدف با بستن مرزهای خود را?

در 16 مارس سال 2020 کمیسیون اروپا منتشر ارتباطات در مدیریت مرزی در طول Covid-19 بیماری همه گیر. این است یک راه طولانی از “دین از مرزهای باز” را محکوم کرد توسط Marine Le Pen. ارتباطی به یاد کشورهای عضو مسئولیت های خود در امور بهداشت عمومی و فراهم می کند دستورالعمل های متناسب برای مدیریت مرزهای ملی. در مورد “بسیار شرایط بحرانی” کشورهای عضو می تواند به طور موقت معرفی کنترلهای مرزی داخلی. این در حال حاضر بوده است با تجربه در منطقه شنگن در طول مهاجر بحران 2015 و حملات تروریستی از همان سال است. یک بار دیگر ملت ها باید reassume کنترل مرزهای خود را به منظور حفاظت از سلامت و ایمنی از جمعیت خود را.

برای کمیسیون ملی مرز می شود یک فیلتر جلوگیری از کسانی که به نظر می رسد بیمار برای عبور و تبدیل به بردار از سرایت. این به این معنا نیست بسته شدن مرز و تبدیل به دور بیمار بلکه ارائه غیر تبعیض آمیز مراقبت و انزوا در کشور ورود. این فراهم می کند یک مبنای قانونی برای quarantining از مردم پس از رسیدن از سایت ها از عفونت است. عضو استفاده نمی مرزها به سفر سخت تر است یا تضعیف جنبش اگر فقط به این دلیل ایجاد بطری-گردن بسیار مساعد برای گسترش سرایت.

چه معنی آن را به نزدیک مرز ؟

بسته شدن مرزها نمی تواند صرفا بود اعلام شده توسط دولت عضو مانند یک سرود یک کلمه سحر و جادو برای برطرف کردن ویروس. آن را تنها می تواند موثر باشد اگر مرز تبدیل شدن به سایت از تقویت کنترل خدمت به محدود کردن گسترش عفونت است. در هر صورت این کمیسیون صحبت نمی کند در مورد بسته شدن مرزهای ملی بلکه اقدامات خاص برای زمانی که آنها در حال عبور است.

منظور از این اقدامات موثر و دقیق با هماهنگی مورد نیاز است. تقویت کنترل بر مردم عبور از مرز میان اتریش و ایتالیا و یا توقف یک قطار هیچ کاری نمی کند برای مبارزه با یک بحران بهداشتی اگر نه بیشتر اقدامات صورت گرفته در یا ایتالیا یا اتریش. به عبارت دیگر کشورهای عضو فقط نمی تواند سرپا ایستادن پشت مرزهای خود را و اعتماد به خود را محافظ توابع.

در طول اولین تلویزیونی نشانی در 12 مارس, Emmanuel پاکسازی توضیح داد:

“[وجود داشته] بدون شک اقدامات کنترل مرز تعطیلی اما این اقدامات باید در نظر گرفته شود که اروپایی ها در سطح اروپا به دلیل آن را در این سطح است که ما ساخته شده و ما آزادی و حمایت.”

در این راستا اتحادیه اروپا می خواهد به ماده به اصل همبستگی بین کشورهای عضو است. آن prioritises به طور فزاینده ای سیستماتیک هماهنگی بین کشورهای عضو کنفرانس ویدئویی توسط, بلکه بالاتر از همه با استفاده از اقدامات برای مدیریت بی سابقه بحران بهداشتی. برخی می گویند که این “measurettes” و این که اتحادیه اروپا تنها نشان دادن ناکارآمدی آن. در واقعیت چیزی عمیق تر در کار است.

یک مرد تحت یک بررسی سلامت در اتریش-ایتالیایی عبور از مرز در Thörl-Maglern در اتریش در 11 مارس سال 2020 است. Gert kayla ferrari/AFP

اما آنچه که در اتحادیه اروپا انجام شده است ؟

بسیاری از پزشکان در خط مقدم در مبارزه با کروناویروس بودند به سرعت نقل مکان کرد و به خشم و عدم وجود هر گونه اروپا “بهداشت و درمان”. درست است که اتحادیه اروپا هیچ قانونی ظرفیت برای ترویج یونیفرم اقدامات برای مبارزه با کروناویروس.

در های قدرت بین اتحادیه اروپا و کشورهای عضو آن عضو متحده را به کمر می آید به حفاظت از سلامت عمومی است. اتحادیه اروپا صلاحیت هماهنگ ملی مقررات اساسا تضمین کیفیت دارو است. اتحادیه اروپا می تواند اقدام, اما تنها به عنوان یک “حمایت از صلاحیت”: است که اقدام به “پشتیبانی هماهنگ و یا مکمل اقدامات کشورهای عضو” در مسائل مربوط به سلامت عمومی است.

بحران کنونی روشن می سازد که چرا یک سیاست هماهنگ است و در واقع ترجیح داده به یک سیاست است. عضو’ پاسخ به همان بحران تا حد زیادی متفاوت است, دلیل شیوع بیماری های مختلف در هر کشور (درجه عفونت بیمارستان, ظرفیت, و غیره). وجود دارد حتی تفاوت های منطقه ای در درون فرد عضو: برای مثال بخش های از مرز در آلمان بسته شد (بین Bade-وورتمبرگ و Alsace) در حالی که دیگران باز باقی می ماند (بین ایالت نوردراین-وستفالن و بلژیک به عنوان مثال).

از این تفاوت ها می توان نتیجه گرفت که یک اروپایی راه حل است و نه از نظر قانونی امکان پذیر است و نه عینی مطلوب است. اما این به این معنا نیست که اروپا اقدام است.

هل دهنده می ایستد در مقابل بسته دسترسی در سمت آلمان از پل که عبور از فرانسه-آلمانی مرز بین کهل و استراسبورگ در تاریخ 16 مارس سال 2020 در کهل. پاتریک Hertzog/AFP

گسترش طیف وسیعی از سیاست های اتحادیه اروپا

اتحادیه اروپا اعمال فراتر از سیاست های بهداشتی درجه اول برای ارائه به کشورهای عضو با معنی برای مقابله با عمده بحران اقتصادی که به دنبال بحران بهداشت و درمان. آن است که یک وضعیت بی سابقه ای برای کل بخش از اقتصاد را در انتظار قرار داده و برای بسیاری از شهروندان قرار می گیرد تحت قرنطینه.

کمیسیون اروپا بسیج کمیسیون به منظور هماهنگی در پاسخ به بحران: همراه با رئیس جمهور Ursula von der Leyen هفت کمیسیون متمرکز بر مسائل اقتصادی (معاون اجرایی رئیس جمهور بازرگانی و کمیسیون برتون Gentiloni و Valean) بهداشت (کمیسر Kyriakidou) مرزها (Johannson) و مدیریت بحران (Lenarčič). این کمیسیون همچنین در نظر گرفتن برخی از اقدامات بی سابقه مانند تعلیق ثبات و رشد پیمان اجازه می دهد کشورهای عضو به جمع آوری بدهی عمومی و تزریق liquidities به اقتصاد ملی است.

بانک مرکزی اروپا همچنین بخشی از آن با آزاد کردن 1050 میلیارد یورو (پس از یک تلاش اولیه که در نظر گرفته شد بیش از حد محافظه کار).

اتحادیه اروپا و خارجی کنترل مرز تبدیل شدن به یک مسئله سیاسی

اتحادیه اروپا بسته شدن مرزهای خود بلکه تبدیل آنها به مناطق حفاظت اروپایی بهداشت عمومی. ضروری است به این گفتمان و تشکیل یک تغییر قابل توجه است سیستماتیک کنترل هر فرد از ورود به اتحادیه اروپا از طریق مرزهای خارجی آن. مرزهای در حال حاضر “چسبناک” به طوری که افراد آلوده می تواند گرفتار شود و جدا شده است. اطلاعات هماهنگ شده بین کشورهای عضو است. حرکت آزاد اطلاعات نیز می تواند دیده می شود در جستجو برای یک درمان برای Covid-19.

اما در حالی که مرزهای تبدیل فیلتر به طور بالقوه آلوده, مردم, آنها هنوز هم باید باز باقی می ماند کالا: آزادی یک ضرورت فوری وقتی که می آید به ماسک ماسک و دارو. دلایل مشابه کشورهای عضو هنوز هم می تواند اجازه می دهد بیمار به حمل و نقل در سراسر مرزها برای مثال زمانی که در بیمارستان ها به سر می برند – به عنوان مورد با Bade-Württenberg دریافت بيماران از مولوز.

هلیکوپتر تخلیه بیمار از امیل مولر بیمارستان در Mulhouse, مارس 22 سال 2020 است. سباستین Bozon/AFP

ما می توانیم زندگی بدون بازار داخلی?

در طول سخنرانی خود در مارس 12, امانوئل, پاکسازی ادعا کرد که “آنچه در این بیماری همه گیر نشان می دهد که وجود کالا و خدمات است که باید بالاتر از قوانین بازار”. این بسیار شارژ فرمول. بازار داخلی را هرگز همان خواهد بود پس از Covid-19. عدم پاسخ قانع کننده از لیبرالیسم (و تا حدودی موثر تر پاسخ از رژیم استبدادی در چین) نشان می دهد که ممکن است زمان برای تغییرات سیستماتیک به در نظر گرفتن عواقب منفی کامل “جهانی شدن”.

وقتی که می آید به سلامت عمومی اتحادیه اروپا نیاز به پیدا کردن منابع تولید خود را حیاتی داروهای ماسک محافظ و ماسک. رغم همه چیز در بازار داخلی همچنان یک ضرورت در این دنیای جدید به دلیل این ویروس فراتر از محلی و حتی ملی است. شاید coronavirus توانسته است به اروپا حاکمیت یک واقعیت در آخرین…


ترجمه از فرانسه توسط Ciaran Lawless Carloalbertomanfredi.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو