دیپلمات های اروپایی بررسي هند شل شدن کشمیر سرکوب

این گروه شامل دیپلمات های اروپایی که برخی از آنها کاهش یافته و قبلی دعوت از دهلی نو به بازدید از این منطقه است. یک پیشنهاد رای در اتحادیه اروپا مجلس در ماه آینده می تواند سرزنش هند برای اقدامات خود را در کشمیر.

این اکثریت مسلمان منطقه هیمالیا ادعا هند و قوس رقیب پاکستان شده است و در آشفتگی پس از دهلی نو محروم از آن از وضعیت ویژه و پایین بر روی کلمپ ارتباط و آزادی حرکت در ماه اوت است.

هند پس از کاسته کسانی که محدودیت و ترمیم limited در اتصال به اینترنت در ماه گذشته به پایان یکی از طولانی ترین در جهان از جمله خاموش شدن ناگهانی در یک دموکراسی است.

اما بسیاری از رهبران سیاسی از جمله سه فرمانده سابق وزرای جامو و کشمیر دولت هنوز در بازداشت بدون اتهام تا شش ماه پس از سرکوب و روزنامه نگاران خارجی که تا کنون رد شده است اجازه بازدید از این منطقه است.

نمایندگان از کشورها از جمله آلمان و کانادا و فرانسه و نیوزیلند, مکزیک, ایتالیا, افغانستان و اتریش در یک سفر دو روزه به “شاهد برای خود مترقی normalisation از وضعیت” هند وزارت امور خارجه در بیانیه ای گفت: در روز چهارشنبه.

نمایندگانی از چندین کشور از جمله آلمان سفیر والتر ویلانوا شد تصویر در یک سنتی چوبی shikara قایق در دریاچه دال در کشمیر اصلی شهر سرینگر.

“ما در حال تعامل با تجار و بازرگانان و کارآفرینان در سرینگر در مورد وضعیت کسب و کار و گردشگری” افغانستان فرستاده Tahir Qadiry گفت: در یک توییت در روز چهارشنبه.

منابع آشنا با برنامه سفر گفت: این سفر همچنین شامل جلسات با ارتش و مقامات دولتی و همچنین روزنامه نگاران و گروه های جامعه مدنی انتخاب شده توسط سرویس های امنیتی.

ماه گذشته پانزده خارجی سفرای بازدید کشمیر سفر شرکت کنندگان مشخص می شود به عنوان محکم طراحی شده با اتاق مستقل جلسات.

“همه چیز نگاه آرام اما ما فقط تا به حال یک زمان بسیار کوتاه بیرون پنجره ماشین به ارزیابی وضعیت گفت:” یک دیپلمات که با حضور قبلی سفر.

“آنها به حقیقت, اما نه لزوما تمام حقیقت,” او اضافه شده از جلسات با نمایندگان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو