اتحادیه اروپا برای ممنوعیت اکثر مسافران خارجی برای 30 روز برای جلوگیری از ویروس

بروکسل — سران اتحادیه اروپا توافق کردند که شنبه بلافاصله پس از اعمال محدودیت های مسافرتی در اکثر اتباع خارجی ورود به اروپا را برای حداقل 30 روز برای محدود کردن گسترش این کروناویروس جدید و راه اندازی سریع-مسیر خطوط حمل و نقل حیاتی برای حفظ تجهیزات پزشکی و مواد غذایی و کالاهای جریان یکنواخت در داخل بلوک.

به عنوان ویروس مورد تعداد در اروپا با صعود به بیش از 60 ، 000 و با بیش از 2700 نفر کشته و عصبی و دولت های ملی معرفی شده اند رفع سریع اقدامات جزئی مرز تعطیلی و قرنطينه با کمی مشاوره. اتحادیه اروپا به دنبال بیش از سه ساعت ویدئو مذاکرات برای ایجاد یک جبهه متحد در برابر یک بیماری است که همچنین wreaking اقتصادی ویران کردن.

“ما مجددا نیاز به کار با هم و انجام همه چیز لازم برای مقابله با این بحران و عواقب آن” رئیس شورای اروپا چارلز میشل به خبرنگاران گفت:. او گفت: 27 کشور اتحادیه اروپا توافق کردند که به تحمیل مرز محدودیت در گردشگری و غیر ضروری کسب و کار “را به عنوان سریع به عنوان امکان پذیر است.”

طرح معاف دراز مدت اتحادیه اروپا ساکنان دیپلمات های برخی از مراقبت های بهداشتی و کارگران حمل و نقل.

رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen گفت: پیشنهاد خود را برای محدودیت “بسیاری از حمایت کشورهای عضو. آن را به آنها را در حال حاضر به پیاده سازی. آنها گفتند: آنها را بلافاصله انجام دهد.”

آنگلا مرکل گفت توافق رهبران در یک کنفرانس تلفنی به ورود بان کی مون با “بسیار محدود استثنا” است و آلمان خواهد شروع به اجرای آن بلافاصله.

مرکل گفت: شهروندان سوییس و لیختن اشتاین بریتانیا و نروژ معاف هستند. رهبران اتحادیه اروپا همچنین توافق کردند به هماهنگی بازگشت از شهروندان اتحادیه اروپا رشته در خارج از بلوک, او گفت:.

Von der Leyen گفت: آنها نیز حمایت یک پیشنهاد برای راه اندازی “خطوط سبز” برای کامیون ها و دیگر اولویت وسایل نقلیه با هدف ضرب و شتم ترافیک است که باید شکل گرفته در اطراف نقاط عبور در مرزهای داخلی که در آن هیچ شناسه یا وسیله نقلیه چک مورد نیاز بود فقط روز پیش.

کسانی که حمل و نقل دستورالعمل او گفت: “باید به اجرا در حال حاضر”

رهبران توافق کردند که ملاقات دوباره برای سومین ویدئو کنفرانس و به لغو اجلاس سران آنها برنامه ریزی برای حضور در بروکسل در اواخر هفته آینده.

“ما در حال آماده به انجام همه چیز را که مورد نیاز است. ما باید دریغ نکنید برای اقدامات اضافی به عنوان وضعیت تکامل می یابد” von der Leyen به خبرنگاران گفت:.

در یک به روز رسانی جدید روز شنبه, مرکز اروپایی برای کنترل و پیشگیری از بیماری گفت که 61,098 موارد coronavirus در حال حاضر گزارش شده در اروپا و 2,740 نفر کشته شده اند که اکثریت قریب به اتفاق در ایتالیا.

پس از ایتالیا صفر در اروپا نبرد با COVID-19 اسپانیا و در حال حاضر فرانسه را به اعمال قفل فراز محدود شهروندان به خانه های خود را جز برای کسب و کار فوری مانند خرید مواد غذایی و یا رفتن به هر بیمارستان که هنوز هم ممکن است باید از این ظرفیت برای درمان آنها.

نه کشور باید به اطلاع کمیسیون اروپا, اتحادیه اروپا اجرایی که آنها دوباره به راه افتادند ID چک در داخل اروپا گذرنامه-رایگان منطقه شنگن. در میان آنها هستند اتریش مجارستان جمهوری چک و لهستان که در زمان یک طرفه اقدام به توقف هجوم مهاجران در سال 2015.

در واقع, آن است که یک شبیه چالش است که رهبران در حال دست و پنجه نرم کردن با آنها به عنوان مقابله با کروناویروس — چگونه به اطمینان حاصل شود که چیز ساییده شده همبستگی میان همکاران در همان باشگاه اروپا می کند نه به طور کامل باز کردن به عنوان بحران عمیق تر.

خواسته دوشنبه که آیا اروپا می تواند همیشه در حال بازگشت به املاک ID-بررسی سفر رایگان پس از این دیدار آنگلا مرکل گفت: “من امیدوارم. اما آن را نشان داده شده است که هماهنگی کار نمی کند به خوبی در همه جا راه یکی را باید امیدوار بود.”

اتحادیه اروپا طرح های تایید شده شنبه نسبتا متوسط به اروپا متمرکز قدرت در این بحران محدود هستند. در حالی که آن را ممکن است یک اتحادیه جهانی بزرگترین بلوک تجاری باقی می ماند تجمع 27 فرد کشورها با پوپولیستی و راست دولت است که رد سفارشات از بروکسل.

“در روزهای اخیر در کشورهای اروپایی موفق به هماهنگی رویکرد خود” نخست وزیر چک Andrej بابیان روز شنبه گفت که او اعلام کرد که بسته شدن از کسب و کار خرده فروشی در کشور است. “ما نمی نیاز به صبر برای بروکسل به ما هر گونه مشاوره.”

در زمان بحران در اروپا و ماشین آلات است آهسته. مانند یک سوپر-ساقی برخورد با غیر قابل پیش بینی 27-به رهبری استاد اتحادیه اروپا عظیم بوروکراسی ارائه می دهد ایده ها و پیشنهاد برنامه ها و گاهی اوقات cajoles اما اغلب از آن باید منتظر تصویب است.

——

فرانک Jordans در برلین و کارل Janicek در پراگ کمک به این گزارش.

——

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>