اتحادیه اروپا در نشست سران تولید کرده است هیچ پیشرفت قطعی در مورد صرفه جویی در اروپا و جنوب کشور از بزرگترین رکود در حافظه زندگی. وجود دارد صحبت از یک بازیابی صندوق حداقل €1 تریلیون دلار (£873 میلیارد دلار) در حال حاضر که رهبران اتحادیه اروپا متوجه می شوند که €540 میلیارد بسته اعلام کرد که قبلا ممکن است به اندازه کافی بزرگ.

هنوز شمال-جنوب بخش مسدود پیشرفت بیشتر در میان بزرگ و اختلاف نظر در مورد چگونگی این صندوق باید کار کند. آلمان و “صرفه چهار” از اتریش, هلند, سوئد و دانمارک هستند و اصرار دارد که بیشتر پول باید از طریق دولت وام های نسبتا کوچکتر کمک صندوق.

ایتالیایی برتر جوزپه کرد. سازمان حفاظت محیط زیست

ایتالیا و فرانسه و اسپانیا در حال فشار برای کل صندوق از €1 تریلیون دلار به رقم 1.5 تریلیون دلار از کمک های مالی وام استدلال بدهی های ملی خود را بیش از حد بالا هستند به قرض است. بحث سوال از صدور یوروباندز به این صندوق کمک های مالی قابل ملاحظه بود کنار به عنوان جنوبی سازمان ملل خواستار کمک های مالی به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. ایتالیایی برتر جوزپه کونته خواستار آن را “سیاسی اورژانس”.

همه که کمیسیون اتحادیه اروپا و رئیس جمهور Ursula von der Leyen می گویند پس از این جلسه بود که این صندوق خواهد نیاز به یک “صدا تعادل” بین وام و کمک های مالی. با تصمیم گیری های مهم به تعویق افتاد تا زمانی که ممکن است این تلاش کشورها باید قطع. در پاسخ یورو در برابر دلار سقوط کرد.

مشکلات ساختاری

در ریشه این اختلافات نهفته اتحادیه اروپا را ناقص سیاسی و اقتصادی معماری که آشکار می شود در هر بحران است. با ضعیف سیاسی در مرکز بروکسل هر یک از 27 عضو می وتو تصمیم گیری به طور نامحدود. برای 19 در حوزه یورو نیز وجود دارد که یورو خفتبار.

بدون انعطاف پذیر نرخ ارز هماهنگ دولت و سیاست های اقتصادی و یا یک مکانیزم قوی به reallocate سرمایه گذاری به بیمار عضو بازار مشترک هدایت رشد اقتصادی به آن سازنده ترین مناطق و برگ های ضعیف تر هستند. این بود که علت واقعی بحران یونان و آن را اقتصادی زمان بمب کوچک برای کشور ایتالیا, اسپانیا و پرتغال. اضافه کردن طولانی تاریخی اختلافات و گسترده ای تفاوت های فرهنگی و اتحادیه اروپا به نظر می رسد به خصوص بیمار مجهز به یک بیماری همه گیر.

گردشگری یک flashpoint. اروپا جذب بیش از 50 ٪ از تمام جهانی گردشگری و جنوب بستگی دارد بر روی آن بیشتر است. سفر و گردشگری است که 13 درصد از ایتالیا تولید ناخالص داخلی 14.3% از اسپانیا و 20.8 درصد از یونان بسیار بیشتر از 8.5% متوسط از “صرفه چهار”. و آن را نمی افتد به طور مساوی در سراسر سال امیدوار کننده بیشتری شوک اگر گردشگران داخلی ماندن در این تابستان. این یک انگیزه قوی در پشت جنوب کشور با توجه به بلند کردن اجسام مستند محدودیت دانستن آن می تواند دوباره سرعت بخشیدن به عفونت نرخ.

مایورکا آرام. سازمان حفاظت محیط زیست

البته مشابه اصول به هر فعالیت اقتصادی است که نیاز مردم به حضور فیزیکی. که شامل حمل و نقل و تدارکات و کشاورزی است. برای مثال کشاورزی کمک 2 ٪ به 4 ٪ از تولید ناخالص داخلی به جنوب کشور اتحادیه اروپا است که دو بار که از شمال اعضا. این دولت اساسا گیر کرده بین چکش و سندان – از این رو نیاز به کمک فوری.

خبر خوب این است که آسیب های اقتصادی از مستند باید به طور موقت ارائه شده اتحادیه اروپا برای جلوگیری از سالم کسب و کار ورشکسته. اولین €540 میلیارد بسته و بانک مرکزی اروپا €750 میلیارد تعهد به ساحل تا اعضای اوراق قرضه و دیگر اوراق بهادار مالی شد یک شروع خوب است اما به وضوح بیشتر لازم است.

پشت صحنه, فشار دادن و سوال باقی می ماند که در آن برای پیدا کردن پول لازم است به سرعت به اندازه کافی. پاسخ پیشنهاد شده توسط nine اعضای اتحادیه اروپا از جمله ایتالیا و اسپانیا و فرانسه به موضوع مشترک اتحادیه اروپا بدهی برای اولین بار اجازه می دهد تا کشورهای ضعیف تر به نگه داشتن وام در نرخ بهره پایین.

این می تواند به شکل یوروباندز تنظیم دائمی سابقه برای متمرکز قرض است که در آن تمام اعضای اتحادیه اروپا تضمین بدهی. این می تواند یک اصطلاح coronabond که در آن بدهی تنها می تواند مورد استفاده قرار گیرد به مقابله با این بیماری همه گیر. و یا به عنوان پیشنهاد شده توسط جورج سوروس میلیاردر, آن می تواند به اتحادیه اروپا پیوند همیشگی که وجود دارد به طور دائم و اصل هرگز نیاز به پرداخت.

اروپا و کشورهای شمال به شدت مخالف این همه. برخی استدلال می کنند که نیاز به تصویب تغییرات خواهد بود که بیش از حد وقت گیر اما مسئله واقعی است که نیاز به تعهد بدهی های متصلب تا جنوب. آخرین رهبران جلسه نشان می دهد این است که به هیچ صورت به همین دلیل است که بحث منتقل شده به کمک های مالی در مقابل وام.

چگونه به صرف این

با فرض دستیابی به موفقیت است که باعث می شود کمک های مالی در دسترس نیمه دوم این سال اعضای, نیز باید تمرکز بر چگونه بودجه باید هدایت شود. گزینه خوبی خواهد بود, بهره وری, سرمایه گذاری برنامه ریزی برای کل اتحادیه اروپا است که در آن بودجه خواهد بود بشود ساخت کشورهای سازنده تر است. ضعیف بهره وری شده است یک لو لو برای جنوب اروپا سازمان ملل متحد از سال, پس هر کس از مزایای بهبود این.

بودجه می تواند به طور بالقوه نیز بشود برای کمک به کشورهای شمالی اندازه: آنگلا مرکل گفته است که حتی در توانا آلمان زیرساخت های آموزش و پرورش, انرژی سبز و فن آوری عقب مانده هستند.

آنگلا مرکل هشدار داده و حتی آلمان با چالش های بزرگ. سازمان حفاظت محیط زیست

حتی پس از آن بدون مشترک اتحادیه اروپا و وام گرفتن نیاز به کمک به بازیابی صندوق خطرات قرار دادن بیش از حد سنگین یک بار در جنوب. در عوض اتحادیه اروپا می تواند جمع آوری کمک مالی توسط خفقان را در پناهگاه های مالیاتی در حال حاضر که بریتانیا حق وتو است و نه مانع. هر گونه سرمایه گذاری در این – beefing تا منابع از مقامات مالیاتی می گویند احتمالا تولید چندگانه می گرداند. مهار چنین نابرابری نیز کمک مبنای مشروعیت اتحادیه اروپا برای بسیاری از شهروندان که احساس می کنید آن را برای آنها کار نمی کند.

در عین حال مسلما مهم ترین مسئله است و نیاز به یک متحد اتحادیه اروپا موضع فقط در حال حاضر. این می تواند به شکل قوانین مشترک در اطراف باز کردن سفر و به طور کامل از سرگیری فعالیت های اقتصادی. کشورهای عضو همچنین باید توافق در یک تابه-اتحادیه اروپا, بهداشت و درمان, سیستم, حفاظت, پس بدون آن جنوب ملل قطع می تواند تعهدات خود را برای مراقبت از شهروندان از دیگر کشورهای اتحادیه اروپا برای حفاظت از خود بیمار اقتصاد است. این نیروی اعضای دیگر به دنبال کت و شلوار.

از طریق بحران آمده فرصت – به یاد داشته باشید آن را در زمان یک جنگ فاجعه بار برای متحد کردن اروپا است. اتحادیه اروپا می تواند یک پلت فرم برای سیاست است که حفاظت از آن سلامت شهروندان و کاهش نابرابری ترویج آموزش و ترویج محیط زیست است. بیش از هر زمان اروپایی ها باید اقدام قاطعانه برای تقویت این اتحادیه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de