OTTAWA — پاره وقت و فصلی کارگران در حال حاضر واجد شرایط برای ادعای 2000 دلار کانادا واکنش اضطراری سود و پول جدید در حال آمدن است برای کارگران خط مقدم نخست وزیر جاستین ترودو اعلام کرده است.

در حال حاضر کارگرانی که درآمد کمتر از $1000 در ماه مانند قرارداد یا, فرفره, اقتصاد, کارگران یا که فصلی اشتغال و نمی تواند پیدا کردن یک شغل با توجه به COVID-19 و همچنین به عنوان کسانی که در حال اجرا هستند از اشتغال و بیمه هم اکنون می توانید تقاضای خود را به CERB.

“شاید شما یک داوطلب آتش نشان و یا یک پیمانکار که می توانید انتخاب کنید تا برخی از تغییرات و یا شما باید یک کار پاره وقت در یک فروشگاه مواد غذایی است. حتی اگر شما هنوز هم در حال کار و یا شما می خواهید برای شروع به کار دوباره, شما احتمالا نیاز به کمک برای ساخت به پایان می رسد دیدار” ترودو گفت.

رونمایی از پیش بینی واجد شرایط گسترش به CERB برنامه ای است که شش میلیون کانادایی در حال حاضر اعمال می شود برای ترودو گفت: او نیز با استان ها برای افزایش دستمزد ضروری خط مقدم کارکنان به نگه داشتن آنها را در این کار است.

او گفت: در همکاری با استان ها و مناطق و دستمزد در حال رفتن به افزایش برای کارگران ضروری است که در حال ساخت کمتر از 2500 دلار در ماه “را به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.” آن را در دستور کار دیدار با premiers در روز پنج شنبه.

ترودو گفت که ضروری خط مقدم کارکنان در بیمارستان های سالمندان خانه و مراقبت طولانی مدت امکانات در حال انجام “برخی از سخت ترین مشاغل در کشور است.”

“برای بسیاری از کارگران به دنبال پس از آسیب پذیر ترین کانادایی از جمله سالمندان و کسانی که با معلولیت و ما می دانیم که شرایط بدست سخت تر در طول هفته گذشته است. و شما نیاز به حمایت در حال حاضر” ترودو گفت.

“همانطور که ما به صورت بی سابقه ای تهدید برای سلامت عمومی شما ما مهم ترین خط دفاع. ما انجام خواهد داد هر چه ما می تواند به شما کمک کند کار خود را و پشتیبانی شما از طریق این.”

بسته شدن برخی از شکاف ها شناسایی شده اند که با کمک های اضطراری برنامه شده است تعهد دولت ساخته شده است که میان انتقاد که بسیاری از کانادایی ها از سمت چپ بود. دولت گفت که تمرکز اولیه خواهد بود در گرفتن پول از درب به عنوان بسیاری از مردم به عنوان امکان پذیر است و خوب تنظیم معیارهای بعد.

لیبرال ها گفته اند که آنها شده اند به دنبال راه هایی برای نگه داشتن به عنوان بسیاری از مردم به عنوان امکان پذیر است و ارائه یک تا درآمد خود را یکی از گزینه های آنها بررسی شد.

به عنوان برنامه بود قبل از گسترش به منظور متقاضیان واجد شرایط به دست آورده اند باید حداقل 5000 دلار در 12 ماه گذشته یا در سال 2019 به عنوان یک کل است و باید از کار به دلایل به طور مستقیم مربوط به COVID-19 بیماری همه گیر.

در توافق با احزاب مخالف بیش از آخر هفته به سرعت پیگیری $73 میلیارد یارانه دستمزد لایحه تصویب لیبرالها توافق برای پیاده سازی حمایت بیشتر اقدامات برای گروه هایی که افتاده بین ترک ها موجود اورژانس مزایای.

ترودو گفت: انتظار می رود بیشتر به اطلاعیه این هفته برای کمک به دانش آموزان, کسب و کار, تجاری, اجاره و بخش های که در خصوص سخت-ضربه.

به روز شده در اقدامات کمک های اولیه به عنوان مقدماتی آمار کانادا داده ها نشان می دهد که فعالیت های اقتصادی در ماه مارس کاهش یافته است توسط یک رکورد نه درصد و بانک مرکزی کانادا هشدار رکود اقتصادی ناشی از جهانی همه گیر خواهد شد در بدترین شرایط رکورد.

دولت همچنین اعلام کرد سلامت روان پورتال در دسترس بر روی وب سایت دولت و از طریق جدید خود را COVID-19 نرم افزار. از طریق این Canadians — بسیاری از آنها احساس استرس و اضطراب و یا ضعف با توجه به بحران کنونی و جداسازی طبیعت از ماندن در خانه می توانید اتصال با سلامت روان حرفه ای.

“اگر شما نیاز به لطفا رسیدن است” ترودو گفت.

در ضمن با اواسط ماه مارس توافق برای از سرگیری منظم مجلس عوام نشست روز دوشنبه بر روی میز مذاکرات در حال انجام میان احزاب که چگونه مجلس می تواند اقدام در میان همه گیر بدون بسته بندی 338 نمایندگان مجلس برگشت به اتاق.

این توافق در ابتدا به حالت تعلیق در جلسه اظهار داشت که تاخیر بیشتر و یا پیگیری از مدل های دیگری خواهد نیاز به هر چهار به رسمیت شناخته شده احزاب ثبت نام در, اما به عنوان یک مطالعه از زنده ماندن مجازی مجلس می شود در جریان اتفاق نظر وجود ندارد در چه صورت بهار نشسته باید.

محافظه کاران می خواهید برای دیدن برخی از شکل از فرد در نشست رزومه و خروجی محافظه کار رهبر اندرو Scheer به پرواز در آمد خانواده اش را به اتاوا با قصد اقامت در شهر برای بهار جلسه مجلس.

Scheer در ادامه به درایو صفحه اصلی تماس خود را برای مجلس به رزومه در طول یک رسانه در دسترس بودن در روز چهارشنبه.

پس از تعلیق در آمد به اثر شده اند وجود دارد دو نشست اضطراری به تصویب کمک های مالی قانون هر دو رخ داده است با حداقل تعداد نمایندگان مورد نیاز, هر چند آن را نیز مجبور کارکنان امنیتی و مقامات دولت را به ساختمان هنگامی که اکثر کانادایی ها گفته بودن به ماندن در خانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im