فرار 2020 با پله به د090s، با اقامت Airbnb در آخرین فیلم پرفروش

تورنتو — در دشوت کشور، اور.، چند نفر در حال گرفتن تغییر برای فرار به طور خلاصه همه گیر و گام به عقب در دهه 90 — با شرکت در تجربه خاص Airbnb در داخل آخرین فیلم پرفروش جهان.

“گرد و غبار کردن آن کارت عضویت برای یک sleepover، فهرست خوانده می شود.

در طول چند ماه گذشته، ما بازدید های منظم از دوستان، همسایگان و گردشگران از سراسر جهان را از دست داده است. بنابراین، ما در حال باز کردن فروشگاه ما به سه غلاف قرنطینه از مهمانان شهرستان Deschutes برای یک شب فیلم از راه دور اجتماعی، درست مانند آن از دهه های گذشته!”

قبل از جریان بیش از فیلم و تلویزیون کسب و کار ، فیلم ، فیلم پرفروش یکی از بزرگترین دی وی دی و خانه شرکت های اجاره ویدیو در این سیاره بود.

حالا، خم شو، سنگ روب، خونه آخرين مکان “بلوک” ـه. در حالی که خارج به نظر می رسد مانند فروشگاه های سال بله، کامل با بزرگ، درخشان حروف زرد املا “، عکس های ارسال شده به لیست نشان می دهد که داخلی شده است تا برای حزب تنظیم شده است.

در پشت ردیف قفسه بندی پر از دی وی دی و بازی های ویدئویی منطقه گسترده، فرش شده، با یک تخت ممپه راه اندازی شده برای مواجه با یک تلویزیون بزرگ است. آرم فیلم های “بلاگر” روی دیوار می شينه. یک عکس حتی یک قفسه از میان وعده های فیلم در دسترس برای بازدید کنندگان را نشان می دهد.

“کمک به خودتان را به برخی از NERDS، کشمش و پاپ کورن (سنگین در کره) ، اما مطمئن شوید که شما را نجات اتاق برای چند برش ، توصیه های لیست.

سه شب برای گرفتن در 18 سپتامبر 19 و 20 باقی می ماند و تا چهار نفر می توانند یک شب کتاب، ارائه آنها همه از حباب قرنطینه یکسان است.

فروشگاه براي شب مال توست پس رها کنید، بوم باکس را ببلاست و دنبه دهم دهم مورد علاقه تان را بپوشید تا در دوران دیگری احساس حق در خانه داشته باشيد»

منطقه اتاق نشیمن باقی خواهد ماند تا برای مشتریان بانامهای برای مدت کوتاهی پس از آخرین مهمانان را بررسی کرده اند کاوش.

Sandi Harding مدیر فیلم های فیلم سازی در بایو Airbnb خود نوشت که او عاشق فیلم تمام عمر خود بوده است و در این فیلم پرفروش خاص از سال 2004 کار کرده است، زمانی که فیلم های بابلکس در هزاران نفر شماره.

“من بالا و پایین از این کسب و کار را دیده ام، اما هیچ چیز نمی تواند جایگزین رفتن به فروشگاه با عزیزان به فهرست قفسه ها و پیدا کردن یک فیلم که مناسب هر خلق و خوی شما در” او نوشت.

“COVID-19 همه گیر شده است آزمون جامعه ما بر خلاف هر دیگر, بنابراین ما تصمیم گرفتیم برای لیست این اقامت برای زنده نگه داشتن این سنت در این زمان نامشخص.”

در حالی که ممکن است فیلم های “بلستر” انفجاری از گذشته باشد، حفظ امنیت در زمان حال مهم است، بنابراین مهمانان با پوشش های صورت، دستمال های ضدعفونی کننده و بهداشتی کننده دست برای اقامت خود فراهم خواهند شد. فروشگاه نیز قبل و بعد از هر اقامت تمیز می شود.

هاردينگ يادداشت مي کند که وقتي کليدها را دست مي دهد، ماسک مي پوشد، و از هر مهماني مي خواهد که همين کار را بکند.

با توجه به فهرست، ایربنب همچنین خواهد شد ساخت کمک مالی به جامعه انسانی از اورگان مرکزی به عنوان بخشی از این رویداد، به منظور دادن به جامعه است.

اگر چه فهرست برای Airbnb به نظر می رسد بسیار دوستانه, آنها یک هشدار.

“مراقب باشید از خواندن ‘مریم خونین’ در حمام کارکنان خارج از اتاق استراحت، لیست می گوید، “به عنوان شما فقط ممکن است شبح شایعه به شکار فروشگاه احضار.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de