خطا در کارگران comp قربانیان پرداخت برای شش سال با 25 درصد underpaid توسط icare

بیانیه ای از دولت بیمه سازمان تنظیم مقررات (SIRA) گفت: در آن موارد که در آن پرداخت هفتگی به متقاضیان شد نادرست محاسبات حق بیمه به صورت متوسط برای کسب و کارهای بزرگ نیز ممکن است نادرست.

icare has identified underpayments and overpayments over six years in a review of 3000 workers compensation claimants.

icare شناسایی کرده underpayments و پرداخت بیش از شش سال در یک بررسی از 3000 جبران خسارت کارگران و متقاضیان.

SIRA دستور icare “به اقدام سریع و به طور کامل تعیین کمیت و مقیاس این مسئله” است و نیاز به icare به بازپرداخت هر underpaid کارگران است.

Icare دستور داده شد برای تولید یک بررسی و اصلاح طرح توسط جمعه, جزئیات زمانی که به حد کامل از مسائل شناخته خواهد شد, یک پیشنهاد رویکرد و بازه زمانی برای بازپرداخت هر یک از کارگران که underpaid و همه کارفرمایان که پس از پرداخت حق بیمه بالاتر از مناسب.

آن خواستار ارزیابی ریسک حسابرسی برای دیگر دولت NSW جبران خسارت کارگران وجوه و اموال دولت بیمه طرح مدیریت توسط icare شناخته شده به عنوان خزانه داری موفق صندوق.

NSW جبران خسارت کارگران و طرح از دست داده و تقریبا 1 میلیارد دلار در سال مالی گذشته تا حد زیادی به دلیل معرفی جدید برون سپاری مدیریت ادعا می کند مدل با توجه به یک گزارش مستقل.

دانیل Mookhey, NSW Labor مخالفت با وزیر سرمایه گذاری و کسب و کار کوچک گفت: با توجه به تنظیم کننده را بررسی تنها نگاه 3000 متقاضیان از میزان واقعی پرداخت مشکلات ممکن است بسیار بالاتر است.

“ده ها هزار بیمار و کارگران مجروح شده اند ممکن است underpaid چون خزانه دار خود آژانس آن مبالغ اشتباه” آقای Mookhey و افزود: در آن قرار داده و نگرانی در سطح Woolworths underpayment حماسه.

“هیچ کس نمی تواند می گویند و در عین حال چقدر پول بیمار و مجروح شدند underpaid اما این لایحه است که به احتمال زیاد برای اجرا به میلیون ها دلار.”

در پاسخ icare با صدور بیانیه ای گفت: اجرای جدید این پلت فرم در سال گذشته شناسایی “اختلاف”.

“تضمین کیفیت نمونه شناسایی تعدادی از پتانسیل موارد که در آن اولیه قبل از آسیب میانگین درآمد هفتگی محاسبه تناقضات با طرح عامل مورد مدیران ممکن است منجر به پتانسیل و underpayment اشتباهات ساخته شده به کارگران در اولین هفته سود پرداخت.

“پس از تایید نمونه در هفته گذشته icare اطلاع سیرا از پتانسیل تناقضات مطرح شده و نیاز به گسترده تر بررسی در سراسر NSW کارگران جبران کنند.”

Icare گفت: آن را نمی خواهد بهبود پرداخت خواهد شد اما زدودن هر underpayments. اکثر مسائل مربوط به تاریخ از قبل از سال 2016 icare گفت.

در پاسخ به سوالات در مورد تاثیر بر دولت منابع مالی یک سخنگوی خزانه دار Dominic Perrottet با صدور بیانیه ای گفت: این موضوع predated icare.

“Icare در حال کار از طریق میزان پتانسیل اختلاف و خزانه دار در انتظار آنها به تدبیر و برنامه ریزی برای رسیدگی به آنها را به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

“Icare در حال حاضر نشان داد آنها نمی خواهد به دنبال بازپرداخت وجوه پرداخت شده.”

در سال گذشته سیرا دستور بررسی مستقل اسمی بیمه گر موفق توسط icare. این بیمه بیش از 284,000 کارفرمایان و 3.4 میلیون کارمند و دارای بیش از 32 میلیارد دلار در دارایی.

Icare را از دست دادن خالص در FY2019 $بود 874.3 میلیون تقریبا دو برابر پیش بینی با سرزنش ورقه ورقه خانه به ادعاهای جدید مدل معرفی شده در سال 2018 است.

مسئله این است که انتظار می رود مورد بررسی قرار گرفت توسط یک کمیته پارلمانی در روز دوشنبه.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im