کمتر از یک ماه پس از محدودیت اولین بار در زمان اثر استرالیا به نظر می رسد به موجود گسترش COVID-19 موفق تر از ما می تواند احتمالا تصور است.

اما ما انجام داده ایم به طوری که در هزینه غیر قابل تصور: swathes بزرگی از اقتصاد تعطیل شده اند ترک معیشت میلیون ها نفر از مردم استرالیا در انتظار به طور نامحدود. با موارد جدید در حال حاضر در کاهش این گفتگو در امروز ملی در جلسه هیئت دولت را به نوبه خود به آنچه که می تواند بازگشایی و هنگامی که.

اما هزینه های اقتصادی دوباره افتتاح قبل از موعد مقرر می تواند زیاد باشد.

حداقل هزینه استراتژی اقتصادی است که از بین بردن COVID-19 از استرالیا در دسترس نباشد. رشد شواهد اپیدمیولوژیک نشان می دهد ممکن است برای ما برای از بین بردن coronavirus ظرف دو تا سه ماه آینده.


ادامه مطلب: در مورد آخر بازی C: توقف تقریبا همه چیز را راه اندازی مجدد هنگامی که coronavirus رفته است


نیوزیلند است که به دنبال چنین استراتژی است.

استرالیا دولت و قلمرو دولت باید به صراحت اعلام کند که آنها می خواهند برای از بین بردن ویروس و حفظ خشن مستند محدودیت تا موارد جدید را به صفر و یا نزدیک به آن است.

و در ضمن ما تعلق ارزشمند هوش از کشورهای دیگر در مورد چگونه به بهترین وجه به ظهور از مستندات و بر این اساس برنامه ریزی.

بدون شک این استراتژی را بزرگ کوتاه مدت هزینه های اقتصادی.

سازمان همکاری اقتصادی و توسعه تخمین می زند که شدید خاموش شدن ناگهانی مانند سطح ما-سه محدودیت از بین بردن تقریبا یک چهارم از فعالیت های اقتصادی, هزینه, اقتصاد استرالیا در حدود 2 ٪ از تولید ناخالص داخلی سالانه برای هر ماه آنها در محل باقی می ماند.

این به این معنی سه ماه تعطیل خواهد اصلاح شش درصد خارج از استرالیا به تولید ناخالص داخلی سالانه.

اما دولت بی سابقه ای از بسته اقتصادی حمایت به معنی بسیاری از شرکت ها و خانواده ها نیز قرار داده شده و در کوتاه اما طوفان شدید.

درد کوتاه مدت و طولانی مدت به دست آوردن

نیز وجود دارد بسیار زیاد اقتصادی صعودی اگر ما از بین بردن این ویروس و اقتصاد می تواند بیشتر یا کمتر به حالت عادی بازگشت.

مدارس و ادارات می تواند دوباره باز می تواند به عنوان کافه ها و رستوران ها. واردات و صادرات کالا خواهد جریان آزادانه. دانشجویان بین المللی می تواند هنوز هم به استرالیا با قرنطینه و آزمایش و COVID-رایگان معنی بیشتر را انتخاب کنید استرالیا بیش مقاصد دیگر.

نه همه چیز را می تواند به حالت عادی بازگشت. بین المللی گردشگری را یک ضربه به دلیل تنگ مرز کنترل خواهد بود نگهداری می شود تا زمانی که این بیماری همه گیر متهم در خارج از کشور. اما گردشگری بین المللی حساب برای فقط 2 درصد از تولید ناخالص داخلی. و مسافرت داخلی را رونق.

و در حالی که چشم انداز از 90 روز از مرحله-سه محدودیت دلهره آور است, آن کمتر از هزینه های اقتصادی از جایگزین.

وزیر بهداشت گرگ شکار به درستی حکومت اجازه می دهد که ویروس به گسترش از طریق جامعه است.


ادامه مطلب: این ‘گله ایمنی مسیر به مبارزه با کروناویروس غیر اخلاقی است و به طور بالقوه خطرناک


حتی با یک به اصطلاح گله ایمنی استراتژی کمی وجود دارد شانس است که زندگی اقتصادی را بازگشت به حالت عادی برای حداقل 12 ماه. فضایی فاصله هنوز هم مورد نیاز برای اطمینان از بیمارستان های ما شد نه ضعف و ترس از عفونت جلوگیری می کند بسیاری از مردم از رفتن خارج. بسیاری از کسب و کار باقی می ماند بسته شده است.

اتخاذ یک گلدیلاک استراتژی – که در آن ما سعی می کنیم برای پیدا کردن تعادل بین حق اجازه می دهد برخی از فعالیت های اقتصادی در حالی که نگه داشتن عفونت کم به معنی کمتر می میرند اما هنوز هم می تواند بد برای اقتصاد است.

در حالی که وجود دارد امید است که استفاده گسترده از ماسک های صورت و بهبود ردیابی و ردیابی این بیماری ممکن است تغییر این – هیچ اطمینان وجود دارد.

پیچیده قرارداد ردیابی و نظارت در ابتدا موثر در کمک به کشورهایی مانند سنگاپور به تا حد زیادی باز بماند اما آنها بیش از حد پس از توسل به یک مستند به نگه داشتن عفونت تحت کنترل است.


ادامه مطلب: Coronavirus: چه چیزی باعث می شود یک “موج دوم” از شیوع بیماری و می تواند ما این را در استرالیا ؟


در عمل چند بخش در حال حاضر بسته می تواند بازگشایی در استرالیا تحت گلدیلاک استراتژی است.

کلید قفل در دانشگاه سیدنی تخمین می زنند که حتی یک کاهش 20 درصدی در فضایی فاصله رعایت خواهد فشار نرخ انتقال بالای یکی (که است که در آن یک فرد آلوده به طور متوسط آلوده بیش از یک دیگر).

نشان می دهد که مدارس می تواند احتمالا دوباره باز اما بسیاری از محل های کار و کلاس های دانشگاه ممکن است مجبور به ماندن بسته شده است.

به عنوان خواهد داخلی مسافرت هوایی و خیلی غیر ضروری خرده فروشی. سیاسی لابی بیش از آن صنعت باید امتیاز به دوباره باز کردن برای اولین بار نیز شدید است.

و هر آنچه که مورد نیاز است برای نگه داشتن نرخ ابتلا به عفونت پایدار خواهد نیاز به در محل باقی می ماند تا زمانی که گله ایمنی و یا واکسن – و این احتمالا به این معنی زمانی که 18 ماه با فرض اینکه هر دو اتفاق می افتد.

ما انتخاب های طولانی و یا کوتاه shutdown

برای 18 ماه از فندک محدودیت به بهتر برای اقتصاد از بستن برای یکی دیگر از 2 تا 3 ماه برای از بین بردن ویروس از هزینه های اقتصادی از یک فندک خاموش شدن نیاز به شش تا نه برابر کمتر آسیب رساندن به اقتصاد از یک شديد shutdown.

که نیاز به تقریبا حذف کامل فاصله مکانی است که نه بر روی میز است.

اگر وجود دارد تمدید خاموش شدن ناگهانی میلیون ها نفر از مردم استرالیا خواهد آمد از طرف دیگر با قابل زخم; بسیاری از کار هرگز دوباره.

شرکت های است که می تواند تحمل سه ماه بدون خاموش کردن از بین می رود بعید است برای زنده ماندن تا 12 ماه بدون دولت بیشتر پشتیبانی می کند. و هزینه های بودجه از آن حمایت خواهد شد بسیار بزرگتر برای نسل های آینده اگر تمدید تا 12 ماه یا بیشتر.


ادامه مطلب: ‘خوشحال’: پیشرو متخصص سلامت در نیوزیلند coronavirus خاموش کردن و به چالش کشیدن هفته پیش


آرامش بخش ترین محدودیت و بدون جرقه دور دوم سرایت ممکن است در زمان, اما تنها پس از ساخت عظیم سرمایه گذاری های جدید در توانایی ما برای شناسایی موارد و منزوی کردن آنها را به سرعت.

اقتصاددان پل رومر استدلال می کند برای تست از آمریکایی ها هر دو هفته دیگر فراخوان جدید دیجیتال نظارت دولت به اجرای خود در انزوا. در هر مورد فن آوری موانع بزرگ هستند و بنابراین ما باید شروع به سرمایه گذاری در حال حاضر. گسترش تعطیل خواهد به ما وقت با ارزش برای آماده سازی اگر ما شکست.

آن را معمولا فرض بر آن است که بهداشت عمومی و اقتصادی اهداف مدیریت COVID-19 در تضاد هستند. که اشتباه است. از بین بردن ویروس از استرالیا بهترین استراتژی برای سلامت ما و اقتصاد ما.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im