Equinor را رها کرده است نفت-حفاری طرح در استرالیا س – پس چه بعدی ؟

این هفته تصمیم توسط شرکت نروژی Equinor به ترک یک میلیارد و 200 میلیون دلار طرح به مته برای نفت در استرالیا Bight تعجب هر دو از منتقدان و حامیان.

Equinor می گوید آن را رها پروژه خاموش کردن از راه دور در جنوب ساحل استرالیا به دلیل آن بود “تجاری رقابتی”.

اما این طرح ناقص از زمان آغاز آن. آن را با سرمایه گذاری در جامعه کاهش اشتها برای frontier سوخت های فسیلی اکتشاف و نگرانی رو به رشد در مورد قرار گرفتن در معرض مالی به کربن خطر است. بخش وسیعی از جامعه مخالف آن در زمینه محیط زیست از جمله پتانسیل احتمالا فاجعه نشت نفت.


ادامه مطلب: حفاری برای نفت در استرالیا Bight فاجعه بار خواهد بود برای زندگی دریایی و جامعه محلی


Equinor سوم عمده شرکت نفت به ترک طرح های مته در پیچ و خم زیر BP و شورون. اما این شرکت فعال باقی خواهد ماند و در استرالیا با اشاره به دریایی اکتشاف اجازه خاموش استرالیای غربی. همچنین حدس و گمان است که یک شرکت دیگر ممکن است بیش از آن مجوز در پیچ و خم.

Equinor تصمیم یک پیروزی مهم است برای بسیاری از استرالیایی, اما ما نمی توانیم استراحت در laurels ما. اصلاحات از استرالیا نفت فلات قاره قوانین ضروری و مورد نیاز به طور دائم حفاظت از ارزش ما محیط زیست دریایی.

بزرگ استرالیا Bight یک اکوسیستم منحصر به فرد است و باید محافظت شود. Sascha گرانت/فلیکرسی سی توسط

مخاطره آمیز تلاش

در آوریل سال گذشته یک گروه چند رشته ای کارشناسان از جمله نویسندگان این مقاله ساخته شده و ارسال به ملی نفت فلات قاره ایمنی و مدیریت محیط زیست اقتدار (NOPSEMA) برجسته خطرات ذاتی در Equinor پیشنهاد.

اکتشافی حفاری شده در پیچ و خم پس از دهه 1960 است. اما Equinor پیشنهاد درگیر حفاری 370km سواحل در آب به 2500 متر عمق. این به ارمغان آورد اضافی ویژگی های پیچیدگی و پیشنهاد بسیار گران قیمت و سازگار با محیط زیست خطرناک است.

Equinor را به خوبی می شده اند در واقع Ceduna زیر حوضه خاموش جنوبی استرالیا است. NOPSEMA

Equinor محیط برنامه نیز ساخته شده است بیش از حد خوش بینانه فرض شد و ناکافی در بسیاری از زمینه ها از جمله زیر:

– ریسک زیست محیطی

Equinor گفت که متعهد به محیط زیست توسعه پایدار و پایبند به محیط مربوطه و مقررات.

با این حال ما معتقدیم این شرکت انجام نشده جامع نشان می دهد که چگونه این امر کاهش اثرات بر گونه های در معرض خطر موجود در آن به خوبی منطقه است.

بسیاری از گونه های ذکر شده به عنوان تهدید شده اند ممکن است تحت تاثیر فعالیتهای حفاری. این شامل در مجموع از 28 ذکر شده گونه های مهاجر, 20 ذکر شده گونه های دریایی (از جمله در معرض خطر جنوبی راست نهنگ, شیر دریایی, دلفین, جنوب bluefin ماهی و کوسه) و پنج ذکر شده cetacean گونه است.

از جمله کاستی در محیط برنامه نمی دهیم که چگونه حفاری خواهد به طور غیر مستقیم و به طور مستقیم تحت تاثیر ظرفیت در فهرست گونه های در معرض تهدید به بازگرداندن آنها poulations به عنوان مورد نیاز است زیر مشترک المنافع محیط زیست عمل می کنند.

بدترین سناریو مورد نشت نفت در پیچ و خم ممکن است رقابت آبهای عمیق افق فاجعه در سال 2011. US COAST GUARD

مکالمه تماس Equinor برای پاسخ به این نقد. Equinor گفت: محیط زیست آن طرح “پذیرفته شد توسط تنظیم کننده مستقل در دسامبر 2019. طرح ارائه شده و پذیرفته شده نشان داد توانایی ما برای تمرین اکتشاف و با خیال راحت”.

– مشاوره عمومی

Equinor انجام شده تنها محدود مشاوره عمومی – عرض 40 کیلومتر شعاع سایت هست. این مطالعه حذف بسیاری از احزاب مربوطه با یک نگرانی مشترک برای محیط زیست محلی است.

مشاوره رویکرد نیز نادیده گرفته شود این واقعیت است که اگر قابل توجهی تصادف رخ داده است از جمله بدترین نشت نفت وجود دارد خطر آسیب به جوامع هزاران کیلومتر دور است.

آن را به خصوص فاحش که Equinor موفق به مشورت بومی هر سازمان با وجود متعدد بومی دریا و زمین عنوان ادعا می کند که ممکن است تحت تاثیر نشت.

Equinor نیز مستثنی 18 ساحلی شوراها از مشاوره و همچنین حفاظت از محیط زیست شدند.

در پاسخ به این انتقاد Equinor آن گفت: “مشغول گسترده با جامعه به ارائه اطلاعات در مورد شرکت ما و برنامه های ما برای Stromlo-1 اکتشاف و برگزاری بیش از 400 جلسات با ذینفعان”. آن گفت: فرآیند مشاوره و انطباق با قوانین مربوطه.

– نشت نفت مدلسازی

Equinor در زمان یک رویکرد محافظه کارانه به نشت نفت مدلسازی. آن مدلسازی “بدترین مورد تخلیه سناریو” پیش بینی مراتب پایین تر نفت نرخ جریان از مدل سازی توسط BP در سال 2016 برای همان موقعیت چاه.

اما حالات Equinor توسعه یافته هنوز هم به میزان فاجعه بار و بی سابقه محیط زیست رویداد: یک تخلیه 42,387 بشکه در روز تا زمانی که به خوبی کشته شد بعد از 102 روز یا 4,323,478 بشکه نفت در مجموع. این شبیه به این مقدار نفت برآورد کرده و وارد خلیج مکزیک زیر آبهای عمیق افق فاجعه است.

در پاسخ Equinor گفت: نشت نفت maps “را نشان نمی آنچه یک نشت می خواهم نگاه و یا منطقه ای آن تاثیر می گذارد. به مطمئن شوید که ما برنامه ریزی شده اند برای هر چیزی که احتمالا می تواند اتفاق می افتد بدون در نظر گرفتن چگونه بعید است آن است که قانون ما را ملزم به شکل یک نقشه با قرار دادن 100 شبیه سازی های مختلف از بدترین نشت نفت تحت تغییر شرایط آب و هوا”.

Anti-حفاری نفت معترضان در ساحل طلا در ماه نوامبر سال گذشته است. AAP/Jason o’brien

چرا Equinor پرش کشتی ؟

Equinor می گوید آن را رها برنامه های خود را به دلایل تجاری – همان دلیل ذکر شده توسط BP و شورون.

این شرکت تصمیم تنها چند هفته پس از فدرال تنظیم کننده داده های زیست محیطی تصویب به این شرکت پیشنهاد Stromlo-1 پس از سه تلاش شکست خورده است.

پس از ریختن پول زیادی و تلاش به این پروژه چرا Equinor پرش کشتی در حال حاضر ؟ اعتقاد ما بر این عوامل دیگری نیز در بازی.


ادامه مطلب: سر و صدا از نفت و گاز بررسی تاثیر می گذارد نهنگ تا 3 کیلومتر


اولین پروژه شکست خورده برای به دست آوردن یک اجتماعی ایران ، نظر سنجی نشان داد 60 درصد از مردم در سراسر کشور و 68 درصد از مردم در جنوب استرالیا مخالف Equinor برنامه های.

دوم آن مواجه مداوم موانع حقوقی. بیابان جامعه تا به حال نصب شده در یک دادگاه فدرال به چالش های زیست محیطی تصویب بیش از Equinor عدم مشورت با احزاب مربوطه.

سوم و به طور گسترده تر از جهان در حال حرکت است به دور از سوخت های فسیلی است. بانک سرمایه گذاری اروپا است تدریجی سوخت های فسیلی تامین مالی و آژانس بین المللی انرژی از سوی شرکت های نفت و گاز به کاهش تولید گازهای گلخانه ای هشدار داد که انجام نمی دهد “می تواند تهدید خود را در دراز مدت مقبولیت اجتماعی و سودآوری”.

اروپا در حال حرکت است به دور از نفت در یک حرکت است که تهدید دریایی صنعت نفت. الماس حفاری دریایی بین المللی

بنابراین آنچه در حال حاضر ؟

استرالیا در صنعت نفت و گاز است و نه دور. بنابراین با توجه به خطرات چگونه ما در حفاظت از حیات دریایی به آینده ؟ پاسخ ممکن است از Equinor کشور نروژ است.

دولت نروژ صاحب دو سوم سهام در Equinor. دولت صندوق بازنشستگی اعلام کرده است قصد دارد به سمت یک$17 میلیارد دلار ارزش سوخت های فسیلی سهام و Equinor خود را با هدف کاهش تولید گازهای گلخانه ای از زمینه های دریایی و خشکی گیاهان در نروژ 40 درصد تا سال 2030 و نزدیک به صفر تا سال 2050.


ادامه مطلب: از آن زمان به صحبت کردن در مورد آلودگی صوتی در اقیانوس


در نروژ چاه های نفت در حال عمل مطابق با استاندارد نیاز شرکت ها برای نشان دادن “تناسب اندام به مته” قبل از شروع کار است. این است که لازم نیست تحت استرالیا مقررات که درخواست کمتر از استاندارد “خوب نفتی عمل”.

در توسعه منابع نفت نروژی نفت عمل نیاز به titleholders را “یک چشم انداز دراز مدت به نفع جامعه نروژ به عنوان یک کل”. این نیاز به کمک به رفاه و اشتغال و بهبود محیط زیست این کشور است.

استرالیا Equinor تجربه ساخته شده است که یک چیز بسیار روشن است: در حفاظت از هر دو محیط زیست و منافع نسل های آینده از استرالیایی ها از عوارض سوخت های فسیلی استخراج این ملت هنوز چیزهای زیادی برای یادگیری.

گرگ بورن کمک به این مقاله است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>