اپیدمی نباید اجازه داده شود به از بند باز کردن ایدز-سبک هیستری

در سال 1985 در اوج ایدز هیستری نیویورک تایمز به چاپ مقاله canvassing نظرات آمریکایی ها در مورد بهترین روش برای مقابله با این بیماری همه گیر. اکثریت مورد علاقه قرنطینه بیماران مبتلا به ایدز در حالی که یک اقلیت قابل ملاحظه پشتیبانی از نظر مقاله نویس ویلیام باکلی که افراد مبتلا به ایدز باید ،

 Eve Van Grafthorst, right, was forced to leave Australia to escape prejudice.

حوا ون Grafthorst راست مجبور به ترک استرالیا برای فرار از تعصب است.اعتبار:SMH

استرالیا شانس کمی بهتر است. بسیاری از مشاغل از دست رفته و مسکن زمانی که آنها صرفا مظنون به حمل ویروس. حوا ون Grafhorst که به دست آورد به HIV از طریق انتقال خون در سن دو سالگی ممنوع اعلام شد و از حضور در مهد کودک. خانواده او بودند و در نهایت رانده شده از کشور نقل مکان کرد و به نیوزیلند.

سمی مخلوط از ننگ و علمی جهل سوخت توسط برخی از سیاستمداران و بخش, رسانه ها, ایجاد یک محیط که در آن بهداشت عمومی می تواند weaponised به عنوان وسیله ای برای حذف افرادی که متفاوت بود.

ایدز disproportionally آسیب دیده گی مردان, کارگران جنسی و تزریق مواد مخدر در زمانی که فعالیت های این گروه باقی مانده غیر قانونی و یا غیر قانونی (همجنسگرایی به عنوان مثال بود decriminalised در NSW در سال 1984 و در کشورهای دیگر بین 1975 و 1997). این بیماری همه گیر را تهدید به رول از پیشرفت اجتماعی. سوء ظن رانده ترس منجر به کل گروه از مردم دوری – در کوتاه مدت به یک شکل بیگانه ستیزی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>