‘به اندازه کافی به اندازه کافی است’: ب. ظ می گوید: مردم باید به دنبال COVID-19 سلامت اقدامات مرتکب بودجه برای واکسن

OTTAWA — نخست وزیر جاستین ترودو است نورد از اقدامات جدید به بسیج کانادا علوم بخش در توسعه آن از یک COVID-19 واکسن و کمک به کشاورزان نهفته این بیماری همه گیر. او همچنین ارائه داغدار توبیخ برای کسانی که نمی غذای بهداشت عمومی توصیه به نگه داشتن امن فاصله فیزیکی بین خود و دیگران است.

صبح روز دوشنبه ترودو اعلام کرد دولت فدرال را صرف $192 میلیون دلار در توسعه و تولید واکسن و درمان COVID-19. این پول است که در دسترس ساخته شده به کانادا تحقیق و علم زندگی شرکت ها و نهادهای آموزشی در سراسر کشور از جمله برخی که تمرکز بر روی آنتی بادی کشف و گیاهی واکسن.

“ما در حال سرمایه گذاری در یک راه حل دراز مدت به COVID-19,” ترودو گفت و اشاره کرد که یک واکسن را ماه به منظور توسعه و آزمایش است. “هنگامی که وجود دارد گزینه های امیدوار کننده, کانادا نیاز به ظرفیت برای تولید انبوه درمان به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.”

دولت همچنین قرار دادن یک تماس به کانادا دانشگاه ها و کالج ها و موسسات پلی تکنیک به بازی در یک نقش به عنوان به خوبی.

نخست وزیر همچنین ارائه اقدامات جدید برای حمایت از کشاورزان و کشاورزی-مواد غذایی کسب و کار است که مالی مواجه اثرات این بیماری همه گیر. این شامل 5 میلیارد دلار وام ظرفیت برای تولید کشت و پردازنده مواد غذایی و شش ماه دیگر تمدید وام بازپرداخت مجموعه به هزینه $173 میلیون معوق وام به نگه داشتن پول در کشاورزان جیب.

“من می دانم که این بار سخت,” ترودو گفت: به جامعه کشاورزی ارائه یک تشکر از شما برای کسانی که در بخش مواد غذایی که در حال نگه داشتن کانادایی تغذیه در این زمان بحران.

‘به اندازه کافی به اندازه کافی است… ماندن در خانه’: PM

نخست وزیر این سخنان از خارج Rideau کلبه آمد و به عنوان کانادایی حل و فصل را به یک هفته دیگر از کارشناسان می گویند چه می شود ماه از جسمی فاصله گرفته است.

ترودو گفت که فاصله فیزیکی اقدامات ممکن است در نظر گرفتن تلفات, اما آنها می تواند به توقف.

“این به معنای نگه داشتن دو متر بین خود و شخص دیگری. این به معنای اجتناب از گروه. به این معنی ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است. اگر شما انتخاب می کنید به چشم پوشی از مشاوره که شما نه تنها با قرار دادن خود در معرض خطر, شما در حال قرار دادن دیگران در معرض خطر” ترودو گفت. “به اندازه کافی به اندازه کافی است. رفتن به خانه و در خانه بمانند. این چیزی است که همه ما نیاز به انجام می شود و ما در حال رفتن به مطمئن شوید که این اتفاق می افتد.”

ترودو خواهد بود صحبت کردن با همه premiers شنبه شب—که بسیاری از آنها در حال حاضر اعلام شده استانی متحده اضطراری.

ترودو گفت: در دستور کار است که برای تماس خواهد بود جمعی خود را قرنطینه و خود انزوا اقدامات است.

پس از نخست وزیر به اظهارات معاون نخست وزیر Chrystia Freeland پیوستن به دیگر مقامات به ارائه به روز رسانی در COVID-19 تلاش های پس از رهبری یک جلسه ویژه کابینه کمیته متمرکز فدرال پاسخ به این رمان coronavirus.

بیش از آخر هفته بهداشت عمومی و مقامات دولتی ابراز افزایش زنگ خطر در جمعیت دیده می شود جمع آوری در مکان های عمومی مانند پارک ها و سواحل باعث زیر در خواست از وزیر بهداشت Patty Hajdu: “ما آزادی در اطراف این اقدامات است که ما در حال حاضر مردم بستگی دارد مصرف آنها را به طور جدی… پس من را تشویق کانادایی ها در مورد آن فکر می کنم و فکر می کنم در مورد تعهد خود را به عمل در مجموع در حال حاضر.”

Hajdu بود و اشاره به دولت فدرال توانایی به شدت از بین بردن کانادایی توانایی حرکت آزادانه را از طریق قدرت آنها می تواند تصویب تحت هر دو شرایط اضطراری عمل می کنند و قرنطینه عمل می کنند.

تا کنون دولت فدرال انتخاب نشده را از جمله اقدامات سخت گیرانه اما اگر آن را می شود روشن است که استانی و شهرداری تلاش برای محدود کردن جنبش موثر هستند و ترودو دوباره تاکید کرد در روز دوشنبه که آن را یک گام آنها خواهد شد.

ترودو گفت: او می داند که افرادی که زیر راهنمایی سرخوردگی هستند کسانی که نیستند و هر کس نیاز به “انجام بخشی خود را.”

مرجع جدید cross-کانادا فدرال کمپین های تبلیغاتی در حال نورد از, نخست وزیر گفت که آنها را در رسیدن به همه است و هیچ بهانه ای را نمی توجه به توصیه مقامات بهداشت عمومی.

“گوش دادن وظیفه خود و ماندن در خانه است راه خود را برای خدمت” ترودو گفت.

اورژانس نشسته سهشنبه

روز یکشنبه ترودو اعلام کرد که مجلس عوام سر گرفته خواهد شد برای یک ساعت خاص-نشستن طولانی به تصویب جنبه های $82 میلیارد دلار کمک های مالی و بسته محرک اقتصادی که نیاز به قانون از جمله تغییرات به مزایای اشتغال برای افرادی که از کار و افزایش کانادا کودک بهره مند شوند.

این اقدامات برای اولین بار در آنچه دولت می گوید می خواهد بیشتر به آمده با کنفرانس كانادا بینی که شیوع جهانی می تواند منجر به از دست دادن بیش از 330,000 مشاغل در کانادا باید بهداشت عمومی اقدامات در محل باقی می ماند برای چند ماه.

ویژه بیل قرار داده شده است در اطلاع توسط وزیر دارایی لایحه Morneau و آن را با عنوان “قانون احترام به برخی اقدامات در پاسخ به COVID-19.” این تنها مورد از کسب و کار روز سه شنبه در دستور کار.

همه احزاب توافق کرده اند که برای یک طرح به 32 اعضا در خانه در روز سه شنبه زمانی که این لایحه خواهد شد سریع-ردیابی از طریق تمام مراحل و ارسال به مجلس سنا روز پایان. وجود خواهد داشت 14 لیبرال ها 11 محافظه کاران سه نفر از اعضای هر کدام از بلوک Quebecois و NDP و یکی سبز MP.

دولت می خواهد به پرواز در برخی از کلید مخالفان از غرب کانادا برای شرکت در تاریخی نشسته است.

سنا خواهد شد و سپس reconvene در روز چهارشنبه با به طور مشابه محدود فهرستی از سناتورها و کارکنان به بررسی و تصویب این لایحه گام نهایی—سلطنتی موافقت مراسم—انتظار می رود که در آن روز.

“در طول فراخوان مرحله گرفته خواهد شد برای اطمینان از سلامت و ایمنی از سناتورها و کارکنان درگیر در اتاق عملیات” گفت که سنا در بیانیه ای.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>