حفاظت از انرژی نیاز به یک مرکز درمانی در انتاریو

این “هشدار” در اوایل این سال در انتاریو Pickering, نیروگاه هسته ای, و پس از آن وحی است که داگ فورد محافظه کار دولت در نظر دارد برای گسترش بیشتر زندگی در حال حاضر سن گیاه قرار داده شده است این موضوع از دولت رویکرد به انرژی و مسائل زیست محیطی در دستور کار سیاسی.

خبری که هزینه های نگه داشتن نرخ برق در انتاریو مصنوعی پایین باید ballooned به 5.6 میلیارد دلار در یک سال بیشتر تقویت نیاز به یک تجدید نظر جدی استان را رویکرد به انرژی مهم است.

انتاریو در حال حاضر مازاد برق است. که تغییر خواهد کرد به طور قابل توجهی بیش از چند سال آینده. این Pickering گیاه در شرق تورنتو بازنشسته خواهد شد تا سال 2024. چند راکتور در بروس و دارلینگتون تاسیسات هسته ای خواهد بود از خدمات گرفته شده برای نوسازی بین در حال حاضر و اوایل 2030s.

استان رویکرد به ساخت تا این کمبود به نظر می رسد به احتمال زیاد به تکیه به شدت در بزرگ — حدود 10000 مگاوات — ناوگان گاز سوز تولید و امکانات ساخته شده از اوایل 2000s. در نتیجه می تواند فرسایش قابل توجهی (30 تا 40 درصد) بخشی از کاهش انتشار گازهای گلخانه ای و دود آنرا به دست آمده از طریق phaseout از زغال نسل تکمیل شده در سال 2014.

بیشتر پایدار مسیرهای?

مداوم گسترش زندگی از Pickering تاسیسات هسته ای — آن را در حال حاضر عامل فراتر از پایان زندگی پس از آن عامل اصلی گواهینامه های منقضی شده در آگوست 2018 — افزایش بیشتر سوالات در مورد اینکه آیا مختلف وجود دارد امن تر و پایدار تر مسیرهای موجود به این استان است.

یک مطالعه اخیر تکمیل شده و انتاریو مستقل برق سیستم اپراتور پیشنهاد کرد که در آینده تقاضای برق می تواند با کاهش 25 درصد و مصرف گاز طبیعی کاهش می یابد 31 درصد بیش از 20 سال آینده از طریق اقدامات بهره وری. دیگر تجزیه و تحلیل نشان می دهد که صرفه جویی بالقوه می تواند قابل ملاحظه ای بیشتر است.

آب گرم بخاری انرژی بزرگ خوک. (Shutterstock)

انرژی-بهره وری طرح ها می تواند شامل ارتقاء و یا تعویض ساختمان و انرژی خمیدگی لوازم خانگی با کارآمد تر از نسخه های رفتار و تغییرات خود نسل از طریق اقداماتی مانند نصب و راه اندازی از پشت بام پانل های خورشیدی و مدیریت بهتر زمان مصرف انرژی است.

انرژی-بهره وری طرح همواره به عنوان بالاترین تاثیر و مقرون به صرفه ترین وسیله در نشست انرژی نیاز دارد در حالی که تقویت تابآوری از سیستم های انرژی.

مزایای حفاظت از انرژی

انرژی-بهره وری بهبود می تواند به کاهش نیاز به اجرای گاز سوز تولید و اجازه می دهد برای بازنشستگی زودتر از Pickering گیاه.

انرژی-بهره وری سود, به خصوص کسانی که برای کمک به کاهش نیاز به برق در طول دوره از تقاضای بالا نیز می تواند نقش مهمی در ساخت بهترین استفاده از انتاریو قابل توجه منابع انرژی تجدید پذیر (از 4500 مگاوات باد و 450 مگاواتی خورشیدی فتوولتائیک یا PV) که اضافه شده به این استان به سیستم برق بین سال های 2005 و 2018.


ادامه مطلب: انتاریو می تواند فاز از هسته ای و جلوگیری از افزایش انتشار کربن


تا سال گذشته این استان تا به حال نسبتا جامع استراتژی برق, بهره وری انرژی. اما 2014-20 حفاظت چارچوب برای اولین بار بود که با چند مورد استثنا فسخ توسط فورد دولت در ماه مارس سال 2019 به عنوان بخشی از عزم خود برای کاهش هزینه های برق در کوتاه مدت.

در حالی که تا حد زیادی موثر حفاظت از محیط زیست برای اولین بار دچار شکاف قابل توجهی از نظر کلی برنامه و هماهنگی.

عدم یکپارچه سازی گاز طبیعی از طرح های حفاظت شد به طور مداوم به عنوان یک عمده کمبود. استفاده از گاز طبیعی به حرارت ساختمان است که به طور گسترده ای شناخته شده به عنوان یکی از زمینه های کلیدی از انتشار GHG رشد در انتاریو دیگر حمل و نقل. فورد دولت دسامبر 2018 “ساخته شده-در-انتاریو محیط زیست طرح” اشاره به گسترش عمده گاز طبیعی در حفاظت از اهداف. اما شده است وجود دارد هیچ پیگیری از.

موجود ترتیبات اطراف گاز حفاظت از جان سالم به در تا کنون و به طور کلی به عنوان موفق. اما به مراتب بیشتر بلند پروازانه اهداف مورد نیاز به طور قابل توجهی تحت تاثیر این استان را انتشار گازهای گلخانه ای.

انتاریو به نظر می رسد که رها بهره وری انرژی به عنوان یک عنصر از آن انرژی و تغییر آب و هوا برنامه. استانهای دیگر از جمله بریتیش کلمبیا, کبک, Nova Scotia, و همچنین بسیاری از ایالات آمریکا با وجود اختلالات همچنان به حرکت رو به جلو با جامع انرژی-استراتژی های بهره وری. حتی جیسون کنی را آلبرتا مانده است البته در حال حاضر.

مختلفی وجود دارد که عمده مراحل انتاریو می تواند به عقب بر گردیم در مسیر. استان باید شروع به ایجاد یک جدید استانی سازمان — تماس با آن بهره وری انرژی انتاریو — با یک دستور به توسعه جامع و یکپارچه و مقرون به صرفه انرژی-بهره وری استراتژی برای انتاریو است.

کار با شرکت های برق

گام مهمی خواهد بود برای تعامل مجدد municipally محلی متعلق به شرکتهای توزیع برق است که قابل توجه و تا حد زیادی موفق نقش مهمی در حفاظت از محیط زیست برای اولین بار قبل از آن متوقف شد توسط فورد دولت است.

Enbridge می تواند همچنان به ارائه افزایش طرح های حفاظت به مصرف کنندگان گاز طبیعی. در همان زمان برق و گاز حفاظت از محیط زیست نیاز به بهتر یکپارچه به خدمات تنها به طوری که مشتریان لازم نیست که برای مقابله با چندین نرم افزار و برنامه های.

با ثبات ترین و موفق بودجه مدل انرژی-بهره وری طرح های در آمریکای شمالی است که برای قراردادن هزینه های برق و گاز ، باید در این مورد در انتاریو به عنوان به خوبی.

کوتاه مدت و پس انداز به مصرف کنندگان از فورد دولت حذف بهره وری انرژی از هزینه برق هزینه به مبلغ کمتر از $10 در هر فرد در هر سال است. در مقابل منافع دراز مدت از نظر کاهش هزینه های برق برای مصرف کنندگان برآورد شد در محدوده 25 دلار در هر فرد در هر سال با توجه به انتاریو محیط زیست کمیساریای 2019 گزارش.

قابل توجهی صرفه جویی در دراز مدت نتیجه از برق تلاش های حفاظت. (شین Rounce/Unsplash)

Enbridge و استان برق سیستم اپراتور باید دنبال مدل پیشرو در حوزه های قضایی مانند کالیفرنیا. آنها باید مورد نیاز برای نشان دادن تعهد خود را به مقرون به صرفه و دست یافتنی انرژی-بهره وری از فرصت های به عنوان یک شرط رای دادن و سرمایه گذاری تایید توسط انتاریو انرژی مدیره بر اساس مداوم.

این وضعیت در انتاریو پیچیده است فقدان هر گونه معنی کلی برنامه ریزی انرژی, چارچوب, به خصوص با توجه به برق است. که نقطه برجسته شد دوباره توسط دولت غیر منتظره و بررسی تصمیم به گسترش بیشتر زندگی Pickering نیروگاه هسته ای.

انرژی-بهره وری استراتژی است که تضمین می کند انتاریو به دنبال آن کمترین ریسک و کمترین هزینه گزینه اول خواهد بود یک جای خوب برای شروع است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im