شرکت های انرژی ممنوع از فریب ویکتوریایی با ‘طعمه و سوئیچ’ معاملات

Ms Symons گفت: بسیاری از مشتریان ضربه شد با افزایش بین 20 و 40 درصد در ماه از امضای یک “طعمه و سوئیچ’ معامله در حالی که دیگران در حال ضربه زدن با صدها هزار دلار در سال برای ملاقات با پرداخت در زمان تخفیف.

در حال بارگذاری

در اواخر 2018, سن نشان داد مورد ‘یان’ که روشن به استرالیا متعلق به خرده فروش سومو زمانی که او محاسبه می شود او می تواند صرفه جویی بیش از یک سوم در صورتحساب برق. او موفق به دریافت سه اسکناس در رای او برای امضا کرده اما سومین لایحه مطلع شود به او رای خواهد افزایش عظیم 55 درصد است.

قوانین جدید خواهد شد که به اثر می آیند از 1 ژوئیه به دنبال یک بررسی مستقل از برق و گاز در بازار های خرده فروشی که شرکت های انرژی به طور سیستماتیک بهره برداری از مشتریان برای سود.

Ms Symons گفت: این کمیسیون در بر داشت در سال 2017 است که مردم در سختی پرداخت برنامه های افزایش یافته بود از 23,000 به 36,000 در فقط سه سال است.

“بسیاری از افراد شکست خورده کسانی که مشکلات برنامه با خرده فروشان چشم پوشی برای افزایش سطح بدهی (و) ارسال هزاران نفر به بدهی قطع چرخه” Ms Symons گفت.

“طبعا سطح اعتماد در بخش انرژی بود که در یک زمان تمام کم است.”

در حال بارگذاری

روز جمعه اعلام شد و آخرین در یک رشته اصلاحات به جریان از بررسی مستقل از جمله کلاه در مجازات برای پرداخت در زمان و وادار کردن شرکت های انرژی به مقایسه مشتریان قیمت به ویکتوریا به طور پیش فرض ارائه و نورد مشتریان بر روی پیش فرض ارائه هنگامی که قرارداد منقضی شده است.

“ما در حال تغییر انرژی قوانین برای کمک به باز کردن گره های موجود در انرژی قراردادهای که گیج و نا امید کنندگان” Ms Symons گفت.

“این اصلاحات کمک خواهد کرد ویکتوریایی اعتماد به نفس در قرارداد آنها ثبت نام به دانستن آنها محافظت خواهد شد و وجود خواهد داشت هیچ شگفتی تند و زننده.”

این کمیسیون در حال حاضر مشاور به طور جداگانه در یک برنامه برای محدود کردن زمان قاب خرده فروشان می تواند بازگشت به لایحه فعلی از نه ماه تا چهار ماه.

ویکتوریایی می گفت خود را در این پیشنهاد در شرکت ویکتوریا جمعه 27 مارس سال 2020 است.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>