تورنتو — بومی خدمات وزیر مارک میلر می گوید او معتقد است ارسال در پلیس برای شکستن این محاصره در Tyendinaga, Ont. با توسل به زور را تنها در نتیجه بیشتر مخل تظاهرات در آینده است.

در عوض دولت باید یاد بگیرند که نه به تکرار آنچه که او می بیند به عنوان اشتباهات گذشته میلر گفت که روز شنبه در یک مصاحبه در CTV سوال دوره است.

“آیا ما با استفاده از تمام معنی به اطمینان حاصل شود که وجود دارد یک راه حل صلح آمیز برای این یا ما فقط حفاری مانند ما انجام داده ایم برای سال ها و دهه ها و رسیدن به همان نتیجه است ؟ ما در حفظ و تکرار همان اشتباهات است”.

“توصیه من به همکارانم این است که اجازه دهید مطمئن شوید که ما به یک راه حل مسالمت آمیز. که شامل گفت و گو است.”

میلر بود بخشی از گفت و گو خود را در روز شنبه زمانی که او در پاره ای از موارد نه ساعت در جلسه با نمایندگان Mohawk اول کشور است. او به خبرنگاران گفت: پس از این نشست بوده است. “متوسط پیشرفت” اما حاضر به استادانه درست شده.

معترضان بنا را محاصره در نزدیکی خط راه آهن در Tyendinaga Mohawk خاک بیش از یک هفته پیش. Canadian National Railway (CN راه آهن) به دست آمده و دستور دادگاه برای پایان دادن به تظاهرات به زودی پس از. پلیس بارها و بارها درخواست شده است که معترضان ترک اما نه به زور آنها را حذف کنید.

شده است وجود دارد اختلال قابل توجهی به راه آهن خدمات پس از اعتراض شروع با CN راه آهن توقف تمام قطارها در شرق کانادا و از طریق راه آهن پایان دادن به مسافر خدمات در سراسر کشور است. خطوط راه آهن باید گفت که آنها احساس نمی امن برای عبور قطار پس از نزدیک به محاصره و که آنها نمی توانند حفظ شبکه خود را بدون عبور قطار از طریق این نقطه در شرق انتاریو است.

دولت فدرال تمایل به زور برای پایان دادن به محاصره کشیده شده انتقاد از برخی سیاستمداران از جمله آلبرتا برتر جیسون کنی و محافظه کار رهبر اندرو Scheer دومی از آنها انتقاد شده است گفت: معترضان باید “خود را بررسی کنید امتیاز است.”

میلر گفت: Scheer اظهارات مطرح شده در طول جلسه خود را در Tyendinaga خاک در روز شنبه. خواسته خود را برای پاسخ به امثال کنی و شیر گفت: هر کسی که با علاقه در این وضعیت باید “نه جذب می شود ترس و یا جهل” اما به جای صحبت کردن با کسانی که در تظاهرات و یادگیری در مورد نارضایتی خود.

“بیایید متوجه اشتباهات ما از گذشته و مطمئن شوید که آنها نمی افتد دوباره – به دلیل این مشکل این است که نمی دور در هر زمان به زودی و اگر ما آن را حل کند راه راست را [با] صلح آمیز و گفت و گو باز آن را به بازگشت دوباره و دوباره و دوباره,” او گفت:.

میلر تماس برای مکالمه بیش از محکومیت تکرار شد توسط مجمع از اول ملت ملی رئیس پری بللگرد در یک مصاحبه جداگانه در CTV سوال دوره است.

“شما در حال رفتن به حل و فصل این طریق مسالمت آمیز گفت و گو – که چه کردم به اتفاق می افتد, بدون سوال,” او گفت:.

اعتراض در Tyendinaga فنر در همبستگی با جدا کردن راه آهن محاصره در شمال B. C. توسط اعضای مرطوب’suwet’en اول کشور که در مخالفت با این طرح در حال حاضر برای اجرای یک خط لوله گاز از طریق قلمرو سنتی خود را. همه انتخاب مرطوب’suwet’en گروه ستاد در طول مسیر باید مورد تایید خط لوله اما قدرت خود را گسترش نمی دهد تمامیت سنتی خاک.

میلر گفت که اگر وجود دارد “پیشرفت قابل توجهی” در پایان دادن به مناقشه در B. C., دیدار شنبه چپ او با این تصور که حل و فصل اوضاع در انتاریو خواهد شد بسیار ساده تر.

خواسته برای یک جدول زمانی خاص او کاهش یافته است به یکی.

“من در برخورد با شدت وضعیت فرار. من نمی لوکس در برخورد با چه ifs. من در برخورد با آنچه در مورد در حال حاضر – و در حال حاضر ما شرکت در گفت و گو و صلح آمیز و گفت و گو باز کنید و ببینید اگر ما می توانیم برخی از پیشرفت,” او گفت:.

وزیر گفت که دولت و رهبران اعتراض خواهد بود در لمس دوباره در روز یکشنبه با یک چشم به سمت راه اندازی یکی دیگر از چهره به چهره نشست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو