در معرض خطر pangolin عنوان پتانسیل coronavirus میزبان

پکن چین — در معرض خطر pangolin ممکن است لینک که تسهیل گسترش این رمان coronavirus در سراسر چین, چینی, دانشمندان در روز جمعه گفت.

محققان به مدت طولانی مشکوک که ویروس است که در حال حاضر به کشته شدن بیش از 630 نفر و آلوده به برخی از 31,000 تصویب شد از یک حیوان به انسان در یک بازار در مرکز چینی ها در شهر ووهان در اواخر سال گذشته.

محققان در جنوب چین دانشگاه کشاورزی باید شناسایی پوسته پوسته پستانداران به عنوان یک “بالقوه ميزبان” این دانشگاه در بیانیه ای گفت: بدون ارائه جزئیات بیشتر.

ویروس جدید اعتقاد بر این است که منشأ در خفاش اما محققان پیشنهاد کرده اند که می تواند وجود داشته اند “ميزبان” در انتقال به انسان است.

بعد از تست بیش از 1000 نمونه از حیوانات وحشی دانشمندان از دانشگاه نشان داد که توالی ژنوم ویروس ها بر روی pangolins به 99 درصد یکسان به کسانی که در coronavirus بیماران رسمی رادیو فردا خبر داد.

این pangolin در نظر گرفته شده است اکثر قاچاق حیوانات در این سیاره و بیش از یک میلیون بوده است ربوده و از آسیایی و آفریقایی جنگل ها در دهه گذشته با توجه به اتحادیه بین المللی حفاظت از طبیعت (IUCN).

آنها به مقصد بازارهای چین و ویتنام که در آن خود را به ترازو استفاده می شود در طب سنتی-با وجود داشتن مزایای پزشکی — و گوشت خریداری شده در بازار سیاه است.

سایه حیات وحش تجارت

کارشناسان در روز جمعه به نام برای دانشمندان چینی به انتشار اطلاعات بیشتر از تحقیقات خود را.

به سادگی به گزارش شباهت بین توالی ژنوم ویروس است “کافی نیست” گفت: James چوب دامپزشکی استاد در دانشگاه کمبریج.

چوب و گفت: نتایج حاصل شده می تواند ناشی از “آلودگی از شدت آلوده محیط زیست است.”

“ما نیاز به دیدن تمام اطلاعات ژنتیکی برای گرفتن احساس برای چه مربوط به انسان و pangolin ویروس ها هستند” جاناتان بل استاد مولکولی ویروس شناسی دانشگاه ناتینگهام گفت.

چین در ماه ژانویه دستور موقت ممنوعیت تجارت حیوانات وحشی تا زمانی که این بیماری تحت کنترل است.

کشور شده است متهم با حفاظت از تحمل یک سایه تجارت در خطر انقراض حیوانات برای غذا و یا به عنوان مواد تشکیل دهنده در داروهای سنتی.

“اگر ما می خواهیم به انجام همه چیز را در قدرت ما برای جلوگیری از شیوع بیماری کشنده مانند coronavirus و سپس دائم ممنوعیت حیات وحش, تجارت در چین و در سراسر جهان تنها راه حل” گفت: Neil d’cruze جهانی سر از حیات وحش تحقیقات در جهانی حمایت از حیوانات.

Graphic on Pangolin

لیست قیمت که گردش در چین اینترنت برای کسب و کار در ووهان بازار نشان داد وحش از حیوانات یا حیوانات مبتنی بر محصولات از جمله زنده روباه تمساح گرگ توله سگ, سمندر غول, مار, موش, طاووس, خارپشت, شتر, گوشت و دیگر بازی — 112 موارد در همه.

سارس (سندرم حاد تنفسی) ویروس که به کشته شدن صدها نفر از مردم در چین و هنگ کنگ در 2002-03 نیز ترسیم شده به حیوانات وحشی با دانشمندان آن گفت: به احتمال زیاد منشأ در خفاش ها بعد از رسیدن به انسان از طریق civets.

“کار برای پایان دادن به تجارت در حیات وحش می تواند کمک به حل و فصل برخی از دراز مدت خطرات مرتبط با حیوانات مخازن زئونوزها” چوب گفت: با اشاره به بیماری های عفونی است که می تواند بین حیوانات و انسان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im