پایان تساوی نزدیکی در مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح دادگاه به عنوان دموکرات به احتمال زیاد به سقوط کوتاه در رای

حزب دموکرات شده اند استدلال در طول محاکمه دو هفته است که نمایندگان مجلس نیاز به شنیدن از شاهدان مانند جان بولتون تهمت سابق مشاور امنیت ملی. اما آنها به نظر نمی رسد به اندازه کافی به حمایت از جمهوری خواهان که کنترل مجلسی.

حزب جمهوری خواه و سناتور لامار الکساندر است که بلاتکلیف اعلام کرد اواخر روز پنج شنبه که شواهد بیشتر در مورد غیر ضروری بود.

محرومیت یک پیش بینی نشده تغییر از قلب توسط یکی دیگر سناتور جمهوری خواه که ترک دموکرات کوتاه از 51 رای آنها نیاز دارید و اجازه می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان برای شکست دادن درخواست برای شواهد اضافی و حرکت به سمت یک رای نهایی است که همه اما برخی به تبرئه رئیس جمهور.

که رای نهایی را می تواند در اواخر روز جمعه یا شنبه در کنگره ابراز نگرانی کرد.

“حقیقت این است که ما خیره در چشم” گفت دموکراتیک نماینده آدام شیف سرب خانه دادستان گفت: در آمریکا هستند.

“ما می دانیم که چرا آنها نمی خواهند جان بولتون به شهادت. این نیست که ما واقعا نمی دانند که آنچه در اینجا اتفاق افتاده است. آنها فقط نمی خواهم مردم آمریکا به شنیدن آن را در تمام آن زشت گرافیک و جزئیات است.”

دموکراتیک کنترل مجلس نمایندگان استیضاح مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه دسامبر به طور رسمی او را متهم به سوء استفاده از قدرت خود برای فشار بر اوکراین برای بررسی یک رقیب سیاسی دموکراتیک نامزد انتخابات ریاست جمهوری جو بایدن. خانه نیز به اتهام تهمت با انسداد کنگره است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است تنها سومین رئیس جمهور در تاریخ ایالات متحده به استیضاح. رای دو سوم سنا مورد نیاز است برای حذف او را از دفتر و هیچ واکنش نشان داده اند آنها را رای به محکوم کردن.

مغلوب ساختن پیشی جستن جمهوری خواه متحدان تلاش کرده اند برای حفظ محاکمه در یک مسیر سریع و به حداقل رساندن هر گونه آسیب به رئیس جمهور که در حال اجرا است برای انتخاب مجدد.

US President Donald Trump speaks at a campaign rally in Wildwood, New Jersey, US January 28, 2020. Reuters

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در یک کمپین تجمع در نیوجرسی آمریکا 28 ژانویه سال 2020 است. ایسنا

مغلوب ساختن پیشی جستن را تبرئه خواهد اجازه می دهد او را به ادعای بیگناهی فقط به عنوان حزب دموکرات دارای اولین نامزدی مسابقه برای نوامبر. 3 انتخابات در آیووا در روز دوشنبه.

او در یک تجمع در Des Moines, آیووا در پنج شنبه شب و محکوم کرد دادگاه خواستار آن تلاش دموکرات ها برای سرنگونی خود 2016 پیروزی در انتخابات.

“آنها می خواهند برای خنثی کردن برگه های رای خود را سم, ما دموکراسی و سرنگونی کل سیستم دولت” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

مرحله نهایی مسابقات

در روز جمعه هر طرف می رود که در حال حاضر بسته شدن استدلال قبل از رای مجلس سنا در مورد اینکه آیا به تماس شاهدان.

ممکن است شهادت از بولتون است که مورد علاقه خاص پس از یک گزارش – که او را تکذیب کرد – که او برنامه ریزی شده می گویند در یک کتاب آینده که تهمت به او گفت که او می خواست برای توقف $391 میلیون دلار در ایالات متحده کمک های نظامی به اوکراین تا زمانی که آن را مورد بررسی قرار بایدن و پسر شکارچی.

اگر بیشتر شهود و اسناد و مدارک مجاز و جمهوریخواهان تهدید کرده اند تماس بگیرید و یا جو یا هانتر بایدن و شاید خلاف کاران در درون دولت که شکایت در مورد اوکراین چراغ خانه برای شروع تحقیقات خود را.

اگر رای گیری در مورد اینکه آیا اجازه می دهد تا شاهد است 50-50 القضات جان رابرتز می تواند گام برای شکستن کراوات. اما با این سابقه برای استیضاح محاکمه که دستیاران سنا گفت: هیچ راهی برای دانستن دقیقا چه رخ می دهد.

اگر رابرتز کاهش به شکستن یک کراوات را بست به معنی یک شکست برای دموکرات ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو